Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek

Dzisiejszy spacer po sklepach w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

co do OCDC to podzielam poglad.....zawsze, mila, uczynna obsluga, zawsze dzien dobry...ogolnie bardzo sympatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejęzyczenie czy naprawdę mają 1 euro za 4 zł? Bo jeśli tak to pędzę do nich kupować. :lol:

 

Generalnie w tej chwili w sklepach jest totalny "mess" jeżeli chodzi o ceny.

W weekend i dzisiaj w porze lunchu odwiedziłem kilka z nich i wnioski są takie:

1. Gdzieniegdzie zdarzają się jeszcze zegarki po starych cenach czyli po obniżkach z lata / jesieni zeszłego roku - daje to kurs ok 3,5.

2. W większości przypadków ceny są przeliczane po kursie 4,00 (chociaż w Kruku podobno po 4,5 - tak mówił sprzedawca, ja nie sprawdzałem) co powoduje, iż Polska jest jednym z tańszych (jeżeli nie najtańszym) krajów w Europie. W wielu miejscach sprzedawcy twierdzą, że ostatnio obroty są naprawde niezłe i ludzie kupują po starych cenach .... przepraszam a gdzie jest kryzys?

3. Wszędzie zapowiadają zmiany - czytaj podwyżki - sądzę, że doprowadzi to z powrotem do stanu, że będziemy drodzy (albo najdrożsi). Nie sądzę, że kiedy kurs na jesieni zacznie spadać ceny będa obniżane równie szybko.

4. Bywa, że w niektórych sklepach zegarki są po starych cenach a w innych po nowych (np. Tag Heuer w Noble Place w Galerii Mokotów vs Kruk).

5. Spotkałem model, gdzie do wyceny przyjęto kurs 4,95!!! sprzedawca nie potrafił wyjaśnić tej ciekawostki.

Wniosek jest następujący - jak ktoś ma kasę teraz są ostatnie dni aby ustrzelić coś ciekawego ... ale ... niestety wybór często jest niewielki.

Sam mam z tym problem. Wybieram się na BaselWorld i myślałem, że tradycyjnie coś ciekawego sobie kupię po cenach ciekawszych niż w Polsce ... niestety może być klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Generalnie w tej chwili w sklepach jest totalny "mess" jeżeli chodzi o ceny.

W weekend i dzisiaj w porze lunchu odwiedziłem kilka z nich i wnioski są takie:

1. Gdzieniegdzie zdarzają się jeszcze zegarki po starych cenach czyli po obniżkach z lata / jesieni zeszłego roku - daje to kurs ok 3,5.

2. W większości przypadków ceny są przeliczane po kursie 4,00 (chociaż w Kruku podobno po 4,5 - tak mówił sprzedawca, ja nie sprawdzałem) co powoduje, iż Polska jest jednym z tańszych (jeżeli nie najtańszym) krajów w Europie. W wielu miejscach sprzedawcy twierdzą, że ostatnio obroty są naprawde niezłe i ludzie kupują po starych cenach .... przepraszam a gdzie jest kryzys?

3. Wszędzie zapowiadają zmiany - czytaj podwyżki - sądzę, że doprowadzi to z powrotem do stanu, że będziemy drodzy (albo najdrożsi). Nie sądzę, że kiedy kurs na jesieni zacznie spadać ceny będa obniżane równie szybko.

4. Bywa, że w niektórych sklepach zegarki są po starych cenach a w innych po nowych (np. Tag Heuer w Noble Place w Galerii Mokotów vs Kruk).

5. Spotkałem model, gdzie do wyceny przyjęto kurs 4,95!!! sprzedawca nie potrafił wyjaśnić tej ciekawostki.

Wniosek jest następujący - jak ktoś ma kasę teraz są ostatnie dni aby ustrzelić coś ciekawego ... ale ... niestety wybór często jest niewielki.

