Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gadzeciarz

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i cieszę się że są ludzie którym zegarki sprawiają radość a nie służą tylko do odczytu godziny itp.

Mam 42 lata i od roku coś mi się z głową porobiło i tak jak nagle nie zwracałem zupełnie uwagi na zegarki tak w ostatnim okresie kupiłem ich około 20.

Nagle odkryłem ile piękna jest w tym urządzeniu,i jak wspaniała jest to biżuteria dla mężczyzny.

Można zegarkiem wyrazić prawie wszystko o sobie,ja polubiłem duże dobrze czytelne i nietuzinkowe zarazem.

Ceny wahają się od 55pln do 1500pln.

Super że nie jestem sam bo żona mi mówi że to już starość idzie ;-)

Do tej pory zegarka nie używałem i chyba nagle chcę nadrobić utracony czas!!!


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na pokładzie i mamy nadzieje, że dzięki Nam Twoja pasja będzie się nieustannie rozwijała :)


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj i pochwal się zegarkami - dawaj zdjęcia:)


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Lepiej późno, niż wcale :) Najważniejsze, że się nawróciłeś ze złej drogi, a dalej będzie już z górki (tzn. więcej zegarków na półce, mniej kasy w portfelu). Witaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba prawda że będzie gorzej ;-) TO JUŻ SIĘ DZIEJE!!! ale najgorsze jest to że jak idę koło witryny wystawowej z zegarkami to naglę czuję jak mi adrenalina rośnie i ta dzika chęć posiadania nagle daje o sobie znać,całe szczęście że rozum jeszcze na ceny reaguje bo już kilka razy kusiło mnie by przekroczyć swoją własną ustanowioną granicę bezpieczeństwa,ufff ciężko jest. Chyba zaczynam rozumieć hazardzistów???

Fotki rozumiem że się wstawia tak jak na innych forach,jaki rozmiar zdjęcia tu obowiązuje???

 

A mam pytanko co źle robię że ich nie widać? 800x500

99n2goc3lx4txd651mcy.jpg

 

ale jaja już się naumiałem mam nadzieję że nie za duże te fotki?

 

t33hleh8xp5t8ku17bo.jpg

 

0cffr6d3lh514amagl0q.jpg

 

to część mojej skromnej kolekcji,podzieliłem sobie tak

bardziej wypasione cenowo mam w domu a te mniej podatne na ŻAL z powodu nieumyślnego uszkodzenia mam w pracy.


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, noohmy.gif ! Jak na świeżo zarażonego, nazbierałeś już niezłe stadko.tongue.gif

Witam!


"Każdą rzecz pięknie uczynił w jej czasie. Nawet czas niezmierzony włożył w ich serce,

żeby człowiek nigdy nie zgłębił dzieła, które prawdziwy Bóg uczynił od początku do końca."

(Kazn. 3:11)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, niezła kolekcja.. i uchowałeś się do tej pory bez forum??? :)

witamy na pokładzie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że taki rodzaj choroby jest rzadki a tu przypadkiem natknąłem się na wasze forum.

Osobiście w moim gronie znajomych obecnie jestem spostrzegany jako facet któremu się we łbie po....liło !

A ja na to ze wolę to jak alkohol czy ciuchy a że nie posiadam samochodu to łatwiej mi zaoszczędzić na kolejny nowy zegarek,ale takie tłumaczenia nie pomagają i już prawie uwierzyłem że jestem stuknięty znienacka przez nową pasję!!!!

A tu jeszcze kilka modeli oczywiście też moich ulubionych które dają mi wielką radość z ich posiadania!

1.9wcobfbvaxj9epq9pt5t.jpg

2a.xbwlklocxglmtbvp3kdj.jpg

2b.fvju63pcdmod989hqm.jpg

3.qc1t19vp354y1jhxegx0.jpg

a od tego Lorusa wszystko się zaczeło to ten model jak by nagle otworzył mi oczy i nagle dostrzegłem jak fajną biżuterią może być dla faceta zegarek tym bardziej że nie jestem zwolennikiem łańcuchów,sygnetów oraz obrączki ;-)

To kilka domowych moich caculek bo resztę mam w pracy w swojej pancernej szafie a że jestem na urlopie to pochwalę się nimi później.

Z zegarkami przy wyborze jest tak że musi momentalnie wpaść w oko i mieć to coś co mnie kręci i powoduje że nagle ogarnia mnie ta przeogromna chęć posiadania,cholera.

A jednocześnie wiem że nie można mieć wszystkiego ani 6 par rąk by je naraz nosić!


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

A zastanawiałeś się nad starymi zegarkami mechanicznymi? To zupenie co innego: Czar historii, szlachetna patyna czasu na tarczy, skomplikowany mechanizm będący dziełem myśli technicznej, gdzie nie ma miejsca na żadną współczesną magię (czyli kwarce, komputery, telefonia bezprzewodowa... - słowem cała elektronika), tylko kółka zębate i sprężynki :rolleyes:  Geniusz zamknięty w małej prezyzyjnej kopertce B) Pomyśl o tym. Od tego właściwie się zaczęło i ta tradycja jest pociągająca najbardziej - przynajmniej dla mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest w tym wiele racji,ale jak to się na tym forum powinno mawiać na wszystko przyjdzie CZAS.

A jak na razie jestem pod wrażeniem oryginalnych i nie spotykanych często na ulicy modeli,bez zbytniego rozróżnienia mechaniczny czy kwarcowy.

Myślę że w miarę jak będę się powoli wczytywał w wasze forum i zdobywał informacje o budowie i historii zegarków to takie zainteresowanie ujawni się wcześniej czy później.

Tak więc jeszcze raz witam i miło mi gościć na waszym pokładzie miłośników zegarków wszelakich.


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.