Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

Dzisiejszy spacer po sklepach w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a czy Mido jest w Polsce?i w Wawie?da rade gdzies obejzec?

z tego co wiem to nie ma:(

Jak wybierzesz na ich stronie w "Point of sale" Poland to pojawia się:

MIDO SA

17, CH. DES TOURELLES

2400 LE LOCLE (SWITZERLAND)

POLAND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy Mido jest w Polsce?i w Wawie?da rade gdzies obejzec?

Z tego co ktoś kiedyś pisał to najbliżej w Słowacji.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slowacja?to lipa...jedyne Mido jakie widzialem na zywo to w Hiszpani...szkoda.myslalem ze w Wawie moze ktos chowa gdzies pod lada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slowacja?to lipa...jedyne Mido jakie widzialem na zywo to w Hiszpani...szkoda.myslalem ze w Wawie moze ktos chowa gdzies pod lada :D

Nie tak dawno widziałem kolekcję Mido w Galerii Mokotów u jubilera w narożnym sklepie vis a vis Superpharmu. Ale powiadam, to było jakiś czas temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie byłem a dzwoniłem do Jensena w Wawie bo interesuje mnie przymiarka Pama i bardzo miła pani podała jakie modele mogę sobie przymierzyć, trochę tego mają: 5, 25, 48, 88, 90, 111, 112, 161, 164, 173, 176, 177, 183, 213, 220, 233, 243, 244, 254, 287, 288, 312, 320, 351 i 359.

Z cen to 111 po 16.1k, 183 po 16.9k a 312 po 21k te mnie przynajmniej interesują.

 

Pozdrawiam

 

A i idzie podwyżka podobno około 200-300 euro...


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie byłem a dzwoniłem do Jensena w Wawie bo interesuje mnie przymiarka Pama i bardzo miła pani podała jakie modele mogę sobie przymierzyć, trochę tego mają: 5, 25, 48, 88, 90, 111, 112, 161, 164, 173, 176, 177, 183, 213, 220, 233, 243, 244, 254, 287, 288, 312, 320, 351 i 359.

Z cen to 111 po 16.1k, 183 po 16.9k a 312 po 21k te mnie przynajmniej interesują.

 

Pozdrawiam

 

A i idzie podwyżka podobno około 200-300 euro...

Nie znam tego sklepu, możesz podrzucić namiary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie widziałem przecenionej Omegi, takich sikorów chyba nie przeceniają :D

w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przeceniaja... praktycznie kazda marke bez wyjatku


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A google się zepsuło?

Jansen

Kolega are444 pisał o Jensenie. Tak czy owak ani Jansen ani Jensen zegarkowy nie wyskakuje wprost po wpisaniu tylko nazwy sklepu, co najwyżej pojawia się Jansen - importer serów :) Dopiero głębsze szperanie pozwala na namierzenie Jansena Timepieces&Jewels na Pl.Piłsudskiego :D

maxwell, dziękuję zatem za linka :) Tak na marginesie to znam ten sklep tylko nie wiedziałem, że tak się nazywa :)

 

w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przeceniaja... praktycznie kazda marke bez wyjatku

no cóż, trzeba zatem skoczyć do Emiratów na zakupy :)

 

EDIT - prosze nie pisac posta pod postem - chcesz coś dopisać - edytuj poprzedni post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega are444 pisał o Jensenie. Tak czy owak ani Jansen ani Jensen zegarkowy nie wyskakuje wprost po wpisaniu tylko nazwy sklepu, co najwyżej pojawia się Jansen - importer serów :mellow: Dopiero głębsze szperanie pozwala na namierzenie Jansena Timepieces&Jewels na Pl.Piłsudskiego :)

maxwell, dziękuję zatem za linka :) Tak na marginesie to znam ten sklep tylko nie wiedziałem, że tak się nazywa :)

 

Wystarczy wpisać "Panerai Warszawa" i wszystko jasne niezależnie od literówek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to wrzucić, jak jest lepsiejszy temat to prosiłbym o przeniesienie.

 

Piszę o tym, bo gdzieś mi utkwiło w pamięci, że ktoś kupował ostatni egzemplarz, że już nie ma w promocji, itd...

Szczecin, Galaxy, Time Trend => widziałem na wystawie Seiko SNZH5*K.

Dokładnie nie przyjrzałem się numerowi z etykietki, jest to wersja srebrna.

Cena to ok. 680zł w promocji.

 

Może się komuś przyda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno każdy sklep Timetrend dostał 1 sztukę promocyjną. Tak więc jak ktoś szuka to po prostu trzeba dzwonić po salonach i pytać.


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co panowie sa jakies promocje w Wawie?bo bym cos przymiezyl i kupil :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co panowie sa jakies promocje w Wawie?bo bym cos przymiezyl i kupil :)

 

Raymond Weil w Galerii Mokotów -40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko tyle?szkodaaaaa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem dzisiaj na chwilkę do Apartu w Gal.Mokotów, pojawiły się tegoroczne nowości Baume&Mercier z linii Capeland - 10000, 10001 i 10006. Na żywo wyglądają całkiem przyjemnie - spodobała mi się zwłaszcza wersja z białą tarczą (10001) i 10006 na werku La Joux-Perret 8147-2. Niestety ceny też spore.

