Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sabuniek

Jak to jest z tym szafirem??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono Kolegów, dawno sie nie odzywałem bo cóż zegarek extra wygląda, działa niesamowicie punktualnie więc nie ma co zaśmiecać wątku ale jednak wczoraj noc nie przespana:( Mam Hamiltona Khaki niby dwa szafiry, wczoraj zauważyłem ryse na godz 10, rysa jest wyczuwalna pod paznokciem czyli raczej głęboka, nie mam pojęcia jak i gdzie ją zrobiłem ale mam pytanie czy da sie to jakoś usunąć??

O tym zegarku mowa, pomocy Koledzy bo zegarek bardzo mi sie podoba ale ta rysa mi spać nie daje:)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/28603-pierwszy-swiss-made/page__p__340384entry340384


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

ryse da sie usunac wymieniajac szkielko... jak nie, to pozostaje sie przyzwyczaic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szukam pasty diamentowej i próbuje:)

Jak sie nie uda to cóż albo sie przyzwyczaje albo zegarek trafi do działu Bazar:( (ten pedantyzm mnie kiedyś wykończy)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie uda, to daj znać jak przebiegła operacja. I wrzuć zdjęcia przed/po jeśli dasz rade.

Mnie sie nigdy nie udało porysować szafirowego, ale kto wie, każde doświadczenie może się przydać.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze to nie szklo sie porysowaloo tylko antyrefleks.jest facet w wawie ktory poleruje takie rzeczy za psie pieniadze ok 10-20pln.wyglada jak nowe, wiem z wlasnego doswiadczenia


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szukam pasty diamentowej i próbuje:)

 

Na głębokie rysy nie działa.. sprawdzałem :lol:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na głębokie rysy nie działa.. sprawdzałem :lol:

E no wiadomo, że zależy od głębokości rysy. Jak jest rysa taka głęboka, że trzeba by "grajdołek" wyszlifować, to wiadomo że nie ma sensu. Trzeba mieć też pewność, że pasta diamentowa nie jest lipna. Proszki diamentowe to drogie rzeczy są...


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jestem w czarnej D..., nie wiem czy zaczynać operacje i ryzykować że będzie gorzej, wysyłać i czekać czy to olać lub ew sprzedać zegarek?? Tak nawiasem mówiąć to powiem szczerze że jednak Seiko to pancerniki, mój Samurai przeszedł piekło i zero uszkodzeń, Timex to samo, a tu szwajcar takie jaja robi:)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, ze to nie szklo sie porysowaloo tylko antyrefleks.jest facet w wawie ktory poleruje takie rzeczy za psie pieniadze ok 10-20pln.wyglada jak nowe, wiem z wlasnego doswiadczenia

 

Noo -to musiał byc solidny antyrefleks. Przecież kolega napisał, że pod paznokciem czuć rysę. Jest więc na szkle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.