Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Warszawa - Spotkanie towarzysko organizacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

proponuję spotkanie w Warszawie w czwartek 24 listopada od ok 18 w ...( jutro wstawię miejsce, po ustaleniu z Mirkiem i Darkiem, ale optuję za Bliss na Mariensztacie )

Przy okazji jak zwykle sympatycznego spotkania warszawskiego podstolika warto pochylić się nad forum i planami na przyszłość. Będzie okazja pogadać.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, to i ja bardzo chętnie jestem...razy jeden :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proponuję spotkanie w Warszawie w czwartek 24 listopada od ok 18 w ...( jutro wstawię miejsce, po ustaleniu z Mirkiem i Darkiem, ale optuję za Bliss na Mariensztacie )

Przy okazji jak zwykle sympatycznego spotkania warszawskiego podstolika warto pochylić się nad forum i planami na przyszłość. Będzie okazja pogadać.

 

Witam,

Ja sie nie wyrobie :(

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie techniczne... według mojego kalendarza, 24 listopada to wtorek... Więc wtorek 24, czy czwartek 26??? Bo chciałbym się pojawić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym spotkaniem ?? Działamy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.