Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
grzesiek

Dzisiejszy spacer po sklepach w Warszawie

Recommended Posts

Krótkie wnioski:

-automatyczna Adriatica, kosztująca w Żyrardowie 599 zł, kosztuje w Aparcie 640 zł

-w sklepie Conrad electronic przy Placu Konstytucji mają jakieś niemarkowe automaty po 130zł i jakoś ciut drożej podobny z rezerwą chodu - podejrzewam mechanizm Orienta lub chiński

-w Conradzie mają też Amfibię z godłem Rosji za ... 265 zł

-w sklepie Zibi przy Chmielnej warto iść po zegarek ze swoją połową - zakochani 10% zniżki

-Zibi w Arkadii - wyprzedaż zegarków Sector

-Longines Master Collection z wielką datą i małym sekundnikiem jest cudowny

ale po co uciekać sie do aż tak drastycznych metod :D zawsze można jeszcze powiedzieć, że jest się zakochanym w sobie :D

Nie wpadłbym na to, żeby się w sobie zakochać... :D

Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

Mirek Kornaszewski

Nie obchodzę tego amerykańskiego, komercyjnego pseudoświęta...

Cudze chwalicie... :?:

Niedługo noc świętojańska i nasze swojskie słowiańskie Święto Kupały... oj, będzie się działo... :D :D

Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

Mirek Kornaszewski

Guest
-Longines Master Collection z wielką datą i małym sekundnikiem jest cudowny
absolutnie. piękny jest też ewidenza z ciemną tarczą, jasnymi tarczami stopera i granatowym paskiem. Wspaniałe.

konkretnie ten:

L26434910

post-0-0-06358500-1330481657.jpg

post-0-0-99199800-1330481657.jpg

post-0-0-17142600-1330481659.jpg

Dzisiaj wstąpiłem do salonu Zibi na Chmielnej. Skierowałem się od razu w stronę Maurice Lacroix chcąc zobaczyć wielkość Pontosa SS. Dwóch miłych sprzedawców dyskutowało sobie w najlepsze, więc zapytałem

Panią o Pontosa z małą sekundą. Nie była za bardzo zorientowana, więc zapytała kolezankę, ale nic nie wymyśliły, bo nie było. Obok były FC, więc pytam o model z powracającą wskazówką sekundową: Z czym :roll: ?? Z retrograde :!: Ale chyba nie skojarzyła o co chodzi.

Wcale się nie dziwię, że kupujemy u haeffnera albo gdzie indziej, bo z taką obsługą to..

Poza tym przykrym/śmiesznym incydentem widziałem niezłe Certiny DS, naprawdę warto zobaczyć, w tej cenie jest OK.

Z ciekawostek, super model Tissota, w starym stylu, prostokątny, a raczej kwadratowy, chronometr - niesamowity, za ok. 3000pln.

Guest

chyba we wzornictwie wraca moda na "old-school".

Mi się podobają takie jak miał Marcin - GP, lub Jean Richard.

A mi Nomos ;) I Zenith Elite

A ten Tissot posiada kopertę kojarzącą się z VC - te uszy...

Michał

Guest

eye_lip,

nie obraź się, ale byłeś w niewłaściwym miejscu. Jeżeli potrzebowałeś rzetelnych, kompetentnych informacji na temat Maurice Lacroix, to zdecydowanie lepiej byłoby wybrać się do Ornamentu na Puławską. Gwarantuję Ci, że po tej wizycie, nie pomyślałbyś nawet o kupowaniu zegarków u Haeffnera. Co do Frederique Constant, to warto odwiedzić salon firmy Kobe.

Pozdrawiam

Nomos byłby ok, ale jakoś liternictwo w tym modelu mi nie odpowiada, te cyfry pod katem, no i sekundnik z kropek.

eye_lip,

nie obraź się, ale byłeś w niewłaściwym miejscu. Jeżeli potrzebowałeś rzetelnych, kompetentnych informacji na temat Maurice Lacroix, to zdecydowanie lepiej byłoby wybrać się do Ornamentu na Puławską. Gwarantuję Ci, że po tej wizycie, nie pomyślałbyś nawet o kupowaniu zegarków u Haeffnera. Co do Frederique Constant, to warto odwiedzić salon firmy Kobe.

Pozdrawiam

Nie mam zamiaru się obrażać ;) , gdyż nie liczyłem na pro obsługę w salonie który sprzedaje najwięcej Casio.

Z ornamentem być może masz rację, gdyż doceniam i potrafię zapłacić za profesjonalną obsługę.

Co do Frederique Constant, to warto odwiedzić salon firmy Kobe.

Kobe to jedyny z sklep z zegarkami w Krakowie, w którym potraktowali mnie jak dziada... Na pewno tam nic nie kupię.

Guest

W Kobe w Blue City również obsługa jest absolutnie skandaliczna. :evil:

p.S

W Ornamencie można się dopytać a kupić... u Haeffnera :twisted:

Tessio - A chociaż dorzucili Ci coś na chleb i wino :wink: ?