Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

roberto18

Jaki zegarek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Ostatnio naszło mnie na kupno zegarka na ręke i bardzo spodobały mi się zegarki z mechanizmem automatycznym i tylko takie wchodzą w grę oraz na branzolecie. Mój budżet to 600 zł chociaż wiadomo że wolałbym kupić za mniej :rolleyes: Nie wiem jaki zegarek sobie kupić, czy jakiś japoński czy szwajcarski chociaż wiadomo że każdy chciałby mieć ten drugi :D zastanawiam się nad http://allegro.pl/item744577024_adriatica_szczelnosc_5atm_automat_stal.html i teraz pytanie: czy warto wydawać tyle kasy na tą adriatice, czy jest to prawdziwy dokładny szwajcarski zegarek czy jednak może coś tańszego japońskiego typu Orient czy Seiko ? w oko wpadła mi również aukcja z http://allegro.pl/item740031224_super_zegarek_tissot_klasyka_i_elegancja.html . Poradźcie coś proszę bo kurcze nie wiem na co się zdecydować :D ciągle mam dylemat między adriaticą a Orientem B)

 

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jakiś japoński czy szwajcarski chociaż wiadomo że każdy chciałby mieć ten drugi

 

Eee tam.W życiu! B)

jako użytkownik Orienta Big Mako (CEM75001B) zdecydowanie polecam Ci ten zegarek.Całkiem nawet możliwe,że cena 600 pln nie zostanie znacznie przekroczona...widziałem ostatnio BigMaka na naszym forumowym Rynku.

Rzeczony Orient wygląda tak:

post-11280-0-44056300-1331245162.jpg

 

Nawet jeśli musiałbyś przekroczyć założony budżet-warto :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie - do czego zegarek ma służyć (ma głównie odmierzać czas czy głównie wyglądać) i w jakich warunkach ma działać.

Czy zegarek do garniaka (a więc elegancki - ocena typowo subiektywna), aviator czy np. diver (lubisz jacuzzi?).

Ja szukając garniturowca przebyłem właśnie taką drogę, aby zatrzymać się na black mako - i jestem cholernie zadowolony.

Mako średnio późni 12-15 s na dobę, nie widzę żadnych niedoróbek, więc dla mnie jest ok.

A swoją drogą na aviatora ciągle choruję, chociaż może ...na wodołaza?

Im dłużej myślę, tym bardziej gust mi się kształtuje.

Odpowiadając konkretnie na pytanie - seiko jest ok, orient też. Co do adriatiki się nie wypowiem, większość modeli to typowe eleganty.

pozdrawiam


Atlantic Worldmaster, Black Mako, Bulova, Zodiac, Fero Feldmann, Cornavin, Moscow Classic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.