Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ksylo1

Omega speedmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu Omegi speedmaster.

Znalazłem taki oto model i tu pytanie, czy ten zegarek jest aby oryginalny!?

 

ff118d50da42274a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz wyglada ok ale to tylko 1 zdjecie - najlepiej byloby werk zobaczyc aby miec 100%, nie sa zbyt chodliwe ani zbyt drogie, nie wiem na ile jest to zdjecie a na ile stan faktyczny ale wyglada na zmaltretowana, najlepiej jak Yargoth sie wypowie,


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fotce jest raczej oryginał ref. 3220 , ten model ma werk cal.3606 a dokladnie VJ 7751 39mm średnicy i 12mm grubości , szafir , WR 100M , starsze wersje miały werk bazowy Lemanie 5100 i były moim zdaniem dużo ciekawsze. ten model nie jest nowy moze mieć 10 - naście lat , nowsze wersje przeszły delikatne zmiany wizualne . Faktycznie ten model nie jest ani poszukiwany ani zbyt drogi a to za sprawą Valjoux 7751 ktory nie cieszy zbytnim wzięciem , natomiast dostarcza właścicielowi duzo komplikacji - rozbudowany kalendarz plus stoper .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety dostepne jest tylko to zdjecie, przyciągnęła mnie bardzo niska cena... własciwie to marzył mi się nowy model tej omegi bez pełnego kalendarza, niestety cena uzywanych przekracza 4000zł:/ chyba odpuszczam... narazie zostaje przy swoim całkiem przyjemny Tissocie quadrato chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.