Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pasjonat

Jaki zegarek kupić za 20 tysięcy?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

Zamierzam kupić zegarek do 20 tys PLN. Szukam sugesti co interesującego można kupić w tej cenie. Odrzuciłem już Vulcain OBAME i pozostałe modele tej marki. Nie kupię również Michała Anioła i Marine Chronometer ze względów estetycznych (nie podobają mi sie) Szukam zegarka raczej do garnituru ale może mieć zacięcie sportowe. Może Breitling OLYMPUS z rozbudwanym kalenarzem albo Omege z serii De ville, IWC Portofino, albo Seria PILOT EXUPERY. Podoba mi się również Cartier PASHA albo Ballon w stali. Wszelkie konstruktywne sugestie mile widziane. Może macie własne preferencję i doradzicie cos :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Zamierzam kupić zegarek do 20 tys PLN. Szukam sugesti co interesującego można kupić w tej cenie. Odrzuciłem już Vulcain OBAME i pozostałe modele tej marki. Nie kupię również Michała Anioła i Marine Chronometer ze względów estetycznych (nie podobają mi sie) Szukam zegarka raczej do garnituru ale może mieć zacięcie sportowe. Może Breitling OLYMPUS z rozbudwanym kalenarzem albo Omege z serii De ville, IWC Portofino, albo Seria PILOT EXUPERY. Podoba mi się również Cartier PASHA albo Ballon w stali. Wszelkie konstruktywne sugestie mile widziane. Może macie własne preferencję i doradzicie cos :-)

 

za 20k to juz Rolexa mozna kupic. i nie mowie tak dlatego ze mam jednego do sprzedania 16613 za taka wlasnie sumke


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC REVERSO np SQUADRA jest dużo drozszy

W tej cenie mozna kupic co najwyzej damskie

Co to jest PAM?

 

 

Polecam JLC Reverso lub PAMa np. 312.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC REVERSO np SQUADRA jest dużo drozszy

 

Nie zgodzę się. W Aparcie w tej cenie dostaniesz JLC.

A jak się potargujesz, to jeszcze Ci zostanie na oblewanie zakupu :-)

 

PAM to Panerai.

 

Pozdrawiam,

T.


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-):-)

 

masz jakies doswiadczenie w negocjacjachz Apartem?

Schodza do 25 % czy mniej?

 

 

 

Nie zgodzę się. W Aparcie w tej cenie dostaniesz JLC.

A jak się potargujesz, to jeszcze Ci zostanie na oblewanie zakupu :-)

 

PAM to Panerai.

 

Pozdrawiam,

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega hour vision B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie Portugalczyk B) na stronie Apartu cena w tej chwili to 25k pewnie po negocjacjach zejdą z ceny tylko nie wiem ile,ale sądzę że w Niemczech lub Szwajcarii za 20k da się kupić.

To przepiękny zegarek w różnych konfiguracjach kolorystycznych a wersja z białą tarczą i niebieskimi wskazówkami to poezja niezależnie czy z brązowym czy czarnym paskiem.Zresztą "Panda" też fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Portugalczyk to piekny zegarek

W Aparcie jest za drogi a co do zakupow w Szwajcarii i Niemczech to jak sie za to ewentualnie zabrac?

Przez interent to zawsze ryzyko. Ma Pan na mysli sklepy w tych krajach czy sklepy internetowe?

 

 

 

 

Tylko i wyłącznie Portugalczyk B) na stronie Apartu cena w tej chwili to 25k pewnie po negocjacjach zejdą z ceny tylko nie wiem ile,ale sądzę że w Niemczech lub Szwajcarii za 20k da się kupić.

To przepiękny zegarek w różnych konfiguracjach kolorystycznych a wersja z białą tarczą i niebieskimi wskazówkami to poezja niezależnie czy z brązowym czy czarnym paskiem.Zresztą "Panda" też fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem w reku wersje czarna z czerwonymi indeksami i biala ze srebrnymi

Jest na mojej liscie :-)

Sprzedawczyni mowila ze jest na ETA - sprawdzala w poteznym "katalogu sprzedawcy" To mnie troche zniechecilo ale nie odrzucilem tego zegarka :-)

 

 

 

Omega hour vision B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Portugalczyk to piekny zegarek

W Aparcie jest za drogi a co do zakupow w Szwajcarii i Niemczech to jak sie za to ewentualnie zabrac?

Przez interent to zawsze ryzyko. Ma Pan na mysli sklepy w tych krajach czy sklepy internetowe?

Np. poszukać sklepów w Niemczech,zadzwonić,ponegocjować cenę i polecieć na jeden dzień do Berlina,Monachium itp. kupić osobiście.Być może cena będzia na tyle atrakcyjna,że łącznie z przelotem wyjdzie to taniej niż kupowanie w Polsce.Najpierw chyba warto jednak podzwonić po zegarmistrzach/jubilerach w Polsce i zorientować się na jakie ceny można liczyć w kraju a później skonfrontować je z tymi zagranicznymi.

