Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

Dzisiejszy spacer po sklepach w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Nic, straszne centusie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zawsze coś się znajdzie. Można by mieć też pewne zastrzeżenia do jakości obsługi w salonie Apartu (nie będę pisał w którym, bo nie chcę im robić koło pióra). Jeżeli chodzi o Haeffnera to słyszałem zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Nawet na tym Forum ktoś pisał, że został obciążony dodatkowymi kosztami, których się nie spodziewał i o których nikt go nie informował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że oni nie wiedzą co sprzedają. W większości tych apartów, albo podobnych, mimo, że nie mam sporej wiedzy to zjadam na śniadanie każdego sprzedawcę :twisted: .


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj
Można by mieć też pewne zastrzeżenia do jakości obsługi w salonie Apartu

 

Na bazie opowiadań Marcina strzelam, że mówisz o tym w Arkadii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Adam, trzeba dać ludziom szansę dlatego nie będę pisał, o który salon chodzi. Nasz Klub odwiedza sporo osób, wiele z nich pyta jaki zegarek kupić i nasze opinie bardzo często decydują o tym jaki czasomierz wybiorą dlatego (tak jak napisałem wyżej) nie ma sensu robić Apartowi koło pióra. Jakaś pojedyncza sytuacja związana z niskimi kompetencjami sprzedającego nie powinna rzutować na odbiór dystrybutora w całości, tak myślę. I tak ten człowiek musiał się źle poczuć, bo wykazałem mu trochę luk w jego wiedzy. Koleś wykładał się za każdym razem i to niezależnie czy mówił o Jaeger-LeCoultre, IWC, Girard-Perregaux czy Vacheron Constantin - krótko mówiąc, sam nie wiedział co sprzedaje. W końcu się zdenerwował i powiedział: "skoro Pan już wszystko wie to po co mnie Pan pyta ?". Odpowiedziałem mu, że takie to już zbójeckie prawo klienta, żeby pytać. No ale jak facet wyjechał z tekstem, że Girard-Perregaux stosuje w wielu swoich zegarkach mechanizmy ETA, to mnie szlag trafił :?. Zapytałem, w których ? - ponieważ pytanie pozostało bez odpowiedzi więc wyjaśniłem mu jak to było z GP i ETĄ. Ech, szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, z GP to mają problemy- wiedzą, że dzwoni ale nie bardzo kojarzą gdzie :wink: ;)

Wydaje mi się, że sporo zamieszała im w głowach seria Ferrari, w której to faktycznie bazą była ETA, a równocześnie w tym czasie GP sukcesywnie wprowadzało "in-house'y" do pozostałych swoich linii.

I tak kojarzyli, że niby "in-house", z drugiej strony najpopularniejsza linia "chyba ETA", a teraz do tego wszystkiego już brak w produkcji linii Ferrari i jednocześnie w aktualnej produkcji wszystko "in-house"- jest co im tłumaczyć B) :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz pewnie miał na myśli salon w Galerii Mokotów...ale może się mylę ;)

...a co to 'Haeffner'a', to ja mam zdanie, że trąci amatorszczyzną...

...wiele razy zadawałem mu pytanie (e-mailem) i każde zostawało bez odpowiedzi... pewnego razu chciałem zarezerwować u niego Moonwatch'a pisząc konkretnego maila...i nic. Sprzedał go w ciągu paru dni nie odpisując mi na moją prośbę. Powiedziałem sobie, że w przyszłości raczej nie zrobię u niego żadnego zakupu... Sam prowadzę działalność i żadnego listu nie pozostawiam bez odpowiedzi... bo to poprostu niekulturalne ,nie mówiąc ,że działa się na szkodę firmy...

...jeśli chodzi o nasze rodzime sklepy to jestem pod wrażeniem dwóch: oczywiście 'Ornament' oraz 'Kruk' przy pl.Konstytucji...