Sam mam z tym problem. Wybieram się na BaselWorld i myślałem, że tradycyjnie coś ciekawego sobie kupię po cenach ciekawszych niż w Polsce ... niestety może być klops.

 

Aha, dzięki za wiadomość. Czyli jeśli to nie pomyłka, to trzeba się do sklepów wybrać. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, dzięki za wiadomość. Czyli jeśli to nie pomyłka, to trzeba się do sklepów wybrać. :lol:

 

To nie pomylka, w pewnych sklepach mozna spotkac 1EUR po 4,00PLN, a niektore modele jeszcze da sie upolowac po 3,50 (!) minus 20% upustu od reki (!), co jak na Polske jest rewelacja. Co prawda chodzi o zegarki w cenie malego samochodu, ale kiedys tak nie bylo ;)

Te bardziej na czasie maja euro po 4,50 ;) a reszta jest w trakcie przelicznia kursow, tak wiec moze sie okazac, ze niebawem znowu bedziemy najdrozszym krajem dla zegarkomaniakow...

BTW - bylem nieco rozczarowany OCDC, jakos nie mieli nic cieszacego oczy, a moze potrzebuje juz "wiekszej dawki" ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW - bylem nieco rozczarowany OCDC, jakos nie mieli nic cieszacego oczy, a moze potrzebuje juz "wiekszej dawki" ? :lol:

mi tam wystarczy już sama gablotka z Eposami, jakoś mi pasują. A że rzadko wpadam, to i nie mam efektu przesycenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
mi tam wystarczy już sama gablotka z Eposami, jakoś mi pasują. A że rzadko wpadam, to i nie mam efektu przesycenia

 

A może nawet uzależnienia. W końcu wiadomo, że im silniejsze uzależnienie, tym nowa dawka musi być coraz większa, by dawać satysfakcję. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda OCDC niema zbyt wielu topowych marekw swojej ofercie....ale na mnie osobiscie spory wachlarz modeli IWC, genialne H.Moser & Cie, Chronoswiss o Chopard robia potezne wrazenie..i w sumie niczego wiecej mi nie potrzeba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
, genialne H.Moser & Cie

prawda, genialne!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety IWC sie opatrzyl, a Moser juz sie nie podoba :lol: ciezkie jezt zycie uzaleznionego ;)

Moze kiedys doczekamy sie jakichs nowosci w gablotkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety IWC sie opatrzyl, a Moser juz sie nie podoba :lol: ciezkie jezt zycie uzaleznionego ;)

Moze kiedys doczekamy sie jakichs nowosci w gablotkach ;)

 

To ja jestem strasznie ciekaw, jakie marki na Tobie robia wrazenie, jesli te 2 nie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem strasznie ciekaw, jakie marki na Tobie robia wrazenie, jesli te 2 nie ???

 

ostatnio spodobal mi sie VC Quai de L'ile - ciekawe rozwiazania techniczne, wersja w palladzie sliczna - tylko cena straszna :lol: Z bardziej "odjechanych" np. Romain Jerome (nie wszystko musi miec 300 lat tradycji, albo i 1000 jak chinskie dziurbiliony)

 

chodzilo mi o to, ze modele (i czesto marki) w polskich salonach sa mocno oklepane - takie, zeby sie podobaly wiekszosci ludzi, bez fajerwerkow i odwazniejszego podejscia. Np. VC w Aparcie jest, ale zegarki - takie "tradycyjne". Moser tez taki bardzo "konserwatywny", oczywiscie wszystko to kwestia gustu, po prostu mam na mysli to, ze takie "sztampowe" wersje nie robia na mnie wrazenia, bo powoli dojrzewam do odwazniejszych "dziel sztuki". Chocby, zeby poogladac na zywo ;) (nie sprzedawalem opcji na waluty - wiec z bonusa sobie od razu nie kupie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H.Moser nie robi innych zegarkow niz te, ktore obejrzec mozna w OCDC - wiec na to nic nie poradzisz.