 

P.S I nie "Pan",w końcu to forum więc wszyscy są na "Ty" B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje

Bilet na pociąg do Berlina na trasie Kijów Berlin wyjdzie jeszcze taniej :-)

Pomyślę o takim rozwiązaniu :-)

 

 

 

Np. poszukać sklepów w Niemczech,zadzwonić,ponegocjować cenę i polecieć na jeden dzień do Berlina,Monachium itp. kupić osobiście.Być może cena będzia na tyle atrakcyjna,że łącznie z przelotem wyjdzie to taniej niż kupowanie w Polsce.Najpierw chyba warto jednak podzwonić po zegarmistrzach/jubilerach w Polsce i zorientować się na jakie ceny można liczyć w kraju a później skonfrontować je z tymi zagranicznymi.

 

P.S I nie "Pan",w końcu to forum więc wszyscy są na "Ty" B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem w reku wersje czarna z czerwonymi indeksami i biala ze srebrnymi

Jest na mojej liscie :-)

Sprzedawczyni mowila ze jest na ETA - sprawdzala w poteznym "katalogu sprzedawcy" To mnie troche zniechecilo ale nie odrzucilem tego zegarka :-)

 

 

 

 

 

nigdy wiecej nie idz do tej sprzedawczyni. Hour vision ma wlasny omegowski werk


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Moje propozycje:

 

Dornblueth & Sohn Calibre 99.4 badz 99.2

Zenith Class Elite Power Reserve

Glashutte Original Senator Sixties

Glashutte Original Senator Panorama Date

Blancpain Leman Ultra Slim Automatic Big Date

Jaeger LeCoultre Master Grand Ultra Thin

Jaeger LeCoultre Master Calendar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie Portugalczyk B) na stronie Apartu cena w tej chwili to 25k pewnie po negocjacjach zejdą z ceny tylko nie wiem ile,ale sądzę że w Niemczech lub Szwajcarii za 20k da się kupić.

To przepiękny zegarek w różnych konfiguracjach kolorystycznych a wersja z białą tarczą i niebieskimi wskazówkami to poezja niezależnie czy z brązowym czy czarnym paskiem.Zresztą "Panda" też fajna

 

 

Można taniej niż za 20k i to nie w Szwajcarii a w Polsce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem w reku wersje czarna z czerwonymi indeksami i biala ze srebrnymi

Jest na mojej liscie :-)

Sprzedawczyni mowila ze jest na ETA - sprawdzala w poteznym "katalogu sprzedawcy" To mnie troche zniechecilo ale nie odrzucilem tego zegarka :-)

 

 

 

 

 

Pewnie pani pomyliła z katalogiem Avon'u B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhaha

 

chyba wiem gdzie byl "pasjonat"

 

czyzby pasjonat byl z wawki?


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odrzuciłeś UN to za Maxwell,

zdecydowanie Portugalczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ok. 20 tys. masz np. takie fajne (IMO) opcje (nie mówię, że w salonach w Polsce...).

1. Nowa Omega Aqua Terra.

2. Rolex GMT Master II

3. PAM 312

4. JLC Reverso Squadra Hometime.

 

Wszystkie są z większym lub mniejszym zacięciem sportowym (nawet JLC, jeśli założysz gumowy pasek B) ), a więc zegarki bardziej uniwersalne niż taki JLC Master Ultra Thin czy inne już bardzo "wyjściowe" czasomierze. Nie ma raczej problemu aby każdy z nich zadziałał z garniturem. Wszystkie mają dobre lub bardzo dobre mechanizmy.

 

Pozdrawiam


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje

Bilet na pociąg do Berlina na trasie Kijów Berlin wyjdzie jeszcze taniej :-)

Pomyślę o takim rozwiązaniu :-)

 

Jeśli zdecydujesz się już na coś konkretnego, zamiast wyjazdu proponuję kontakt z forumowiczem stani.swiss B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

Czeka mnie sprawdzanie tych modeli :-)a to mile zajecie

 

 

Moje propozycje:

 

Dornblueth & Sohn Calibre 99.4 badz 99.2

Zenith Class Elite Power Reserve

Glashutte Original Senator Sixties

Glashutte Original Senator Panorama Date

Blancpain Leman Ultra Slim Automatic Big Date

Jaeger LeCoultre Master Grand Ultra Thin

Jaeger LeCoultre Master Calendar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja, gdybys byl zainteresowany, moglbym sprzedac swojego 4 miesiecznego czarnego JLC Squadra Hometime na gumie, w podobnej do wymienionej przez Ciebie kwocie.

 

 

Pozdrawiam,

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. W Aparcie w tej cenie dostaniesz JLC.

A jak się potargujesz, to jeszcze Ci zostanie na oblewanie zakupu :-)

 

Pozdrawiam,

T.

 

Chetnie sie dowiem, w ktorym Aparcie maja tak rozne ceny od pozostalych salonow, chyba, ze pisales ogolnie o JLC i to glownie damskich...

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.