Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzysiek_W

czy to oryginał czy składak/podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kchrapek napisał:

Ano zielona, ale ta jest zielona )

Przeglądałem przed chwilą ten katalog i nie ma w nim wszystkich, była też niebieska ze srebrnymi indeksami w chromowanej kopercie, stąd się zastanawiam czy żółta też byłą. Tu inna fotka. Czyli twierdzisz, że była zielona i "wyblakła"?

image.thumb.png.b55aa0ef527aac57eaf867a905604df1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na tę Sławę z białą tarczą. koło datownika w katalogu jest jak z modelu, który ma okienko na godzinie 6 a nie na 3... Magia CCCP

7 minut temu, kchrapek napisał:

Ano zielona, ale ta jest zielona )

Слава_1979(12).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rysqut napisał:

Zwróćcie uwagę na tę Sławę z białą tarczą. koło datownika w katalogu jest jak z modelu, który ma okienko na godzinie 6 a nie na 3... Magia CCCP

Piotr babole Slavy to już wręcz legendarne są :)

Ale żeby nie było, miałem kiedyś taką.

Edit. Co by nie mówić zaje....sta była

DSC04493.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja zielona jest gites, ale ta w katalogu zielona i niebieska mają cyrylicę w datowniku a na tarczy "made in ussr"... Brązowej też by było ładniej w złoconej kopercie... Do każdej z katalogu można się przyczepić. Pewnie składali na szybko bo fotograf przyjechał nowy model uwiecznić 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kchrapek napisał:

Piotr babole Slavy to już wręcz legendarne są :)

Ale żeby nie było, miałem kiedyś taką.

Edit. Co by nie mówić zaje....sta była

Potwierdzam, piękna, poluję właśnie na wszystkie i się zastanawiam ile mi zostało :P Znalazłem koleną "żółtą", tym razem na rantach nie jest przyciemniana, dalej twierdzisz, że to ten sam?

image.png.a94f88694c4fee5de6365ea18eb59510.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, prw6 napisał:

Potwierdzam, piękna, poluję właśnie na wszystkie i się zastanawiam ile mi zostało :P Znalazłem koleną "żółtą", tym razem na rantach nie jest przyciemniana, dalej twierdzisz, że to ten sam?

 

Że ja? ja nie twierdzę ze żółtej nie było. Slavy mnie trochę mniej interesują i mogłem nie spotkać albo nie pamiętam. Ja tylko napisałem że ta z Twojego pytania jest zielona a nie żółta, ale nie twierdzę że żółtych nie było. Nie mam  wiedzy na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kchrapek napisał:

Że ja? ja nie twierdzę ze żółtej nie było. Slavy mnie trochę mniej interesują i mogłem nie spotkać albo nie pamiętam. Ja tylko napisałem że ta z Twojego pytania jest zielona a nie żółta, ale nie twierdzę że żółtych nie było. Nie mam  wiedzy na ten temat :)

Rozumiem, a co myślisz o tym co przed chwila wrzuciłem, tez zielony? Czy raczej nie?  Nie chodzi teraz o znajomość, a o fachowe oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, prw6 napisał:

Rozumiem, a co myślisz o tym co przed chwila wrzuciłem, tez zielony? Czy raczej nie?  Nie chodzi teraz o znajomość, a o fachowe oko ;)

Na moje oko zdecydowanie nie zielony. Albo był żółty albo złoty choć przesadzić się nie da bo stan tarczy tragiczny. Trochę wygląda jakby umyta albo cała farba zeszła, napisy też prawie niewidoczne. Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Progfan_87 napisał:

Panowie czy były Chorągiewki w takiej tarczy czy to raczej po renowacji?

Kiedyś sam o to pytałem, uzyskałem odpowiedź, że nie było i malowanka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, prw6 napisał:

Kiedyś sam o to pytałem, uzyskałem odpowiedź, że nie było i malowanka :)

Tak też myślałem, bo chyba w Chorągiewkach były tylko dwie tarcze choć sprzedający w opisie aukcji zaznaczył że to oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JanekTheFizyk napisał:

Przecież widać, że tam te literki to po dwóch flaszkach malowane...

Co miało oznaczać w domyśle, że przynajmniej o flaszkę lub dwie za mało i dlatego krzywo, ręka jeszcze nie była taka pewna :D

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Progfan_87 napisał:

Panowie krótka piłka: składak czy nie?

Ja tam znawcą pobied nie jestem, ale jak dla mnie to taki trochę pobeda, troche sportivny. Tarcza i wskazówki ok.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mislavo napisał:

Ja tam znawcą pobied nie jestem, ale jak dla mnie to taki trochę pobeda, troche sportivny. Tarcza i wskazówki ok.

I właśnie taki ma być bo to hermetyczna. Wszystko ok chyba tylko koronka podmieniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kchrapek napisał:

I właśnie taki ma być bo to hermetyczna. Wszystko ok chyba tylko koronka podmieniona.

Miałem raczej wątpliwości co do wskazówek ale dzięki za info 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne. Muszę sobie taką kupić😊. Jako ciekawostkę oczywiście, a najlepiej już miedzianą. Ta mi się zresztą podoba. Kolego Progfan_87 uważajcie 😏


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Mislavo napisał:

I wszystko jasne. Muszę sobie taką kupić😊. Jako ciekawostkę oczywiście, a najlepiej już miedzianą. Ta mi się zresztą podoba. Kolego Progfan_87 uważajcie 😏

Jakby co to ja ją już licytuję od wczoraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kchrapek napisał:

Jakby co to ja ją już licytuję od wczoraj :)

To ja zaraz pierdykne taką kwotę że mnie nikt nie przebije 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kchrapek napisał:

Jakby co to ja ją już licytuję od wczoraj :)

 

7 godzin temu, Progfan_87 napisał:

To ja zaraz pierdykne taką kwotę że mnie nikt nie przebije 😁

 

Widzę, że się robi ciekawie:). To ja się może nie będę napalał na ten zegarek i sobie odpuszczę. Ale Panowie musicie grubo licytować, abym się jeszcze nie rozmyślił i nie wrócił do licytacji;)

 

Krzysztof, a wracając do tego wczorajszego poljota z pozłacanym werkiem, to hipotetycznie gdybyś wiedział i zdążył złożyć ofertę to ile byś za niego był gotów dać?


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Progfan_87 napisał:

Panowie, czy jest możliwe że wskazówki w tej Wołnie są oryginalne? 

 

Pierwszy raz takie widzę i nie sądzę żeby były oryginalne. Wg mnie nie. Na moje oko ktoś dopasowywał bo chyba nawet nie są współosiowo do siebie założone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.