Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hank

Poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat opiszę czego szukam. Zegarek mechaniczny. Wygląd i znaki "szczególne": ciemna (czarna lub zielona) tarcza bez oznakowań cyfr jedynie wskazówki i nic więcej. Dopuszczalne oznakowanie 12stki. Budżet 1500-2500pln. Kiedyś widziałem takie cudo u kolegi na ręku ale ponieważ minęło od tego momentu jakieś 20 lat to nie pomnę już co to za marka a i z owym kolegą nie mam już niestety kontaktu. Pamiętam jedynie, że był to zegarek szwajcarski. Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc w poszukiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jedynie wskazówki i nic więcej"

nawet bez indexów kreskowych?

To Ty może jakiś Movado u kolegi widziałeś? Oni mają taki styl... ale teraz to chyba (??) tylko kwarce robią..

0605903_M.jpg

 

 

Edit: Sorry, Mechaniczne oczywiście też istnieją http://www.nextag.com/movado-automatic/products-html

 

 

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycję ale nie chodzi o kwarca ale o "żyjący" zegarek;) Notabene posiadam przedwojennego Movado kieszonkowego. Dostałem go po ojcu, który to dostał go po moim dziadku. Teraz czeka na mojego syna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycję ale nie chodzi o kwarca ale o "żyjący" zegarek;)

Przeczytaj uważnie. Poprawiłem sie i dałem też link do mechanicznych.

 

Notabene posiadam przedwojennego Movado kieszonkowego. Dostałem go po ojcu, który to dostał go po moim dziadku. Teraz czeka na mojego syna.

No to obfotografowac go i do działu Vintage albo do Galeri :lol:


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie. Poprawiłem sie i dałem też link do mechanicznych.

 

 

No to obfotografowac go i do działu Vintage albo do Galeri :lol:

 

 

Faktycznie są;) Dziękuję!

Czy jakiś producent posiada coś w podobnym stylu? Skąpej acz eleganckiej formie? Mam nadzieję na kolejne wpisy,które przybliżą mnie do tego jedynego.

 

 

Co do kieszonkowca;)to zrobię mu kilka zdjęć i nie omieszkam zamieścić niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.