Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

Dzisiejszy spacer po sklepach w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglad jak Seiko a mechanizm przepiekny jak nie od tego zegarka za to cena... na szczescie jest wiele alternatyw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dla bogatego snoba. Kicz i tyle. Mechanizm to osobna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem na żywo,ale ze zdjęć średnio mi się podoba.

Natomiast mechanizm ,rzeczywiście miazga :)

Zwróciliście uwagę jak jest osadzony regulator chodu ?


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tył wygląda bardzo vintage a przód jest bardzo świeży. Mnie się przód podoba ale w pierwszej chwili myślałem że tył jest od innego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w butiku HUBLOT...

 

hublot-oceanographic-4000-titanium-dive-watch.jpg

 

Wielki, ale nie tak wielki, jak by się mogło wydawać patrząc na fotki. Najpoważniejszy minus to monumentalny grubość - strzelam, ze ponad 20mm.

 

i...

 

Hublot-King-Power-F1-Ceramic-HD.jpg

 

świetna koperta, fajna tarcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem niestety na żywo żadnego Hublota, ale bardzo podobają mi się te zegarki, szkoda że tak drogie.Czy ktoś wie gdzie w Polsce można je ewentualnie zobaczyć?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

butik firmowy HUBLOT - Warszawa. Plac Piłsudskiego. Budynek Metropolitan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czyli "najbliżej" Warszawa... Mają może jakąś stronę internetową? Nie znalezłem

Dzięki.

Pozdrawiam


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, może kiedyś się przyda :rolleyes:


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rolleyes: Huby - bajka !

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dziś byłem w Bonarce, zobaczyć na parę modeli zegarków.

Na początek poszedłem do Montblanc przymierzyłem model z serii Timewalker. Ciekawy,jednak moim zdaniem cyfry pod pewnym kątem i światłem stają się mało czytelne. Poza tym pani bardzo chciała udzielić wszystkich potrzebnych mi wskazówek i informacji. Dała mi katalogi,powiedziała,żebym brał z innych salonów katalogi. Powiem,że mając w ręku katalogi z zegarkami,sprzedawcy bardziej ochoczo pokazywali zegarki.

Później była Omega. Przymierzyłem Omegę DEVILLE ślicznie wykonana,jedyny dla mnie mankament,to brak cyfr na cyferblacie i podziałki na minuty.Następnie poszła SEAMASTER PLANET OCEAN.Podoba mi się "prostota" tego zegarka.Przymierzałem i z werkiem 2500 i 8500(tu cena powala)To był jeden z nielicznych zegarków, który przy rozmiarze 42 wydawał mi się "mały" a uszy nie wystawały poza mój nadgarstek. Po PO, był jeśli się nie mylę, SEAMASTER JAMES BOND (nie jestem ewny czy to był James Bond na pewno Seamaster 300. Powiem tak zaskoczył mnie, bardzo mi się spodobał. Fajnie leżał na ręku, fajna "gra światła".

Przymierzyłem również Tag Heuera Carrera Heritage cal.16. Super,świetny. Bardzo mi spasowała biała tarcza i niebieskie wskazówki. Nie wiem czy ten model jest jeszcze produkowany,ale świetny. Nie bardzo wiem jaki tam jest mechanizm, czy ktoś wie?

Na koniec był Apart. Tu przymierzyłem Zenitha Captain Central Second, oraz BAUME & MERCIER CAPELAND. Zenith, przyjemny ładny,jednak moim zdaniem coś mu brakuje zbyt "grzeczny". Baume & Merciel, chyba jeden z ciekawszych propozycji tej firmy. Mimo dużej ilości cyfr na tarczy jest czytelny.

 

Po dzisiejszych przymiarkach i założeniach kwotowych max do 15 tys PLN u mnie wygrał Tag Heuer z Omegą seamasters 300.

Przepraszam za rozpisanie się.

 

Pozdrawiam


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Bonarka jest też w Warszawie? :angry:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wydało się. Przepraszam, nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu a bardzo chciałem się podzielić z Wami moimi "przymiarkami". Jeszcze raz przepraszam.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już tam poszło.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz ktorys juz odwiedzilem Rolex'a w SCC - Katowice.

 

Na rece zagoscili: Rolex GMT II w zlocie - swietny zegarek, zaluje ,ze nie bylo standarowej wersji - bardzo dobry rozmiar, wspaniale dziala pierscien (przeskokowy), bransoleta... SUPER, jak w kazdym modelu, Rolex Submariner - klasyk ale ja juz przywyklem do troche wiekszych zegarkow chociaz zielony Sub ma swoj urok (aktualnie nie mieli, dostawa w lutym) i ostatni - Rolex Deepsea - ciezki, masywny, gruby ale nie przypadl mi do gustu, mysle ,ze szafir w nim jest grubszy niz w innych i przez to czern tarczy nie jest tak ostra jak w innych, powiedzialbym ,ze nieco "matowa". Odniosl ktos podobne wrazenie?

 

W kazdym razie, musze przyznac ,ze od tych Rolex'ow szumi mi w glowie. Oj szumi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie gapcio, wy tu o Wawie, a ja wam z Katowicami wyjezdzam no ale tam tez jest Rolex ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niedługo planuje wyjazd do Warszawy i tu moje pytanie czy istnieje jeszcze salon Hublota i czy warto tam zagladnąć czy raczej sobie odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niedługo planuje wyjazd do Warszawy i tu moje pytanie czy istnieje jeszcze salon Hublota i czy warto tam zagladnąć czy raczej sobie odpuścić?

Istnieje i ma się dobrze. Najpierw proponował bym zadzwonić i zapytać - dość szybko sprzedają nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja na Monstera w Time Trendzie.

W szczecińskiej Kaskadzie widziałem BM na bransolecie za 840zł zamiast 1400zł.

Jakby kogoś interesowało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja na Monstera w Time Trendzie.

W szczecińskiej Kaskadzie widziałem BM na bransolecie za 840zł zamiast 1400zł.

Jakby kogoś interesowało. :)

 

Time Trend w ogóle ma wyprzedaże teraz;

Seiko SRP031K1 z 1400 na 845

a co mnie najbardziej zaskoczyło - 30% na certiny,

na przykład Valgranges przeceniona z 6 na 4tys, a Valjoux z 5 na 3tys... wg. mnie to gratka, jak ktoś za certinę jest w stanie tyle zapłacić

 

Ceny są obniżone zarówno na stronie jak i w sklepie stacjonarnym (przynajmniej w tym, w którym byłem w łódzkiej Manufakturze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz,no to mnie "zasmuciłeś", myślałem,że Hubloty w Polsce się sprzedają,ale raz na jakiś czas. Chciałem mieć kiedyś zegarek mało spotykany...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz,no to mnie "zasmuciłeś", myślałem,że Hubloty w Polsce się sprzedają,ale raz na jakiś czas. Chciałem mieć kiedyś zegarek mało spotykany...

I będziesz miał BARDZO rzadko spotykany , nie przesadzaj. Forum pasjonatów nieco wypacza perspektywę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorj wieczorem spracerowalem sobie z dziewczyna po stolicy i mimowolnie na naszej trasie byly dwa salony z zegarkami UN kolo Wiejskiej i Rolex w W.Kruk na placu trzech krzyzy. Musze przyznac, ze UN kopie dupsko na zywo okropnie - cudo, zas bardzo, ale to bardzo rozczarowal mnie Rolex. Zegarki wygladaly jak tania tandeta nie warte wiecej niz 2k PLN do tego byly brudne! Wstyd bo przeciez Rolex uchodzi za taka prestizowa manufakture.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.