Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

buldogg

POMOC W WOBORZE ZEGARKA

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam 24 lata i do tej pory posiadam zegarki diesla i zegarek fossil ale zastanawiam sie nad kupnem zegarka firmy armani.....czy mozecie mi cos powiedziec na ten temat ? czy warto cos takiego kupowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto... są one wręcz gorszej jakości od Diesli i Fossili.

Lepiej dodać troszkę $ i kupić Tissota lub coś podobnego.

Nawet zegarki Calvin Klein prezentują lepszy poziom od Armani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłaby w takim zakupie pewna konsekwencja z Twojej strony, ponieważ Fossil Grupa produkuje również zegarki dla Diesla i Armaniego (Emporio) :)

Jeśli masz te dwa zegarki to na ich podstawie możesz sobie wyrobić zdanie nt Armanda. W środku mechanizm Citizena lub Ronda (w kwarcowych).

 

-------------------

TomASH - ale CK jest produkowany przez Swatch Group :) i jest na Ecie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO nie warto. Chyba że lubujesz się w zegarkach modowych. Dla mnie są one bezwartościowe zarówno z pkt widzenia finansowego jak i zegarmistrzowskiego.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie warto, ale...

 

Kolega ma zegarek tej firmy, kupiony jako uzywany, ale bez sladow noszenia i wygladajacy na nowa produkcje. Jest naprawde bardzo ladny - nie mam niestety zdjec. Komplikacje: maly sekundnik na 6-tej, datownik - subtarcza ze wskazowka na 2-giej, wskaznik rezerwy chodu na 10-tej. Szkielko chyba szafirowe, koperta stalowa, przeszklony dekiel - automat z wahnikiem w kolorze czarnym, mechanizm nie wyglada znajomo, a wiec nie ETA. Niestety, spieszy okolo 1,5 minuty na dobe.

 

Tak wiec dokladnosc chodu, jak na prawie nowy zegarek beznadziejna. Wyglad zegarka za to naprawde rewelacyjny, jak dla mnie.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.