Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Megg

śrubki regulacyjne - skąd/gdzie zdobyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Megg

Witam.

 

Zdecydowałam się tu napisać, w nadziei na jakąś podpowiedź...

Być może problem jest banalny, jednakże ja nie umiem sobie poradzić.

 

Mam wiszące zegary, jednakże w jednym z nich brakuje jednej, w drugim - obu śrubek ?regulacyjnych? i nie wiem gdzie - czy też skąd możnaby je ściągnąć.

Może używam złej nazwy i dlatego nic nie potrafię wyszukać?

 

Chodzi mi o te śrubki, które są wkręcone na zewnątrz, w blaszki, po obu stronach (bokach) korpusów wiszących zegarów.

Mają z tego co się zorientowałam drobnozwojowy gwint.

Ich wkręcanie/wykręcanie powoduje zmianą ustawienia/nachylenia zegara w stosunku do ściany.

 

Szukam albo miejsca gdzie mogłabym kupić/zamówić takie śrubki - albo informacji jaki to jest gwint (czy we wszystkich zegarach jest taki sam?) i gdzie mogę kupić odpowiednią narzynkę.

 

 

z góry dziękuję za wszelkie informacje i wskazówki

 

Megg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stabilizatory/regulatory pionu (jak je tam zwał) bez większych problemów można dostać na a...o. Z uzyskaniem samej śruby może być już większy problem, sprzedający raczej nie podają tak dokładnych ich parametrów. Chyba łatwiej wymienić będzie obie...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.