Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
corten

Policzmy SKX007

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Trochę Alpinist.

 

33521005_1835715619824059_13817431973355

Edytowane przez initial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie czy skx 171 jest gdzies jeszcze do kupienia jako nówka? 

I jak sie kształtowały lub kształtuja ewentualnie ceny tego modelu w stosunku do 007/009.

 

czytałem sobie dzis ten temat od końca do pocztku i w starszych wpisach trafiłem na fotki i info o 171 i zaczął po głowie chodzic, chociaż zastanawiam się, czy przy 007 i monsterze w stadzie, to nie byłby juz przesyt i troche masło maslane - wszak niektórzy pisza, ze 171 to taki troche mix 007 i potworka.

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ile muszę liczyć za nowego SKX z bransą? Tak, żebym wiedział, że nie przepłacam.

 

Drugie pytanie to: czy ma sens kupowanie SKX jeżeli chce wymienić bezel, tarczę, wskazówki i szkło?  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę Alpinist.

 

 

Dobry mod , ale co on ma wspólnego z alpinistem ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dobry mod , ale co on ma wspólnego z alpinistem ?

Może chodzi o mechanizm? Na razie nic innego do głowy mi nie przychodzi... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o mechanizm? Na razie nic innego do głowy mi nie przychodzi... ;-)

Jeżeli patrzylibyśmy przez pryzmat mechanizmu to podobieństwo by było do wielu modeli.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeżeli patrzylibyśmy przez pryzmat mechanizmu to podobieństwo by było do wielu modeli.

Cóż, właśnie przyglądam się swojemu Alpinistowi i muszę powiedzieć, że ...podobieństwo nie jest uderzające ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Napisano (edytowane)

Może kolega Alpinę miał na myśli.

Faktycznie, w tym przypadku bliżej do Seastronga niż Alpinista ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, właśnie przyglądam się swojemu Alpinistowi i muszę powiedzieć, że ...podobieństwo nie jest uderzające ;-)

Oglądałeś mechanizm :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie poznajecie tarczy? :D To SARB059 - Alpinist, który dzieli kopertę z SKX'em :) Dla przypomnienia: https://thespringbar.com/blogs/guides/the-ultimate-seiko-alpinist-collectors-guide

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ciemność widzę... ;-)

Oglądałeś mechanizm :)

To zewnętrzne oczywiście ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1ETKom7.jpg

 

N4D8hgh.jpg

 

ZOXTVa4.jpg

 

wbFtgsv.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szczuje Kolega tymi zdjęciami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś go w końcu wypróbował  :D 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na 7s26 Seiko już miałem, ale nie to... Nie tak dawno było bliski kupna 009, ale się powstrzymałem... Przez takie zdjęcia jest mi jednak coraz trudniej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

fidelio, zaufaj kolegom, zrób sobie sam przysługę i kup w końcu skx :) .

 

Zastanów sie tylko nad wyborem wersji kolorystycznej,  diver'a z niebieska tarcza już masz. No i nie ma co ukrywać, że tarcza w Twoim jest ciekawsza,  z tego co pamietam masz wersje sunray. Z drugiej strony 009 daje kolorystyke pepsi, co swietnie sią komponuje z trójkolorowymi paskami nato. Ja zaczałem od 009, a kilka dni temu zamówiłem 007.

 

Jakbyś chciał   007 to masz jeszcze je w super cenie na   www.eglobalcentral.pl     . Niestety nie ma juz 009, a jeszcze pare dni temu były. Guma nie zrobi Ci różnicy, bo Ty paskowy wybitnie jesteś, wiec i tak się na coś przesiądziesz zaraz, a fabrycznego jubilee i tak być nie nosił, więc nie ma czego żałować.

