Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
corten

Policzmy SKX007

Rekomendowane odpowiedzi

Mój to już chyba będzie nr 172

Złożyłem już zamówienie na pasek u jednego z kolegów na forum. W przyszłym tygodniu powinien być już gotowy.

Jak na razie na gumie:

 

Pasek już zrobiony, skromna skórka bez żadnych przeszyć.

Jak się Wam widzi 007 jako zegarek do koszuli i spotkań biznesowych? ;)

post-86707-0-94385100-1471029332_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pach. Możesz dać zdjęcie nadgarstkowe, aby było widać połączenie z kopertą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy prawdą jest,że skx07/09 nie jest już produkowany?Czy ktoś ma bliższą wiedzę?


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pach. Możesz dać zdjęcie nadgarstkowe, aby było widać połączenie z kopertą.

 

post-86624-0-16984900-1471366513_thumb.jpg

 

post-86624-0-95864200-1471366519_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda.

Przy większości pasków jest spora dziura przy kopercie, dlatego ja swojego noszę na bransie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja!

SKX009 na bransolecie jubilee.

W wolnej chwili, jak opadną emocje i będę miał z nim kilkudniowy kontakt - opiszę moje spostrzeżenia.

Póki co szkoda zakładać na rękę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również powróciłem do 09.Ceny idą w górę i podobno ma go zastąpić żółwik.Jutro jak dojdzie również się pochwalę.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esteta, a 10dni temu pisałeś w temacie o Tisell'u, że miałeś SKX, przerabiałeś i nie wrócisz...placki na tarczy, brak stop sekundy i ceramiki oraz loteria, jeśli chodzi o jakość danego egzemplarza to największe, wyliczone przez Ciebie wady.

Edytowane przez tomtytus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również powróciłem do 09.Ceny idą w górę i podobno ma go zastąpić żółwik.Jutro jak dojdzie również się pochwalę.

A nie lepiej było kupić Deep Blue Nato Diver 300?

Przecież ten SKX jest niedorobiony  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że te zegarki to jak wredne kobiety...wiadomo że ciężko z nimi wytrzymać ale coś mnie do nich ciągnie;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esteta, a 10dni temu pisałeś w temacie o Tisell'u, że miałeś SKX, przerabiałeś i nie wrócisz...placki na tarczy, brak stop sekundy i ceramiki oraz loteria, jeśli chodzi o jakość danego egzemplarza to największe, wyliczone przez Ciebie wady.

I zdania w tym zakresie nie zmieniam.Ma placki,brak ceramiki,zdarzają się niedoróbki.Jednak zmieniłem zdanie w zakresie ponownej chęci posiadania z uwagi na obejrzenie zdjęć w sieci w różnych wariacjach paskowych nato.Zrozumiałem jak wdzięczny jest ten zegar do zabawy paskami.To po pierwsze.Po drugie prawdopodobnie wyszedł już z produkcji i jest ostatnia szansa na zakup nówki sztuki po normalnych pieniążkach i tak w wyższej cenie.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo tylko bransa jubilee  ;)

Oczywiście bransa oryginalna to number 1 ale jeśli nie bransa to nato.Paski średnio wyglądają z uwagi na fajnie pokazaną u kolegi na zdjęciu powyżej"szparkę".


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj również w moim posiadaniu  :D SKX007 na oryginalnej jubilee ,jak dla mnie ...cudo  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ale bez zdjęcia się nie liczy :) Ja również zgłaszam się ze swoim 09.Dziś doszedł.Klimatyczny zegar,do którego wracam i nie wypuszczę już ze swych łapek :) Odkrywam na nowo zalety oryginalnej bransolety wcześniej niedocenionej.

post-77242-0-70211600-1471546917_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie mam czasu w tym tygodniu nawet ponosić bo bransoleta za duża!

Jak sa skrócić?

Czy trzeba rozkręcać od strony, gdzie widoczny jest łepek śrubki czy nacisnąć od strony, gdzie są strzałki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta jest na piny.Należy je wypiąć zgodnie z kierunkiem strzałek.Jeśli nie robiłeś tego wcześniej wytrzymaj ciśnienie i udaj się do zegarmistrza.Unikniesz porysowania bransolety.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... jak bez zdjęcia się nie liczy ... no to proszę  :D w towarzystwie sbdf81p1, który może duszy nie ma , ale też mi się podoba  :D

oYppK3.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.