Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzysiek_W

czy to oryginał czy składak/podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, wormomoid napisał(-a):

Witam, czy to oryginał?

 

 

Jak najbardziej, oryginał. Koronka tylko już wymieniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym konkretnym nie, ale widziałem już gdzieś podobne na 40 lat Kazachskiej SSR. Generalnie wygląda ori. Gdzie mogę go kupić? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Z tym konkretnym nie, ale widziałem już gdzieś podobne na 40 lat Kazachskiej SSR. Generalnie wygląda ori. Gdzie mogę go kupić? :D

Teraz to sam już nie wiem, bo nie zapisałem linka 🙄 chyba na jakiejś ruskiej stronie sprzedażowej znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, renqien napisał(-a):

Nie na ruskie, nie na ruskiej ;)  @JanekTheFizyk jak coś, to PW, nie wrzucam na forum, bo Ci sprzątną ;) 

A no tak, już sobie przypominam 😊 przeglądałem tu i tam i mi się pomieszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bober220582

Hej wskazówki są tu ok czy to jakaś podmiana? Do noszenia wydaje się sympatyczna😀

f93299ae4497a4febc4c959ef4c5.jpeg

Edytowane przez bober220582

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety szkło psuje efekt skądinąd efektownej tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jest ok. Napis tam jest. Nie widzisz go, bo ktoś wymienił szkło na wysokie, nieoryginalne i to na tyle zniekształca pole widzenia, że napis się "zgubił". Jak się dobrze przypatrzeć, to pewne zarysy liter nawet na tym zdjeciu są widoczne.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mislavo napisał(-a):

Ten zegarek jest ok. Napis tam jest. Nie widzisz go, bo ktoś wymienił szkło na wysokie, nieoryginalne i to na tyle zniekształca pole widzenia, że napis się "zgubił". Jak się dobrze przypatrzeć, to pewne zarysy liter nawet na tym zdjeciu są widoczne.

Racja, dopiero teraz z profilu widzę że szkiełko to straszna lipa ale myślę że o oryginał lub dobry zamiennik raczej nie będzie trudno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem ale to całkiem możliwe poza tym zegarek nie jest z Polski. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem a nie wygląda to na jakąś zwykłą malowankę czy garażową robotę stąd mam wątpliwości. Bardziej miałem na myśli jakąś noworuską produkcję 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popraw tarczę na taką ->

poljot 16j foregin 2.jpg


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Kosmos to oryginał? Głównie chodzi mi o tarczę... I koperta jest trochę inna niż w de luxach, dekiel jest wciskany... W jakiej kopercie występował ten zegarek? Może ktoś się orientuje co jest napisane na deklu?

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jak najbardziej OK. Koperta w Kosmosach jest inna niż w DeLuxach, dekiel wciskany, w kopercie nie ma gwintu. Koronka oryginał, tarcza oryginał, wszystko gra. Sprzedawca też OK, znam człowieka, wczoraj kawę z nim piłem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy koperta w tej Rossiji jest prawidłowa? Nie powinna być z taką pofalowaną krawędzią jak w Majaku?

Screenshot_20210805-202927_Photos.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.