Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzysiek_W

czy to oryginał czy składak/podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

Ori, swoją drogą piękny egzemplarz. Jak dla mnie to najładniejsza tarcza jaka była w Rodinach i sam na taką poluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Przegapiłem taki niedawno w Czechach. czy to czasem nie ten?

 

To ten ja to mogłem kupić....

49 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Przegapiłem taki niedawno w Czechach. czy to czasem nie ten?

 

To ten ja to mogłem kupić....

Ta aukcja była jednak holowana.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie za ile poszła ta rodina? Ja obserwowałem tą aukcję, ale musiałem ją usunąć z obserwowanych i teraz nie potrafię dojść do tego jak się zakończyła ta oferta. 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Mislavo napisał(-a):

Pamiętacie za ile poszła ta rodina? Ja obserwowałem tą aukcję, ale musiałem ją usunąć z obserwowanych i teraz nie potrafię dojść do tego jak się zakończyła ta oferta. 

 

 Jak dobrze pamiętam to około 1100 koron ale tak jak pisałem aukcja była holowana, sprzedający chciał tylko wiedzieć ile kto da ( rozmawiałem z nim później).

- - -

Wiele jest takich licytacji na allegro i zakupów na fejsie jak i zagranicą,

 

 

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mislavo napisał(-a):

Pamiętacie za ile poszła ta rodina? Ja obserwowałem tą aukcję, ale musiałem ją usunąć z obserwowanych i teraz nie potrafię dojść do tego jak się zakończyła ta oferta. 

Dokładnie 1200 koron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. W tym przypadku cena była niezła, ale pytanie ile trzeba było dołożyć, aby wygrać licytację. W tym roku poszła już taka jedna rodina za kwotę o ile pamiętam powyżej 1500 kc, a była w gorszym stanie. No i za ile ewentualnie sprzedający zgodziłby się na finalizację zakupu. Na aukro wkurza mnie to, że Czesi bardzo rzadko korzystają z płatności przez Aukro, tylko trzeba robić przelewy. Dwa razy miałem już tak, aby otrzymać numer konta do przelewu międzynarodowego , to musiałem podnieść stawkę za wysyłkę do 300 Kc, choć zwykle kosztuje to 150-200. Taki urok kupowania w Czechach.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mislavo napisał(-a):

Fakt. W tym przypadku cena była niezła, ale pytanie ile trzeba było dołożyć, aby wygrać licytację. W tym roku poszła już taka jedna rodina za kwotę o ile pamiętam powyżej 1500 kc, a była w gorszym stanie. No i za ile ewentualnie sprzedający zgodziłby się na finalizację zakupu. Na aukro wkurza mnie to, że Czesi bardzo rzadko korzystają z płatności przez Aukro, tylko trzeba robić przelewy. Dwa razy miałem już tak, aby otrzymać numer konta do przelewu międzynarodowego , to musiałem podnieść stawkę za wysyłkę do 300 Kc, choć zwykle kosztuje to 150-200. Taki urok kupowania w Czechach.

Do Czech bardzo łatwo płacisz przelew na konto z polskiego konta lub karty przez wise. Przelicza ze złotówek na korony i odbiorca dostaje tyle koron ile sobie życzy. Oni unikają płatności jeśli ktoś wpłaca w równowartość w złotówkach bo banki pobierają od nich prowizję za przewalutowanie. Przez wise nie ma prowizji i nigdy nie miałem problemu. Koszt wysyłki to ich widzimisię 100-250 koron na ogół.

Ta Rodina za powyżej 1500 koron to ten sam model czy inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. do wycięcia

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś napotkał gdzieś Rodinę w tej tarczy i sam nie chciał kupić, proszę o info 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mislavo napisał(-a):

Fakt. W tym przypadku cena była niezła, ale pytanie ile trzeba było dołożyć, aby wygrać licytację. W tym roku poszła już taka jedna rodina za kwotę o ile pamiętam powyżej 1500 kc, a była w gorszym stanie. No i za ile ewentualnie sprzedający zgodziłby się na finalizację zakupu. Na aukro wkurza mnie to, że Czesi bardzo rzadko korzystają z płatności przez Aukro, tylko trzeba robić przelewy. Dwa razy miałem już tak, aby otrzymać numer konta do przelewu międzynarodowego , to musiałem podnieść stawkę za wysyłkę do 300 Kc, choć zwykle kosztuje to 150-200. Taki urok kupowania w Czechach.

