Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

Dzisiejszy spacer po sklepach w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najważniejsze jest to ,że człowiek ma wielką wiedzę,przechodzi szkolenia w Szwajcarii i rzeczowo się zajmuję czasomierzami.

 

Dlatego nie ma sensu wysłać do wątpliwych serwisów za granicę.

Płacić grube pieniądze i dostawać za przeproszeniem spieprzony zegarek.

 

bo przecież nie jest tak, że my Polacy nic nie wiemy, na niczym się nie znamy i nic nie potrafimy

jest wręcz odwrotnie, potrafimy zrobić lepiej od innych

problem jest taki, że o takich ludziach się nie słyszy i trudno do nich dotrzeć

bo ich blask przygaszony jest przez polskie serwisy jeszcze bardziej wątpliwe niż te zagraniczne

bo w wielu serwisach liczy się sztuka(ilość osób ) a nie specjalista (jakość)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bo w wielu serwisach liczy się sztuka(ilość osób ) a nie specjalista (jakość)

 

Burns, możesz rozwinąć tą myśl, ew. podać jakiś przykład takiego serwisu?

Bo jedyny z liczną załogą (co nie znaczy, że złą) jaki przychodzi mi na myśl to SG Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie informacja o Panu Macieju jest wiadomością sezonu :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ,że w serwisie w Monachium są naprawiane,przeglądane zegarki różnych firm.

Pracuje tam około 40 osób.

I dziś Helmut naprawia Panerai,jutro IWC,pojutrze Omegę.

Do naprawy podchodzi przedmiotowo.

Wiem ,że w/w serwis jest zawalony robotą.

I tak sobie myślę ,że obecnie produkowane zegarki to już nie te co kiedyś.

Tak jak samochody ,pralki,odkurzacze etc.

Kiedyś taki sprzęt wytrzymywał lata.

Dziś jest na pralkę 7-8 lat i do wyrzucenia .

Trzeba kupić nową,bo koszt naprawy przewyższa zakup nowej.

 

Oczywiście są zegarki ,które pewnie są prawie idealne.

Ale teraz należałoby się zastanowić ,w jakim stanie wróci taki zegarek z serwisu,po przeglądzie w Monachium.

Oczywiście możliwe ,że tylko mój zegarek został tak potraktowany,co nie zmienia faktu ,iż będę omijał serwis w Monachium szerokim łukiem .

Jak jest możliwość to popierajmy co polskie.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest możliwość to popierajmy co polskie.

Podpisuję się, tym bardziej w odniesieniu do serwisu Pana Macieja, o którym wcześniej wspominał Darek!

 

Co do serwisu Panerai w Monachium- przykro słyszeć takie szczegóły, ale trzeba dodać, że na szczęście nie we wszystkich manufakturach tak jest. Np. jeśli chodzi o Audemars Piguet, zegarek odesłany do serwisu trafia do zegarmistrza, który składał dany model. Dojdą do rzeczonego fachowca po jego parafce złożonej rysikiem wewnątrz zegarka :angry:

 

 

Pozdrawiam,

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się, tym bardziej w odniesieniu do serwisu Pana Macieja, o którym wcześniej wspominał Darek!

 

Co do serwisu Panerai w Monachium- przykro słyszeć takie szczegóły, ale trzeba dodać, że na szczęście nie we wszystkich manufakturach tak jest. Np. jeśli chodzi o Audemars Piguet, zegarek odesłany do serwisu trafia do zegarmistrza, który składał dany model. Dojdą do rzeczonego fachowca po jego parafce złożonej rysikiem wewnątrz zegarka :angry:

 

 

Pozdrawiam,

Marcin

 

To chyba najlepsze podejście z możliwych. Ci co produkują są jednocześnie serwisantami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...że na szczęście nie we wszystkich manufakturach tak jest. Np. jeśli chodzi o Audemars Piguet, zegarek odesłany do serwisu trafia do zegarmistrza, który składał dany model. Dojdą do rzeczonego fachowca po jego parafce złożonej rysikiem wewnątrz zegarka

Nie no - jaja se robisz??? :angry:

Powaznie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie :angry:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to serwisuj poki zyje :angry::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to serwisuj poki zyje :) :)

Na razie nie ma takiej potrzeby :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to serwisuj poki zyje :) :)

Na pewno mają zabezpieczone próbki DNA na przyszłość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mają zabezpieczone próbki DNA na przyszłość :)

 

Sklonują zegarmistrza w razie potrzeby?