 

Bardzo "wdzięczny" jest to zegarek, rzeczywiście ma w sobie "to coś" zwłaszcza dla "nosiciela", może mniej dla otoczenia, chociaz na ciekawym nato na pewno zwróci uwage nie jednej osoby. O fenomenie tego zegarka warto przekonać sie osobiśce, wtedy zrozumiesz skad cały ten "hype" nad nim. Mnie daje wiele więcej satysfakcji z noszenia i przyjemności niż sporo droższych zegarków. No i stosunek ceny, do tego co oferuje jest nie do przebicia. No i było nie było - masz "grande complication" day - date  :) .

 

Zatem - bierz, póki jeszcze są we w miare normalnej cenie.

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

007 spoko, 009 lipa, ale ja nie jestem pepsilubny. Na zdjęciach słodziak na żywo łee, ale sprzedałem kumplowi i jest zachwycony.. co kto lubi.

 

Ps. Niecały rok temu podarowany ojcu ze zdaniem "nie patyczkuj się z nim, ma być noszony". Przeżył kilka spawań migiem, kilka cięć szlifierką kątową i obecnie wygląda tak

42380771251_8ea164e1a9_h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na Twoich zdjęciach nawet zegarek, który byłby po zderzeniu pociągiem pewnie wyglądałby jak nowy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

fidelio, zaufaj kolegom, zrób sobie sam przysługę i kup w końcu skx :) .

 

Zastanów sie tylko nad wyborem wersji kolorystycznej,  diver'a z niebieska tarcza już masz. No i nie ma co ukrywać, że tarcza w Twoim jest ciekawsza,  z tego co pamietam masz wersje sunray. Z drugiej strony 009 daje kolorystyke pepsi, co swietnie sią komponuje z trójkolorowymi paskami nato. Ja zaczałem od 009, a kilka dni temu zamówiłem 007.

 

Jakbyś chciał   007 to masz jeszcze je w super cenie na   www.eglobalcentral.pl     . Niestety nie ma juz 009, a jeszcze pare dni temu były. Guma nie zrobi Ci różnicy, bo Ty paskowy wybitnie jesteś, wiec i tak się na coś przesiądziesz zaraz, a fabrycznego jubilee i tak być nie nosił, więc nie ma czego żałować.

 

Bardzo "wdzięczny" jest to zegarek, rzeczywiście ma w sobie "to coś" zwłaszcza dla "nosiciela", może mniej dla otoczenia, chociaz na ciekawym nato na pewno zwróci uwage nie jednej osoby. O fenomenie tego zegarka warto przekonać sie osobiśce, wtedy zrozumiesz skad cały ten "hype" nad nim. Mnie daje wiele więcej satysfakcji z noszenia i przyjemności niż sporo droższych zegarków. No i stosunek ceny, do tego co oferuje jest nie do przebicia. No i było nie było - masz "grande complication" day - date  :) .

 

Zatem - bierz, póki jeszcze są we w miare normalnej cenie.

Problem jest też tego rodzaju, że mam dwa divery, a noszę je tak często, że w przypadku zakupu kolejnego musiałbym się jakiegoś pozbyć, a to nie jest takie łatwe, bo oba bardzo mi się podobają ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Armidę miałem przyjemnośc widziec na własne oczy, a drugi to jaki?

 

a tam ... od razu "musiałbym sie jakiegos pozbyć" - jeden wiecej do rotacji  :)

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mistrzowskie.Ma kolega talent.

 

Dzięki ^_^

 

 

 

To fakt, na zdjęciach Denvera nawet styrany zegarek wygląda atrakcyjnie :D

 

Problem jest też tego rodzaju, że mam dwa divery, a noszę je tak często, że w przypadku zakupu kolejnego musiałbym się jakiegoś pozbyć, a to nie jest takie łatwe, bo oba bardzo mi się podobają ;-)

 

Zegarków nigdy za dużo, szczególnie diverów :D Tak jak wspomniał GUAPO, naprawdę warto wypróbować SKX'a - prawdziwy, kultowy toolwatch i klasyka gatunku :) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.