...co do 'Ornament'u' to nie będę się rozpisywał, bo wiele pochlebnych opinii już było... w 'Kruk'u' natomiast ujęła mnie przemiła obsługa...tam rzeczywiście klient czuje się ,że jest najważniejszy i ma zawsze racje...prawdą jest, że moze sie zdarzyć, że ktoś z personelu nie zna pewnych informacji na temat jakiegoś modelu...ale robi wszystkom aby takową natychmiast uzyskać...jeśli wykracza to poza chwilowe możliwości, zawsze można liczyć, że zadzwonią i poinformują nas telefonicznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku na Konstytucji mają u mnie wielkiego + za to, że nie potraktowali mnie jak dziada, a jak potencjalnego klienta. Chodzi mi o to, że w wielu salonach na drzwiach powinna być kartka "klientów bez garnituru nie obsługujemy". W Kruku jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w Krakowie w Kobe mnie tez mnie jak dziada potraktowali, woleli obskakiwać jakąs matronę, która świecidełka oglądała, bo wyglądała wizualnie na kasiastą.

A poza tym to ja już w Krakowie nie chodzę bo mi już wstyd. Ciągle oglądam i mam wrażenie, że mnie już tam znają :oops:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadzczenie z salonem Kobe ( Kraków CH Carrefour ) :

 

Zastanawiałem się nad kupnem innego, oryginalnego paska do ML. Przechodząc koło salonu Kobe stwierdziłem, że zapytam jakie i w jakiej cenie paski posiadają. Pusty salon, jedna niemiła starsza Pani, na moje zapytanie odpowiada mi, że pasek do Omegi kosztuje ponad 1000 zł :roll: :shock: ;) Mówię do niej, że nie pytam o pasek do Omegi, tylko do Maurice Lacroix... ona na to :

 

- Musiałabym dzwonić do Warszawy, dowiadywać się...

 

No to sobie poszedłem, co będę głowę zawracał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tessio, na szczęście "nie jednemu psu Kobe". ;)

 

Kobe na Szewskiej to sklep godny polecenia. Bardzo miła obsługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie własnie na Szewskiej jak Rumuna...chyba, że przez tą matronę w norkach co błyskotki mierzyła. Za to w Kobe w Plazie wszystko ok.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Chętni na Edoxa! W Aparcie w Blue Citi leży na wystawie automatyczny Edox, jasna metaliczna tarcza, bransoleta (rasistowska - nie do wymienienia na zwykły pasek). Przeceniony z ponad 1600 na ponad 1100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a kiedy się wgapiałeś?

Bo ja wczoraj.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA u nieautoryzowanego dealera jest za 2500$. Chciałem porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem, na dosłownie minutkę, do polecanej przez Darka Pracowni czasu. Jestem pod wielkim wrażeniem, bardzo ciekawa i niesztampowa kolekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

to prawda że częstokroć można spotkać się z obsługą która :? nie wie co sprzedaje a do tego jest perfidnie niemiła :?

natomiast kilka razy oglądałem wystawę zegarków... oczywiście zza szyb i miałem wrażenie - że obsługa nie może się doczekać kiedy sobie pójde... a już wogóle - kiedy jeden pan podszedł i zapytał czy w czymś pomóc - powiedziałem że oglądam tylko... - to potem już trzeba było sie ewakuować bo czuć było niemiłą atmosferę... :?

 

natomiast przyznam że będać w salonie W. Strojnego, mimo że bez garnituru człowiek był traktowany tak jak powinien - jako potencjalny klient... za to duży +... a dodatkowo za miłą rozmowe o zegarkach Omegi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Brackiej, mimo mocna dziwnego stroju (zimno jest, złapałem ciuchy takie by mi było ciepło, raczej turystyczne), nie czułem sie intruzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek masz rację, "Pracownia Czasu" to zupełnie inna bajka :D

 

Polecam również.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też tam byłem - obsługa fajna, towar też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.