 

Jak mowisz, upodobania to rzecz gustu. Dla mnie np. zegarki RJ sa tragiczne wizualnie - a to jzu je w moich oczach dyskwalifikuje bez wzgeldu na to, co tyka w srodku. Ale kazdy lubi co innego :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - czasem te odjechane sie podobaja, czasem powoduja odruch wymiotny :lol: kiedys np. nie trawilem nowego designu Zenitha, ale po jakims czasie... da sie zjesc ze smakiem ;)

Moser kiedys mi sie podobal, ale stracil przy blizszym poznaniu (jednak na zdjeciach wyglada lepiej - w przeciwienstwie do paru inych marek, ktore na fotkach wypadaja nieciekawie...). Mam wrazenie, ze ludzie ceniacy klasyczne linie nie trawia takich "eksperymentow estetycznych" i designerskich... no i nasze sklepy sie dostosowaly z oferta. Milego wieczoru, uciekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Dziś Dworzec Zachodni. Półki pełne Perfectów. Zdarzają się również Q&Q i Fuji. Nuda. Jednak niespodzianka! Jordan Kerr ma w ofercie divera i pilota! I to, co mnie urzekło: półka z Kaziami na której jest naklejony napis: "zegarki ekskljuziw. Tylko dla bogatszych". :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie to nie po sklepach, ale... byłem właśnie w ramach przerwy w pracy odetchnąć powietrzem (znaczy spalinami) i na rogu Jasnej i Sienkiewicza pewien pan z okiem jakby podbitym (acz bynajmniej na pierwszy rzut oka nie menel, dlatego się zatrzymałem jak zagadnął) zaproponował zakup Taga. Grzecznie odmówiłem, bo patrząc na niego można było mieć różne domysły jak owego Taga zdobył. Jeszcze bym musiał bronić mojego Orisa przed napaścią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gość musiałby jednocześnie ze mną gadać na ulicy i posta pisać. Zresztą nie obrażaj mego niedoszłego kontrahenta, to miał być TH, a nie jakaś replika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gość musiałby jednocześnie ze mną gadać na ulicy i posta pisać. Zresztą nie obrażaj mego niedoszłego kontrahenta, to miał być TH, a nie jakaś replika :)

Nie nazywajmy podróbek "replikami". Nie dajmy złodziejom narzucić nam swojego kłamliwego nazewnictwa. Bardzo proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OdCzasuDoCzasu ma Vostoki Europe. Ogladałem Gaza, fajny. Nowy wystrój wnętrza, uproszczony, uporządkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OdCzasuDoCzasu ma Vostoki Europe. Ogladałem Gaza, fajny. Nowy wystrój wnętrza, uproszczony, uporządkowany.

no to nieźle musial kryzys dotknąć (brakuje mi polskiego slowa) retail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może handel detaliczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj w Arkardii i poza przecena na zajefajne majtki Intimissimi :D zauwazylem przecene na Orisa w Aparcie.

Z tego co mi utkwilo to Diver 3500PLN, Miles Davis 2500 PLN.

To tak jakby ktos szukal.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zauwazylem przecene na Orisa w Aparcie.

Z tego co mi utkwilo to Diver 3500PLN, Miles Davis 2500 PLN.

nadal przecena trwa. Z ciekawych: diver (prosty, żadna mała sekunda czy coś, na gumie) za 2600, Franek Sinatra za 3600, a pewnie jeszcze by można o cenie podyskutować parę procent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chcial sie przyjrzęć nonsensownie drogiemu zegarkowi IWC Pilot father&son za 164 000 PLN to mają go od kilku dni w Galerii Mokotów w Aparcie.

Zegarki są oba w zestawie do kupienia wylącznie, za 180 000 PLN :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za 164 czy za 180 ??? W ciagu pisania kilku slow zegarki podrozaly u Ciebie o16 tys :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.