Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
corten

Policzmy SKX007

Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do tego, co napisał wyzej sol -  kupiłem ostatnio żółwia podstawową wersją z czarna tarcza na gumie (na marginesie świetnej jakosci) i powiem wam, że zaczynam się nosic z myslą o sprzedazy skx'a 009.

 

Mysli te przychodza mi o tyle łatwiej, ze mam jeszcze 007 pepsi, którego nigdy nie sprzedam  :D  (raz, ze to mój pierwszy automat, a dwa, ze na pasku nato " flaga francji" wygląda jak milion dolarów)

 

Tylko z drugiej strony, co nałoze skx'a na nadgarstek, nawet nie noszac go, a ot tak sobie , na chwile, to skurczybyk aż sie prosi, żeby go nikomu nie oddawać. Chyba jednak dokupie mu coś skórzanego i jakies porządne nato i niech sobie spokojnie lezy w pudełku.

 

Pieniadze za niego kwotowo jednak nie takie duże, mimo iz ceny już tylko rosną, a jak sprzedam, to pewnie wzorem wiekszości kolegów za jakis czas sam bede szukał do kupienia znowu i zapłace drozej niz teraz uzyskam i to jeszcze pewnie za jakiegos krzywulca, czy innego przekosa - mój na szczęście jest praktycznie prosty (żółwia tez wybierałem osobiście z szczesciu egzemplarzy i jest prawie idealny).

 

Podobne mysli nachodza mnie tez, co do czarnego monstera I gen., ale tu sytuacja analogiczna ... zreszta trzeba odgonic od siebie "demona redukcji"  :D - my tu jestesmy od kupowania !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przymiarkach skx007 vs żółw z szarą tarczą vs Orient ray II, decyzja padła na skx + mody. Orient odpadł na starcie, uważam że na zdjęciach wygląda fajnie ale na żywo modele Seiko są o wiele lepsze. Jak zegarek do mnie dotrze pochwalę się zdjęciem:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przymiarkach skx007 vs żółw z szarą tarczą vs Orient ray II, decyzja padła na skx + mody. Orient odpadł na starcie, uważam że na zdjęciach wygląda fajnie ale na żywo modele Seiko są o wiele lepsze. Jak zegarek do mnie dotrze pochwalę się zdjęciem:)

 

Z moich doświadczeń z skxem wynika,że ilekroć wskakiwał na nato to już po kilku dniach wracała oryginalna bransoleta.Doszedłem do wniosku,że jest to nieodzowny element tego zegarka i tylko tak będę go nosił.Jednak jako,że fajnie czasem ponosić divera na nato zakupiłem zegarek,który moim zdaniem lepiej prezentuje się na nato niż skx.Jest to Casio Duro.Kwarcyk,którego też można modować do woli z uwagi na jego 22mm w uszach.Polecam takie rozwiązanie dla tych,których drażnią rysy na kopercie od zmiany pasków.

post-102288-0-93575500-1547977054_thumb.jpeg

post-102288-0-57456500-1547977077_thumb.jpeg

post-102288-0-37988200-1547977098_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kilka razy próbowałem nato na różnych zegarkach i jakoś nigdy mnie do niego nie przekonało.

Próbowałem "bluszarki" i inne, zawsze to samo i temat nato odpuściłem raz na zawsze  -_-

A co do SKX-a to się zgadzam że bransa jubile jest super, szczególnie ta z strapcode i pasuje temu nurkowi ale gruba brązowa skóra z pomarańczowym przeszyciem też robi robotę  :)

Obecnie brak na stanie SKX-a ale pasior zostawiłem bo na pewno do niego kiedyś wrócę  :)

Oby tylko nie było za późno jak z Monsterem  ^_^

Później poszukam foty na tej skórce  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z powyzszymi postami, póki co,  pier...e NIE SPRZEDAJE  :D !!!  Ani skx'a, ani monstera, a duro , o którym wspomnial Kolega surovy77 oczywiscie mam na liście zakupowej i zamierzam łyknąć w najblizszym czasie.

 

Te nato przy tym Casio to jakiej sa firmy?

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z powyzszymi postami, póki co,  pier...e NIE SPRZEDAJE  :D !!!  Ani skx'a, ani monstera, a duro , o którym wspomnial Kolega surovy77 oczywiscie mam na liście zakupowej i zamierzam łyknąć w najblizszym czasie.

 

Te nato przy tym Casio to jakiej sa firmy?

Nato zakupione na Ali i jak na Alibabę dość drogie ,ale warto.Jakość BluSharka kilka razy droższego.Naprawdę polecam kawał grubego solidnego materiału z grubymi metalowymi elementami.

post-102288-0-35123000-1548004542_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ta skórka o której wspominałem :)

[im://s1.fotowrzut.pl/M7UH]

Skąd taki pasek ? :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Surovy dzieki za namiar, akurat nato to musze troche dokupić.

 

Na blueshark'i była ostatnio i chyba dalej jest jakas promocja 2+1 i wtedy wychodzi nawet znośnie.

Edytowane przez GUAPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Surovy dzieki za namiar, akurat nato to musze troche dokupić.

 

Na blueshark'i była ostatnio i chyba dalej jest jakas promocja 2+1 i wtedy wychodzi nawet znośnie.

No problemo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wytrwałości!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o potwierdzenie, czy bezel (nie wkładka) w skx jest też stalowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o potwierdzenie, czy bezel (nie wkładka) w skx jest też stalowy?

 

Tak :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.