 

 

 

 z dopłatami do przelewów to jest loteria, czasami doda za przewalutowanie,  ja płacę w koronach i  bardzo często przelew jest wysyłany z Czech 10 razy poszło dobrze ale ostatnio doliczyło sprzedającemu 200 koron, bo przelew z niewiadomych przyczyn poszedł przez Austrię  - reklamowałem ale bank odpisał, że nie wpływu na to przez jakie Państwa w danym momencie idzie przelew. Tak jest w każdym regulaminie banków

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kchrapek napisał(-a):

Nie ma opcji. Wise puszcza tak jak piszesz. Żadnych loterii.

 

Kartą nie ma loterii, ale zawsze można kartą zapłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, art_69 napisał(-a):

 

Kartą nie ma loterii, ale zawsze można kartą zapłacić?

Z karty lub z konta. Nieważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do Czech płacę Revolutem. Konto w koronach, przelew wysyłany zawsze z terenu Czech. Zawsze dochodziło tyle koron ile powinno.

Ostatnio przelew został wysłany z Austrii. Przyszło tyle koron ile powinno ale sprzedający pokazał zrzuty z ekranu odjęło mu 200 koron dlatego,

że przelew został wysłany z Austrii. najprawdopodobniej za przewalutowanie.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o przypadkach w których po wygraniu licytacji sprzedający traci zainteresowanie wysyłką zegarka do Polski. 2 razy tak miałem, ze co prawda zegarek w końcu otrzymałem, ale musiałem dopłacić "do wysyłki" do tego co zostało wcześniej ustalone. Widocznie cena za zegarek nie zgadzała się z oczekiwaniami sprzedającego :). Polecony do Polski to koszt 140 kc, przesyłka wartościowa 180, więc najczęściej tak mniej więcej płacę. Miałem też przypadek, że sprzedający jak się dowiedział, że ma wysłać do Polski, to sypnął inwektywami, które Aukro "wygwiazdkowało" w udzielonej odpowiedzi. Wyglądało to mniej więcej tak" Do Polski?  Polaczku ****** ha, ha, ha" Widocznie gość mieszkał na terenach oddziaływania kopalni Turów i miał jakieś osobiste złe doświadczenia . A tak przeważnie to jest całkiem miło, a na co dzień korzystam z przelewów przez Wise, lub co też co jest dość częste przelewam w euro, bo sporo Czechów posiada rachunki w euro, a wtedy również nie ma dodatkowych opłat.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze się pytam przed licytacją czy wyślę do Polski jeśli nie ma przesyłki za granicę.

Nigdy nie spotkałem się z dyskryminacją.

Natomiast zakładam, że raz na 10, 20 przelewów zdarza się coś, że Czechowi odliczy te 200 koron i wtedy często jest tak, że

on już nie mówi o tym i wysyła tracąc te 200 koron - dlatego rzadko widzę napis - nie wysyłam za granicę.

- - -

Jeśli o chodzi o konta w euro w Czechach, to najczęściej są to Słowacy, którzy  wystawiają na aukro, a ich waluta państwowa to euro.

 

 

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kchrapek napisał(-a):

Bardzo rzadki i w ekstra stanie. jakby co biorę za 200...

A mechanizm też ok?

Screenshot_20210530-154130_eBay.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, kupione 😁 zawsze chciałem mieć starą Sławę choć niekoniecznie w tej kopercie ale zobaczymy czy przypasuje jak przyjdzie. W razie czego dam znać. 

Edytowane przez Progfan_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, z tą czerwoną dwunastką wszystko ok? 
https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-pobieda-czerwona12-1955-cccp-CID87-IDI4RyX.html
 
Szukam tego zegarka od dłuższego czasu, może ktoś ma w fajniejszym stanie i chce się podzielić?
Odezwij się na PW. Mam czerwona 12 z bardziej czerwoną 12 na sprzedaż w podobnej kwocie :)

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.