Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
corten

Policzmy SKX007

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba Hirsch Liberty.. niedługo mój skx007 do mnie dotrze to zaopatrze się w taki paseczek lub handmade z forum:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i mój:

9926727453006ba52b8e84026be9a61a.jpg

 

Pierwsze wrażenie: extra tylko szkoda, że nie ma 1-2mm średnicy więcej. Na pewno zostanie na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój  :)

post-64645-0-36937900-1424784005_thumb.jpg


"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Mark Twain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie mu z tą tarczą!

wiem :) . słabe zdjęcie w rzeczywistości wygląda to jeszcze lepiej.


"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

Mark Twain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

Właśnie rozpakowany. Prosto ze skywatches...

I fotki bohatera oraz w zestawie z orient Ray

c621cfd75666cfc0c382ab0c3f4ddd6f.jpgfa8592149f673ec094700346d1172c94.jpg6316ab793b8c623c997b27d134af956f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

I brawo ten Pan  :)  zegarek ma tak genialnie wyważoną kopertę, że idealnie nadaje się na EDC  Mój stary i co prawda 6309, po przejściach, ostatnio coraz częściej gości na moim nadgarstku

2z0150316_071759.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Moda robiles sam czy takiego kupiles? Dlaczego data zaczyna sie zmieniac tak wczesnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Moda robiles sam czy takiego kupiles? Dlaczego data zaczyna sie zmieniac tak wczesnie?

To składak, koperta od 6309, mechanizm 6309 ale z innym mostkiem. Nie miałem takiego pierścienia od daty, gdzie koronka jest na 16 i taki efekt to daje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 SKX007 to chyba łącznie już 134:)

Zamówiłem właśnie Sumo i tak cały czas się biję z myślami, czy sprzedać mojego SKX czy zostawić (mam jeszcze 2 inne divery, czyli łącznie 4 w kolekcji i tak myślę, czy to już nie przesada;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja od dzisiaj jestem posiadaczem skx 009k1 nówka sztuka.W sumie to się zastanawiałem czy 007 czy 009 ale że już posiadam steinharta ocan one black z ceramiczną wkladką to postawiłem na coś w kolorze i jestem baaardzo zadowolony :D  A jak już jesteśmy w temacie to jaki sklep możecie polecić żeby dokupić np nową wklade bezla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

- 139 -

 

Dziś dotarł :) , SKX009K2 czyli Pepsi na kajdanie, wcześniej nie widziałem na żywo więc jak dla mnie miłe zaskoczenie - ładniejszy niż myślałem, kontrowersyjna bransoleta bardzo wygodna i nie wyrywa owłosienia. Tarcza bardzo ciemny granat, fajnie wygląda to fazowanie szkiełka przy bezelu (nie zwróciłem wcześniej na to uwagi na zdjęciach).

Chyba zaprzyjaźnimy się na dłużej :D

 

DSC_7257.jpg

Edytowane przez RoboCop

(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- 139 -

 

Dziś dotarł :) , SKX009K2 czyli Pepsi na kajdanie, wcześniej nie widziałem na żywo więc jak dla mnie miłe zaskoczenie - ładniejszy niż myślałem, kontrowersyjna bransoleta bardzo wygodna i nie wyrywa owłosienia. Tarcza bardzo ciemny granat, fajnie wygląda to fazowanie szkiełka przy bezelu (nie zwróciłem wcześniej na to uwagi na zdjęciach).

Chyba zaprzyjaźnimy się na dłużej :D

 

 

 

mi sie tak skx spodobał że do 009 dokupiłem 007 oba na kajdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.