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przy okazji załatwiania spraw zajrzałem do Galerii Mokotów i salonu Noble Place...

Obejrzałem sobie zegarek, który od swojej premiery robi na mnie bardzo pozytywne wrażenie, które próba live tylko spotęgowała

 

a mowa o Calibre de Cartier, wersji stalowej na bransolecie

 

Calibre%20de%20Cartier%20watch,%20steel,%20steed%20bracelet%20black%20dial.jpg

 

Naprawdę bombowy zegarek do casualowego stroju. In-house, piękna koperta, fajna klasyczna tarcza

 

tu jeszcze kilka fotek live:

http://revo-online.com/news.html?id=44&d=2011-04-04&t=CALIBRE-DE-CARTIER-ON-BRACELET-ARRIVED-IN-THE-BOUTIQUES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie tak dawno temu miałem okazje mierzyć ten zegarek, i też pozostawił za sobą dobre wrażenie. Niestety nazwa Cartier zle mi się kojarzy, co w moim przypadku go dyskwalifikuje. Sam zegarek solidny, napewno wart grzechu - z pewnością może się podobać.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zainteresowałem się jakiś czas temu tym Cartierem, zgadzam się, że to nietuzinkowy i przyciągający wzrok zegarek.

Mnie podoba się najbardziej wersja z białą tarczą. Przy najbliższej okazji wybiorę się do Gal Mok. żeby mu się bliżej przyjrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a APART Exclusive Galeria Mokotów mają już marki Harry Winston i Roger Dubuis.

 

Nawet po kilka modeli obu, niestety w RD nie ma linii Le Monegasque.

Nie mniej jednak, jak ktoś akurat będzie, warto zajrzeć i obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj oglądałem:

 

roger-dubuis-easy-diver-rd-78-1.jpg

 

i powiem krótko i węzełkowato - MIAZGA.

Wykonanie, detale, koperta, tarcza...no i ten kaliber. TO jest absolutnie wyższa półka.

Rewelacja !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem i potwierdzam, że miazga :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i węzłowato to raczej: NIEPOROZUMIENIE.

No ale nie to ładne, co ładne tylko co się komu podoba...

Werk może i ma ciekawy ale wygląd do bani.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek trzeba zobaczyć na żywo. Robi wielkie, naprawdę wielkie wrażenie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek trzeba zobaczyć na żywo. Robi wielkie, naprawdę wielkie wrażenie.

 

Wrazenie może i robi, brzydotą ;)

Przecież w tym zegarku wszystko jest z innej parafii:

- koperta dziwaczna, z za szerokimi uszami

- koronka przymała a przyciski na pewno za małe, gdyby były szerokości zakręcanych koronek na nich byłyby OK

- bezel paskudny, indeksy na nim przypominają beskidzkie Trzy Korony a czcionka jest fatalna, nie wiadomo czy 50 to SO a a 20 - ZO

- tarcza przekombinowana z bezsensownie umieszczoną na samej górze nazwą producenta, dziwacznymi "promieniami" bo bokach i kompletnie idiotycznym napisem "SIX" zamiast normalnej 6-ki.

- szaro-pomarańczowa kolorystyka tez mi nie leży ale o kolorach się nie dyskutuje więc sie nie czepiam

Cudak taki i tyle :rolleyes:

 

Werk faktycznie przepiękny, szkoda, że włożyli go w tak niedopasowaną stylistycznie oprawę.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co przedmówca napisał. Mechanizm bardzo klasyczny...pasował by do czegoś eleganckiego a nie tak kiczowato sportowego. Drogo nie zawsze znaczy ładnie.

Napis SIX....pozostawię bez komentarza...równie dobrze mógłby być SEX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go mierzylem i szczerze mowiac tylko werk ratuje jako tako ten zegarek. Koperta zupelnie nie pasuje do zegarka za 120k - zero pomyslu, nie mowiac juz o jakims DNA. Duzo ciekawszy jest HW Ocean Sport Chronograph. Design koperty, material i wykonczenie zdecydowanie lepsze. I tu rzeczywiscie widac, ze zegarek swoje kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek to totalne poplątanie z pomieszaniem. Pomimo świetnego wykonania zegarek niespecjalny a cena powalająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.