Bardzo rozbawiła mnie natomiast 50% obniżka na Edoxa Koenigsegg. To straszne brzydactwo kosztuje teraz "tylko" niecałe 46tyś., niezła okazja. ;)

Myślę, że za rok będzie do kupienia z 80 procentowym rabatem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po ile chodza te nowe B&M??bo mi sie podobaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są jużna stronie Apartu - te na VJ7753 - 14 tys., a ten, który mi się najbardziej podoba na La Joux-Perret - aż 24 tys. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wszystko było zrozumiałe muszę cofnąć się do moich przeżyć z serwisem Panerai w Monachium.

Jak wiadomo zegarek mi upadł i wysłałem przez sklep Jansen do serwisu Panerai w Monachium.

Zegarek trzymali ponad dwa miesiące ,i....

na początku się późnił 6 sekund na dobę,potem przyspieszył do 2-3 na dobę.

Po dwóch miesiącach zaczął się śpieszyć 25 sekund na dobę :angry:

Ale najgorsze jest to,że wskaźnik rezerwy z tyłu się zatrzymał.

Tarcza z kolorem czarnym i czerwonym stanęła na czarnym ,i się nie zmieniała na kolor czerwony gdy rezerwa się zmniejszała :(

 

Pomyślałem aby teraz wysłać zegarek na gwarancji do serwisu.

Poszedłem do sklepu Jansen i mi powiedziano ,że mogę wysłać ,ale muszę znów ponieść niemały koszt wysyłki 500zł.

Po dłuższej rozmowie z Panią Jansen,zaproponowano mi super zegarmistrza.

I o tym chciałem napisać.

Przeglądając to forum ,nikt nie potrafił wskazać fachowca ,który się podejmie naprawy,przeglądu mechanizmu In house.

Okazało się się ,że z tyłu sklepu Jansen jest butki Hublot'a.

Tam pracuje Pan Maciej ,zegarmistrz.

Ma autoryzację na:Ulysse Nardin,Hublot,Girard-Perregaux,Bulgari.Breitling,Omega,Tissot,Hermes.

Naprawia,robi przeglądy też min. Rolex,Patek,Panerai i inne.

 

Najważniejsze jest to ,że człowiek ma wielką wiedzę,przechodzi szkolenia w Szwajcarii i rzeczowo się zajmuję czasomierzami.

Na marginesie dodam ,że poszedłem do państwa G w Warszawie ,gdzie robiłem przeglądy zegarków vintage.

Na początku,zapytano mnie jak się zdejmuje pasek ,a potem czy ma klucz do Panerai?

Ręce mi opadły.

 

Wspominany przeze mnie Pan Maciej od razu odkręcił Pama i stwierdził ,że jest "suchy".

Tzn. mało naoliwiony,a wrócił z dopiero serwisu.

Powiedział ,że tam pracują na szkłach powiększających x 40 i mogło im się wydawać ,że jest oliwa.

Po naoliwieniu zabrałem zegarek na weekend do domu.

Punktualność się poprawiła o 10 sekund.

W poniedziałek ,zostawiłem zegarek na 5 dni.

Dziś zegarek robi około +2 sekund na dobę.

Pan Maciej stwierdził że :na wskazówkach był brud ,drobne opiłki,tarcza od rezerwy nie była naoliwiona,i jak wspomniałem wcześniej cały zegarek nie był naoliwiony, amplituda była nie równa.

Zegarek dostałem wyczyszczony ,naoliwiony ,wyregulowany.

Jestem super zadowolony.

Kosztów nie będę podawał.Gwarantuję jednak ,że będziecie mile zaskoczeni.

 

Dlatego nie ma sensu wysłać do wątpliwych serwisów za granicę.

Płacić grube pieniądze i dostawać za przeproszeniem spieprzony zegarek.

Wszelkie informację są za zgodą i wiedzą Pana Macieja.

Jeśli byłyby jakieś pytania dotyczące telefonu ,adresu e-mail itp. proszę o PW


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie m to jak "independent " fachowiec . Mam tez takiego czlowieka u siebie . Na nic nie naciaga , robi to co nalezy . Wiem ze zawsze d niego wroce


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie serwis Panerai nie popisal niestety.A szkoda - lubie PAMy.Firma robi swietne zegarki uzywajac zarowno Unitasa (na ktorego zlego slowa nie mrukne) jak i swoich wlasnych werkow (wiem,ze sa jeszcze chrono i kilka innych,ale nigdy mnie nie interesowaly.Jedyny "inny" werk PAMa jaki pamietam to OP IV na bazie el primero).Postawa serwisu przy zegarku za taka fure pieniedzy jest niedopuszczalna.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie mam problemów z moim Pamem, ale fajnie wiedzieć, że w W-wie jest taki fachowiec, tak więc dzięki za info.

Pochwalić też należy p. Jansen za to, że podała Ci namiary na sąsiedni sklep oszczędzając wydatków i zapewne długiego czekania na powrót zegarka z serwisu w Monachium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.