Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

Dzisiejszy spacer po sklepach w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

utrzymujące się wysokie ceny walut obcych i vat to przy okazji

 

Jak na jesieni spadły ceny franka obniżki nie było - chciwość Swatch Group. Ja u nich i tak nie kupuję, chyba żę jest 30% off, od lichwy się nie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sa ceny Monaco w Polsce?i gdzie w Wawie mozna przymiezyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sa ceny Monaco w Polsce?i gdzie w Wawie mozna przymiezyc?

 

1. Galeria Mokotów

2. Złote Tarasy

3. Arcadia

4. Kruk (pl.Konstytucji)

 

Monaco Calibre 12 Automatic Chronograph - cena od ok 17 kPLN

Monaco Automatic - cena ok 7-9 kPLN

Monaco Sixty Nine - cena od ok 17 kPLN

Monaco Series Monaco Linear System - cena od ok 20 kPLN

 

Zobacz też poniższy wątek:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/54370-tag-heuer/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Michal73. coz bede w Polsce to pochodze i poprzymiezam :) zonie podoba sie niebieskie Monaco Calibre 12 :) moze na moje urodziny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Jedź prosto do Szwajcarii i tam kup :) I taniej i wycieczka będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Podobnie we Wroc zrobili z Breitlingami. Obok jednego apartu jest drugi gdzie głównie są wyeksponowane Breitlingi

 

Przecież zawsze tak było w Aparcie Exclusive, więc nie rozumiem. Zamienili tylko dwa Aparty miejscami w galerii. Teraz zwykły jest większy, a Exclusive ten mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2323, może lepiej jednak zrobić sobie wycieczkę do Szwajcarii tak jak radzą Koledzy ;) W Polsce drożyzna, że hej :) Zresztą sam zapytaj Michała (carlito1), który mieszka na tej samej wyspie co Ty, gdzie robi zegarkowe zakupy...

 

A tak na marginesie, jakie są ceny zegarków w Irlandii?

 

Pozdrowienia,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem dziś obok Kruka w Galmoku, zerknąłem na wystawę i faktycznie podnieśli cenę PO o 1 000zł.

Koledzy kto kupował w Aparcie albo Kruku zegarek i jakie rabaty przy tych cenach można wynegocjować?Mowa o kliencie "z ulicy" który nie ma żadnych rabatów,kart etc, tylko wchodzi i kładzie gotówkę/kartę na blat i jest zdecydowany kupić.

Ja tam nie mam zamiaru kupować ale jestem ciekaw czy po takim rabacie cena jest bardziej cywilizowana czy wciąż kosmos w porównaniu z zagranicznymi sprzedawcami netowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, jakie są ceny zegarków w Irlandii?

 

Michał, drogo, ale da sie wyrwać fajny rabacik.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, drogo, ale da sie wyrwać fajny rabacik.

Ciekawe, podobno w GB są dobre ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GB to nie Irlandia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, podobno w GB są dobre ceny.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, spokojnie, odróżniam IRL od GB ;) Nie mnie jednak myślałem, że jest może jakaś prawidłowość w cenach na wyspach B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Michal73. coz bede w Polsce to pochodze i poprzymiezam :) zonie podoba sie niebieskie Monaco Calibre 12 :) moze na moje urodziny? :)

 

Witam,

Panowie - to co warto kupić w CH..jestem blisko więc wycieczka dobrze by zrobiła człowiekowi.

Jakie zegarki - "cenowo" warto tak kupić w porównaniu z PL do ok 2500 EUR?

 

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2323, może lepiej jednak zrobić sobie wycieczkę do Szwajcarii tak jak radzą Koledzy :) W Polsce drożyzna, że hej :) Zresztą sam zapytaj Michała (carlito1), który mieszka na tej samej wyspie co Ty, gdzie robi zegarkowe zakupy...A tak na marginesie, jakie są ceny zegarków w Irlandii?Pozdrowienia,Michał

w Irlandii to drozyzna.takie Monaco Calibre 12 to cena 4299 ojro :) wiec deko duzo.a wybor to maja ale tylko w Dublinie.reszta kraju uboga.ani przymiezyc ani zobaczyc.w Galway gdzie mieszkam jest jeden sklep i tylko Omegi, Braitki Tagi i Seiko.a i troche Longinesow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Irlandii to drozyzna.takie Monaco Calibre 12 to cena 4299 ojro :) wiec deko duzo.a wybor to maja ale tylko w Dublinie.reszta kraju uboga.ani przymiezyc ani zobaczyc.w Galway gdzie mieszkam jest jeden sklep i tylko Omegi, Braitki Tagi i Seiko.a i troche Longinesow...

