Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pbartek

Szwajcar za około 650zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pbartek

Witam wszystkich bardzo serdecznie!!!

Od niedawna zacząłem pogłębiać swoją wiedzę nt zegarków i powiem szczerze bardzo mnie to wciągnęło. Głównym bodźcem mojego nowego hobby jest zakup zegarka. Początkowo miał to być Bisset BS25B32, lecz jak dowiedziałem się z wiadomości na forum, jest to zwykły szajs. Dlatego postanowiłem, że chce zegarek Szwajcarski (Swiss Made). Myślę o FESTINA, ATLANTIC, ADRIATICA, CK, TISSOT, CERTINA. Oczywiście inne marki również wchodzą w grę o ile mi się spodobają:) Zależy mi na tym by szkło było szafirowe (choć wiem, że ciężko znaleźć je w tak niskiej cenie, więc może być nawet mineralne), Pasek powinien być gruby (najlepiej taki jak w Bissecie:P- horse skin). Na oku mam w dobrej cenie 530 zł ADRIATICE model A19712.5254CH. Co o nim myślicie? Proszę o wypowiedzi!:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Witam wszystkich bardzo serdecznie!!!

Od niedawna zacząłem pogłębiać swoją wiedzę nt zegarków i powiem szczerze bardzo mnie to wciągnęło. Głównym bodźcem mojego nowego hobby jest zakup zegarka. Początkowo miał to być Bisset BS25B32, lecz jak dowiedziałem się z wiadomości na forum, jest to zwykły szajs. Dlatego postanowiłem, że chce zegarek Szwajcarski (Swiss Made). Myślę o FESTINA, ATLANTIC, ADRIATICA, CK, TISSOT, CERTINA. Oczywiście inne marki również wchodzą w grę o ile mi się spodobają:) Zależy mi na tym by szkło było szafirowe (choć wiem, że ciężko znaleźć je w tak niskiej cenie, więc może być nawet mineralne), Pasek powinien być gruby (najlepiej taki jak w Bissecie:P- horse skin). Na oku mam w dobrej cenie 530 zł ADRIATICE model A19712.5254CH. Co o nim myślicie? Proszę o wypowiedzi!:)

 

Pozdrawiam

Festina nie jest Szwajcarska więc odpada. Certina za 650zł - w tej cenie chyba tylko DS Tradition na pasku w kwarcu. Raczej lipa. Atlantic to dziadkowa marka, więc też bym sobie darował, zresztą design tych zegarków nie powala. Co do Tissota nie wiem, ale raczej cudów bym się nie spodziewał. CK w tej cenie kupisz. Fajne, porządnie wykonane kwarcowe zegarki. Adriatica też ma duży wybór w tym przedziale i to nawet automaty na Claro. Osobiście postawiłbym na Adriaticę i CK i tam szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Festina nie jest Szwajcarska więc odpada. Certina za 650zł - w tej cenie chyba tylko DS Tradition na pasku w kwarcu. Raczej lipa. Atlantic to dziadkowa marka, więc też bym sobie darował, zresztą design tych zegarków nie powala. Co do Tissota nie wiem, ale raczej cudów bym się nie spodziewał. CK w tej cenie kupisz. Fajne, porządnie wykonane kwarcowe zegarki. Adriatica też ma duży wybór w tym przedziale i to nawet automaty na Claro. Osobiście postawiłbym na Adriaticę i CK i tam szukał.

Ja bym powiedział więcej. Z tego co pokazuje Wątkotwórca, to interesuje go kwarcowy chronograf. A tutaj ze szwajcarów pozostaje na placu boju tylko ta Adriatica, i nic więcej... Najtańsze chronografy Tissota (PR50) to cena rzędu 800-900zl. Certiny i CK chyba nie schodzą ponizej 1000zl. Więc tylko Adriatica, koniec poszukiwań.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pbartek

Ja bym powiedział więcej. Z tego co pokazuje Wątkotwórca, to interesuje go kwarcowy chronograf. A tutaj ze szwajcarów pozostaje na placu boju tylko ta Adriatica, i nic więcej... Najtańsze chronografy Tissota (PR50) to cena rzędu 800-900zl. Certiny i CK chyba nie schodzą ponizej 1000zl. Więc tylko Adriatica, koniec poszukiwań.

