Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość SOLTYS

UNITA 6498 - zapytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SOLTYS

witam,

poczytałem trochę, pooglądałem i teraz pytam szanownych kolegów:

 

Epos a w nim UNITAS 6498-2 - (szczerze zegarki jak dla mnie bomba, przynajmniej optycznie ok.)

 

a

 

Maurice Lacroix Pontoss a w nim ETA 6498

 

jakie są pomiędzy nimi różnice, czy gdzieś można doczytać jakim modyfikacją zostały poddane.

 

Chciałbym dostrzec różnicę za którą warto wyłożyć większe pieniądze. Czy to jest różnica w modyfikacjach, czy jednak marka, wykonanie, marketing itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

(szczerze zegarki jak dla mnie bomba, przynajmniej optycznie ok.)

 

Optycznie nic nie widzę, więc nie za bardzo wiadomo o jakie zegarki Ci chodzi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Dawno dawno temu, dobre kilka lat, dosyć głośno było o ML i o Frederique Constant na tym forum. Nie wiem co się stało, czy to za sprawą złych doświadczeń klubowiczów, te dwie marki praktycznie wymarły, kompletna cisza, może tylko raz na ruski rok jakiś ML się trafi na bazarze.

 

Nie podam źródła, ale ktoś w Klubie stwierdził, jakiś posiadacz obu marek, że Epos jest znacznie lepiej wykonany, szczególnie koperta, która w ML rysuje się od samego patrzenia na nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SOLTYS

Optycznie nic nie widzę, więc nie za bardzo wiadomo o jakie zegarki Ci chodzi :rolleyes:

 

przeglądałem ich stronę i kilka modeli mnie się spodobało, nie uważałem za ważne umieszczać ich zdjęć, informacja była ogólna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SOLTYS

Dawno dawno temu, dobre kilka lat, dosyć głośno było o ML i o Frederique Constant na tym forum. Nie wiem co się stało, czy to za sprawą złych doświadczeń klubowiczów, te dwie marki praktycznie wymarły, kompletna cisza, może tylko raz na ruski rok jakiś ML się trafi na bazarze.

 

Nie podam źródła, ale ktoś w Klubie stwierdził, jakiś posiadacz obu marek, że Epos jest znacznie lepiej wykonany, szczególnie koperta, która w ML rysuje się od samego patrzenia na nią.

 

 

Czytałem wiele postów na temat ML, bardzo chciałem mieć zegarek tej firmy, ale po różnych opiniach (zasłyszanych) chyba się zraziłem,

 

jednak chciałbym się dowiedzieć o różnice w mechanizmach, czy są gdzieś jakieś informację na ten tema,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wspomniane przez Wywiada porównanie:

link

 

uważam, ze z zakupu każdego ze wspomnianych zegarków powinieneś byc zadowolony.

 

Negatywne opinie o markach (tutaj ML czy FC) nie koniecznie są odzwierciedlenie rzeczywistego poziomu wykonania , czy obsługi serwisowej.

Zegarków sprzedaje się dziesiątki/setki. Jest to jednak mechanika precyzyjna, która co naturalne czasem zawodzi.

Tabuny zadowolonych klientów cieszy się swoimi zegarkami i nie rozgłasza tego. Klient-pechowiec , który trafi felerny model ma prawo być zniesmaczony. Im droższy zegarek, tym większa flustracja. Efektem tego są łzy goryczy wylane na forum.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.