No to lipa, z tego co piszesz to w Polsce więcej zobaczysz/poprzymierzasz a może nawet taniej kupisz :) Zapraszamy do Polski na zakupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa, z tego co piszesz to w Polsce więcej zobaczysz/poprzymierzasz a może nawet taniej kupisz :)

W Dublinie jest duzo wiekszy wybor niz w Polsce. Mozna tu zobaczyc takie zegarki jak Panerai, Breuget, Glashutte Orginal, Ball, Piaget, VC, AP, PP, Eterna, Chopard, Corum, Raymond Weil, Ulysse Nardin, Blancpain, IWC, JLC, Zenith, Ebel, Hublot i jeszcze wiele, wiele innych...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem sens Twojej wypowiedzi Carlito? np w centrum handlowym Siam Paragon w Bangkoku jest jeszcze większy wybór ( przypuszczam że w całej Irlandii nie ma takiego razem wziąwszy ) i co z tego? jak to się ma do tematu spaceru po sklepach w wwie?

wszędzie offtop na maksa ..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Wracając do Wawy, wszystkie marki, które wymieniłeś Carlito, można zobaczyć i tutaj (może poza jedną?), więc chyba przydałby się mały update.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz, jeżeli nie rozumiesz to sie naucz czytać ze zrozumieniem.

 

Czy wcześniejsza rozmowa jest o jakimś Bangkoku czy o Irlandii? Odpisałem tylko Michałowi który napisał, że lepiej przylecieć do pl na zakupy. Nie widze powodu dlaczego staracie się być złośliwi :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co macie przy mianowniku literki w kolorze: zielonym, czerwonym, niebieskim.

Piastowane przez Was funkcje w KMZiZ obliguje Was, do szeroko pojętej cechy charakteru, jaką jest obiektywizm!

 

Przeglądając tylko posty od nr.321 naliczyłem, co najmniej osiem osób, które powinny być napiętnowane,tak jak carlito1.

Czyli nie piszące o Warszawie ,a tego właśnie dotyczy uwaga do carlito1.

 

Rozumiem, że co niektórzy będą się starać napisać ?? czasem się zdarza, nie często, ale jednak?

Ale to Was nie usprawiedliwia , przed subiektywnymi wpisami.

Dlatego proszę o Obiektywne ocenianie, zwracanie uwag, wszystkim użytkownikom.

 

??Ja naprzykład chciałbym abyśmy stali się prężną organizacją, zrzeszającą i pasjonatów i kolekcjonerów i hobbystów i zegarmistrzów i ludzi mających wiedze i tych co mają zegarki i tych co nie mają nic ale mają coś ciekawego do opowiedzenia - aby wszyscy się czuli tutaj dobrze w swoim towarzystwie i mogli traktować to miejsce jako odskocznię od inych rzeczy , aby było to ich azyl.

po drugie abyśmy się nawzajem i innych uczyli ??

 

Chyba nie muszę przypominać czyje to słowo pisane.

Pozdrawiam i życzę dalekowzroczności.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Darku,

 

Jeśli drażnią Cię kolory to korzystaj z czarno-białego monitora.

Myślę, że Carlito jasno wyartykułował swoją opinię i nie potrzebuje adwokata w Twojej osobie. Nie po raz pierwszy zresztą.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Darku,

 

Jeśli drażnią Cię kolory to korzystaj z czarno-białego monitora.

Myślę, że Carlito jasno wyartykułował swoją opinię i nie potrzebuje adwokata w Twojej osobie. Nie po raz pierwszy zresztą.

 

Mirek

Kolego Mirku.

Nie drażnią mnie kolory, by najmniej .

Mecenasem Michała tez nie jestem.

 

Staram się uświadomić ?kolorowym? kolegom, żeby nie byli stronniczy.

Albo zawracajmy uwagę za Off Toop wszystkim ,albo nikomu.

Czy to tak trudno zrozumieć?

Druga sprawa, że może ktoś się zastanowi ,przy kolejnym wpisie typu

+1, :) etc.

I lepiej będzie unikać tego typu wpisów.

Z ukłonami, Darek


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, że może ktoś się zastanowi ,przy kolejnym wpisie typu

+1, :) etc.

I lepiej będzie unikać tego typu wpisów.

 

Co do tego w pełni się z Tobą zgadzam. Mnie też one drażnią.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.