Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

Dzisiejszy spacer po sklepach w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

gk1 gratulacje! :rolleyes:

Dla mnie sixties to ideał garniturowca, ...po prostu piękny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu..jak mają FF to ja zakładam kapcie i lece :rolleyes:

Uwazaj bo FF łatwo zastąpi Twojego wymarzonego Rolexa GMT :-)

Ja juz wiem ze kiedys kupie ten zegar.

Do idealu brakuje mu przeźroczystego dekla :-) ale moze w przyszlorocznej kolekcji :-)

Teraz taki dekiel ma wersja z czarnym bezelem ale z kolei bezel brzydki w stosunku do wersji podstawowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj bo FF łatwo zastąpi Twojego wymarzonego Rolexa GMT :-)

Ja juz wiem ze kiedys kupie ten zegar.

Do idealu brakuje mu przeźroczystego dekla :-) ale moze w przyszlorocznej kolekcji :-)

Teraz taki dekiel ma wersja z czarnym bezelem ale z kolei bezel brzydki w stosunku do wersji podstawowej

Wiesz jak to jest..przy moim stanie konta to ja sobie nawet wille w Monaco mogę zamarzyć....czyta fikcja :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest..przy moim stanie konta to ja sobie nawet wille w Monaco mogę zamarzyć....czyta fikcja :rolleyes:

 

wiem ze stan konta jest zmienny i pewnego dnia może Cie być stac na FF w wersji złotej - jeszcze ładniejsza:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze stan konta jest zmienny i pewnego dnia może Cie być stac na FF w wersji złotej - jeszcze ładniejsza:-)

widzę, że kolega optymista...tez dobrze :rolleyes:....gorzej, że ja w totka nie gram :/

 

P.S> Jedyna rzecz, która mi się w FF nie do końca podoba, to grawer na boku koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S> Jedyna rzecz, która mi się w FF nie do końca podoba, to grawer na boku koperty.

 

ja nawet nie zauważyłem ze tam jest jakiś grawer. Zawsze zapiera mi dech w piersiach i nie mam czasu sie przyjrzec:-) Pewnie wezme go do reki jeszcze z 10 razy i mi sie znudzi :-):-)

Następnym razem sie przyjrze Co to za grawer? Numer seryjny? Logo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze na wersji standardowej tego nie ma ale nie bede sie upierał

Jak odwiedzisz i zobaczysz zdaj relacje jak jest z tym grawerem.

Mi sie podoba ten grawer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj bo FF łatwo zastąpi Twojego wymarzonego Rolexa GMT :-)

Ja juz wiem ze kiedys kupie ten zegar.

Do idealu brakuje mu przeźroczystego dekla :-) ale moze w przyszlorocznej kolekcji :-)

Teraz taki dekiel ma wersja z czarnym bezelem ale z kolei bezel brzydki w stosunku do wersji podstawowej

Zobacz wersje Black Knight ma przezroczysty dekiel , wiem bo o malo go nie kupilem . W Montrealu nowy poszedl za $9k , sprzedal go moj znajomy


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Night jest chyba nawet fajniejszy od wersji standardowej...chociaż jak dla mnie, dziwnie rozwiązany jest bezel.

 

P1010029.jpg

 

To ten we środku oczywiście ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nic sie nie zmieni to jutro zalacze zdjecia mojego nowego Blancpain Dark Knight . Mam nadzieje ze sie chlop nie rozmysli do jutra . ;)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz wersje Black Knight ma przezroczysty dekiel , wiem bo o malo go nie kupilem . W Montrealu nowy poszedl za $9k , sprzedal go moj znajomy

właśnie te wersję miałem na myśli

Tez miałem ja na reku.Z tyłu piekny mechanizm ale bez zachwytów z Wachnikiem w kształcie czarnej muszli :-) (to jest jakiś prehistoryczny stwór morski)

Tylko ta czarna obejma nie przemawia do mnie aż tak jak tradycyjna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W warszawskim JUBITOMIE w Arkadi pojawiał się Limitowana OMEGA Seamaster

 

omega-seamaster-aqua-terra-annual-calendar.jpg

 

wersja w salonie jest na skórzanym pasku....

 

POPROSTU CUDO !!!

Masywna koperta, kapitalny werk z nowym balansem wyposażonym w krzemową sprężynę "Si 14"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak limitowana i na pasku to pewnie 231.53.43.22.01.001:

23153432201001-30.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak limitowana i na pasku to pewnie 231.53.43.22.01.001:

23153432201001-30.jpg

Dokładnie ta..dzięki, nie mogłem znaleźć....

 

Jest rewelacyjna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.1 - nie wiem...(koło $9000 USD)

ad.2 - tak

 

23120432206001-40.jpg

 

ad.3 - 43mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka średnica?

 

Seamaster Aqua Terra Annual Calendar ma średnicę koperty 43 mm. Wspaniały zegarek. Szkoda, że nie wybieram się w najbliższym czasie do Warszawy, bo chętnie bym przymierzył.

 

Edit : Nie zauważyłem, że SphinX już podał średnicę koperty.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Aparcie w Złotych Tarasach przecena pasków o 50% m.in Hirsch Liberty (normalna cena ok 100),brakuje rozmiarów "22".

Pozdr. D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta przecena nie tylko w ZT, ale w każdym Aparcie w Polsce była; nie tylko na Liberty, ale na wszystkie Jelenie.

 

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzisiaj postanowiłem część dnia wykorzystać, by kupić trochę prezentów dla rodzinki. No i oczywiście nie mogłem się powstrzymać by przy okazji nie odwiedzić kilku salonów zegarkowych. Ciekawie zrobiło się w GM. Warto zajrzeć, bo np. w Aparcie na wystawie pojawił się Vacheron American 1921. Ech, zegarek przewspaniały ;). Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pojawił się też jeden z nowych Portugieserów IWC, a mianowicie Ref. IW545405, który utwierdził mnie w przekonaniu, że kontrastująca tarczka sekundnika to fatalny pomysł. Firma IWC przekombinowała i wizualnie zepsuła ten zegarek. Oglądałem też ofertę UN i na żywo świetnie prezentuje się El Toro. Z kolei w Kruku wreszcie pojawił się Rolex. Jeżeli ktoś mieszka w okolicach Mokotowa, to nie musi już zasuwać do Centrum żeby zobaczyć ofertę Rolka. Na wystawie leżą między innymi nowe Submarinery z ceramicznym pierścieniem. Wyglądają świetnie choć byłyby idealne, gdyby koperta miała nieco większą średnicę, a bransoleta była trochę szersza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Rolex w GM ma być podobno tylko do końca roku

 

Dlaczego tylko do końca roku ?. Nie bardzo rozumiem sens tej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.