Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zer0

Gdzie na bazarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać, czy w Warszawie oprócz bazaru na Kole jest jeszcze szansa wynaleźć gdzieś tanie stare zegarki? Często czytam, zwłaszcza w "nowych nabytkach" o super okazjach na małych bazarkach, szczególnie przy zakupach rosyjskich czasomierzy. A że w Wwie bywam, a w Trójmieście mieszkam - może ktoś zna też taki bazarek w Gdańsku/Gdyni? Bo mi nic do głowy nie przychodzi B)


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke mozna wygrzebac na bazarze przy trasie toruńskiej wokól małego stadionu. Nie pamietam jak to się nazywa jakies 15 minut piechota od Koła'w Warszawie

Głównie menele i troche handlarzy Wołaja ok 150 PLN za polioty Pallasy i inne produkty historii

Mało tego ale coś mozna znależć. Rozstawiają sie przy płocie od trasy toruńskiej

 

wiele lat temu cześć Koła przeniosła się na bazar w broniszach na giełdę staroci ale byłem tam raz i tylko dwóch sprzedawców miało zegarki - w tym sam gruz

 

 

Chciałem zapytać, czy w Warszawie oprócz bazaru na Kole jest jeszcze szansa wynaleźć gdzieś tanie stare zegarki? Często czytam, zwłaszcza w "nowych nabytkach" o super okazjach na małych bazarkach, szczególnie przy zakupach rosyjskich czasomierzy. A że w Wwie bywam, a w Trójmieście mieszkam - może ktoś zna też taki bazarek w Gdańsku/Gdyni? Bo mi nic do głowy nie przychodzi B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.