Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

y60

serwis Rolexa w W-wie

Rekomendowane odpowiedzi

post-23173-0-16437600-1331243668.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba cena europejska, o ile ten zegarmistrz ma autoryzacje.

 

Mnie w salonie Rolexa w Sztokholmie za kompleksowa konserwacje damskiego OP Datejust na bransolecie powiedzieli 3800 koron, co daje okolo 1500-1600 zl.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź u Kruka na placu Konstytucji - bardzo chwalą tamtejszy serwis Rolexa.


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba cena europejska, o ile ten zegarmistrz ma autoryzacje.

 

Mnie w salonie Rolexa w Sztokholmie za kompleksowa konserwacje damskiego OP Datejust na bransolecie powiedzieli 3800 koron, co daje okolo 1500-1600 zl.

 

Tak ,Pieśkiewicz ma autoryzację Rolexa..

 

ale w porównaniu z serwisem Omegi nadal wydaje mi się to dość wysoką stawką..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w temacie serwisowania Omegi - na pewno widziałeś ten temat zresztą sam pisałeś posty w temacie 1500 PLN - to normalna cena za konserwacje w autoryzowanym .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis serwisem, ale myślę, że serwis nie dokona konserwacji inaczej niż inny zegarmistrz w swym zakładzie, dlatego może warto poszukać zegarmistrza godnego zaufania, który weźmie mniej za robotę.

Serwis Omegi Speedmaster o którym pisałeś wydaje się super tani, porównując komplikacje werku Rolexa i Omegi.

 

Chociaż z drugiej strony zakładając Renate do Citizena płacimy 10zł a ta sama Renata do Tissota kosztuje już 20zł i więcej. Cena konserwacji zatem zależna jest w dużej mierze od marki zegarka. Stać Cię na Rolka a na jego czyszczenie już nie? :/

 

Każdy kij ma dwa końce jednak. Werk Rolka nie jest radziecką Rakietą, których zegarmistrz ma na kilogramy i w razie jak z pod pincety wystrzeli jakaś część nie sięgnie od razu po zapasową.

 

Kolejna rzecz to 100 lyca, zatem ceny i wyższe, co w sumie nie daje takiego dużego myślę zdziwienia jak cena 1600 - 1800 za czyszczenie Rolka.


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex wymienia spręzynę przy każdej konserwacji , pomijam juz uszczelki ,czy ewentualnie balans etc. - co też sie zdarza czasem , oraz roczną gwarancję realną - jednak każdy sam wybiera i zrobi co uzna za stosowne - ceny - sens i ogólnie było to wałkowane w tym temacie : http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/27717-regulacja-omegi-w-w-wie-odwiedzilem-dwa-miejsca/

 

PS : Michał a nie lepiej odkupić od Kolegi rolka - Kolega bedzie miał kłopot z głowy a Ty fajny nowy nabytek :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

A tej cenie 1600-1800 , był tylko przegląd i czyszczenie ? Czy wliczona jest także wymiana części( był watek o serwisie Rolexa ze co przegląd wymienia się balans) + odnowienie koperty/branolety ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w serwisie u Stajszczaka na pl.konstytucji zrobisz serwis znacznie taniej niz u Pieskiewicza mysle ze o ok polowe. co do ceny to trzeba liczyc sie z tym ze przeglad to ok 8-10% wartosci zegarka


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w serwisie u Stajszczaka na pl.konstytucji zrobisz serwis znacznie taniej niz u Pieskiewicza mysle ze o ok polowe. co do ceny to trzeba liczyc sie z tym ze przeglad to ok 8-10% wartosci zegarka

 

no właśnie kategoria 500,600,ok 700 pln w przypadku Rolexa byłaby zrozumiała,ale 1600 pln za serwis mechanizmu ,bez komplikacji wydaje się być lekką przeginką,

 

Staruszku,gdyby była taka opcja ..ten Rolek już dawno byłby mój,to przez niego zapadłem na zegarkową chorobę...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model jest w cenie używany oczywiście ale w dobrym stanie w granicach 10 k PLN bez cosc i bez daty z papierami i pudlami - sprzedaj to co masz i pewnie jeszcze Ci zostanie na utopienie żalu po sprzedaży kilku egzemplarzy i wymianie na jeden :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model jest w cenie używany oczywiście ale w dobrym stanie w granicach 10 k PLN bez cosc i bez daty z papierami i pudlami - sprzedaj to co masz i pewnie jeszcze Ci zostanie na utopienie żalu po sprzedaży kilku egzemplarzy i wymianie na jeden :)

 

 

Może kiedyś dojrzeję do takego ruchu..problem w tym ,że mi się podoba dokładnie ten model ,czyli bez nakładanych indeksów i nie wiem czy

łatwo na niego trafić w dobrym stanie..

 

tak czy inaczej dzięki wszystkim za porady w kwestii serwisu ,przekazałem zainteresowanemu...pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie zauważyłem to model 5513 OK moj błąd - cena ok 12-13 k PLN :) aktualnie - ale trzeba wybierac to starszy model - jednak nie ma problemu.

PS : dobrze ze to nie 5517 :) wtedy juz 8 razy więcej .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.