Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
grzesiek

Dzisiejszy spacer po sklepach w Warszawie

Recommended Posts

To za 164 czy za 180 ??? W ciagu pisania kilku slow zegarki podrozaly u Ciebie o16 tys :blink:

Ja zrozumiałem to w ten sposób

164 tys za szt., a jak ktoś chce dwa zegarki to drugi tylko za 16 tys. więc razem 180, ale może się mylę :)

Zwazywszy ze ten zestaw mozna kupic tylko jako pare (lub ewentualnie Big Pilota plus kilka mniejszych, dla wielu synow) raczej nie jest tak jak piszesz :blink:.

Zwazywszy ze ten zestaw mozna kupic tylko jako pare (lub ewentualnie Big Pilota plus kilka mniejszych, dla wielu synow) raczej nie jest tak jak piszesz :) .

No może się mylę :blink: ale skoro tak jest to sam nie rozumiem różnic cenowych :)

Bylem dzisiaj w Arkardii i poza przecena na zajefajne majtki Intimissimi

Też lubię tą markę...:blink::):P

// Tomek

Oj Panowie :blink:

jak napisalem to Pilot father & son, czyli dwa zegarki w secie

ml_image.627011.jpg

I tylko są sprzedawane jako wlasnie zestaw,

także chcąc mieć tego większego co jest wyceniony na 164 000 pln, trzeba i tak dać 180 000 :)

taki myk heheh że okazyjnie ten mniejszy 39mm taki tani kurde jest

Poza tym ten większy jest w platynie, co według mnie i tak nie usprawiedliwa tej ceny.

Temat kilka miesięcy zamrożony.

Może ten news padł już w innym miejscu ale jakby ktoś chciał kupić zegarek A.Lange und Sohne na prezent to w Aparcie w Galerii Mokotów w Warszawie jest dostępna (chyba od niedawana?) oferta tych czasomierzy.

Nawet spory wybór.

Byłem niedawno w Lipsku i w tamtejszym salonie Wempe wcale nie mieli więcej A.L&S.

Edited by hddvd

Marcin

byłem niedawno w galerii Mokotów i nie mieli Powiedzieli ze L&S wylacznie beda w zlotych tarasach. Chyba sami nie wiedza co i jak

Temat kilka miesięcy zamrożony.

Może ten news padł już w innym miejscu ale jakby ktoś chciał kupić zegarek A.Lange und Sohne na prezent to w Aparcie w Galerii Mokotów w Warszawie jest dostępna (chyba od niedawana?) oferta tych czasomierzy.

Nawet spory wybór.

Byłem niedawno w Lipsku i w tamtejszym salonie Wempe wcale nie mieli więcej A.L&S.

juz sie przestraszylem ze o 9.40 jestes po odwiedzinach w salonach:lol:

FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

byłem niedawno w galerii Mokotów i nie mieli Powiedzieli ze L&S wylacznie beda w zlotych tarasach. Chyba sami nie wiedza co i jak

No ale już mają.

Możesz iść i wybierać.

Wybór spory a kolejek nie ma ;)

Marcin

Arkadia:

Apart - obniżk aresztki Orisa.

Jubitom - Fortis -30%, Eberhard spora przecena (też około 30% chyba).

Chyba schodzą z marek dystrubouwanych przez Arts&Craft.

Arkadia - Time Trend - szok - sześć modeli SEIKO SPRING DRIVE, ceny od 14 kpln do 22,5 kpln.

Dodatkowo kilka fajnych modeli Raymond Weil.

Jak już jest temat o zakupach w Warszawie to może ktoś zorientowany w temacie powie mi, gdzie w Warszawie mają duży wybór zegarków Seiko z serii 5 i zegarków marki Orient ;)

Seiko 5 znajdziesz, w sporym wyborze i chorych cenach, w TimeTrendzie w Blue City, poziom -1.

Dzięki, Orienty też tam znajdę? :P

PS Ceny nie mają znaczenia, chcę je tylko obejrzeć na żywo a zamówię w sklepie internetowym.

PPS Czekam również na informację o innych miejscach w których jeszcze znajdę spory wybór Seiko 5 i Orient`ów ;)

W Arkadii w Jubitonie nie ma juz Fortisów i Eberhardów a wszystkie zegarki i upusty zostały tych firm przeniesiono do Galerii Mokotów. Pozdr. D.

ZT TimeTrend przeceny, między innymi Seiko. Np. lotnik (ten z czarna naroślą koło koronki) z pomarańczowymi akcentami z 1400 (buahaha) na 970.

w Aparcie w Arkadii jest przecena na wybrane modele IWC nawet o 30%

Na Big Pilota tez? :)

Do końca stycznia w Time Trend w Arkadii wyraźna przecena Seiko Spring Drive. Ceny niektórych modeli nawet poniżej ofert ze sklepów internetowych. Zjazd ceny z 14k na 8k na pewno wart uwagi.

Na Spring Drive'a w Polsce nie ma klienta, jak to Seiko za taką kasę. Pewnie chcą zejść z zapasów i miec spokój. Jakbym miał 8k to bym przemyślał, chociaż ta technologia do mnie nie przemawia.