 

Koledzy mam wyglądającą na super propozycję. Otóż ten zegarek post-0-0-64745600-1331244955.jpg w bardzo dobrej cenie. post-0-0-16167700-1331244957.jpg

a tutaj dokładny opis: http://www.amazon.com/Zodiac-Mens-V-Series-watch-ZO2117/dp/B000TYUOJE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=generic&qid=1253195694&sr=1-1 .

 

Czy warto kupić zegarek Zodiaca? Czy to dobra marka? Proszę o informacje!:rolleyes:

forumowicz 5ciastek zaproponował mi ten zegarek. Mam prośbę o weryfikację czy jest autentyczny i czy można użytkownikowi zaufa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Koledzy mam wyglądającą na super propozycję. Otóż ten zegarek http://img200.images.../3606/000a2.jpg w bardzo dobrej cenie. http://img200.images.../7891/000a4.jpg

a tutaj dokładny opis: http://www.amazon.co...53195694&sr=1-1 .

 

Czy warto kupić zegarek Zodiaca? Czy to dobra marka? Proszę o informacje!:rolleyes:

forumowicz 5ciastek zaproponował mi ten zegarek. Mam prośbę o weryfikację czy jest autentyczny i czy można użytkownikowi zaufa

 

Zodiac to marka powstała w 1882r. w Szwajcarii. Obecnie z tego co pamiętam jest we władaniu grupy Fossil. Nie macałem nigdy, ale wyglądają na porządnie wykonane kwarce. Dizajn też całkiem przyjemny. Nie mniej ten model akurat który pokazałeś kolorystycznie mało ciekawy, ale Tobie jeśli się podoba to ok.

Co do użytkownika 5ciastek - nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba często sprzedaje u nas Zodiaca (jeśli pomyliłem osobę to przepraszam). Nie pamiętam też jakichkolwiek problemów.

post-22858-0-66931900-1331244960.jpg

post-22858-0-01708700-1331244962.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedwczoraj tez kupilem Zodiaca w klubie (inny model), z ciekawosci (pierwszy kwarc :rolleyes: nie liczac G-SCHOCKow), dzisiaj przywiozl go kurier. hmm zegarek naprawde solidnie wykonany tyle moge powiedziec po 3 godzinnym uzytkowaniu B) tylko ta wskazowka tak okropnie skacze :D na szczescie to chrono wiec tylko ta mala w rogu tak podryguje hahaha


jak zwykle pozdrawiajacy...

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pbartek

Zodiac to marka powstała w 1882r. w Szwajcarii. Obecnie z tego co pamiętam jest we władaniu grupy Fossil. Nie macałem nigdy, ale wyglądają na porządnie wykonane kwarce. Dizajn też całkiem przyjemny. Nie mniej ten model akurat który pokazałeś kolorystycznie mało ciekawy, ale Tobie jeśli się podoba to ok.

Co do użytkownika 5ciastek - nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba często sprzedaje u nas Zodiaca (jeśli pomyliłem osobę to przepraszam). Nie pamiętam też jakichkolwiek problemów.

 

a co Myślicie o Certinie? http://www.e-zegarek.pl/PK4qrX2nAdEgQU3oEUbdt5EgQU3oEKVdtXcbGKZ3FKt

Mam okazje kupić nówkę za 650 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj , ze to Tobie ma sie podobac zegarek ktory chcesz kupic.

Certina ktora pokazales to zegarek kwarcowy, jednak bardzo solidny.

Rozpoznawalna szwajcarska marka za niewielkie pieniazki.

Dobry pasek i jakosc wykonania w stosunku do ceny.

 

Mysle, ze za 650zl warto kupic. Zalezy w jakim jest stanie.

Poszukaj na allegro Tissot PRC 200.

Ostatnio widzialem na allegro za 650zl. To swietny wybor w tej cenie.

 

Pozdrawiam.

D


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pbartek

Pamietaj , ze to Tobie ma sie podobac zegarek ktory chcesz kupic.

Certina ktora pokazales to zegarek kwarcowy, jednak bardzo solidny.

Rozpoznawalna szwajcarska marka za niewielkie pieniazki.

Dobry pasek i jakosc wykonania w stosunku do ceny.

 

Mysle, ze za 650zl warto kupic. Zalezy w jakim jest stanie.

Poszukaj na allegro Tissot PRC 200.

Ostatnio widzialem na allegro za 650zl. To swietny wybor w tej cenie.

 

Pozdrawiam.

D

 

Zakupiłem już go:) Stan nówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.