Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krzysiek_W

czy to oryginał czy składak/podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

Koperta jest prawidłowa. Ten model był też w chromie. Prędzej bym się czepiał sekundnika, bo choć od poljota to raczej powinien być bez grota.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, art_69 napisał(-a):

Może powinien wyglądać jak ten mój...

q.JPG

Bardzo możliwe. Nie spodziewałbym się tylko że ktoś wymieni sekundnik na czerwonego grota, bo z reguły jest odwrotnie. No chyba że nie było w ogóle a taki miał pod ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, art_69 napisał(-a):

Może powinien wyglądać jak ten mój...

 

Ten jest ok


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie..

W jakim poliocie można znaleźć sekundnik z czerwoną strzałą?

mam mechanizm, a nie mam koperty..

nie wiem czego szukać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie odpuścił poljota, tylko jeżeli masz czas i chęci to poskładał takiego błoniaka w krabie  na licencji ZSRR. Będziesz miał z pewnością ciekawy zegarek i ogromną satysfakcję. A jak chcesz poljota, to umyj czerwoną farbę z grota i będziesz miał szeroki wybór do czego to dopasować.

b1.thumb.jpg.e017a8226690f8e2dffca46af5fef8ec.jpg


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Waszym zdaniem kolor koperty wygląda ok w tej Rakiecie? Nie jest jakiś za bardzo różowy? Czy może to kwestia światła? Obawiam się że może być ponownie złocona jakimś różowym Au, bo zegarek wygląda aż za dobrze jak na ori bez żadnej ingerencji.

Screenshot_20210915-103306_eBay.jpg

Screenshot_20210915-103320_eBay.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie bawiłby się w złocenie dla takiej Rakiety... Jak by  było odnawiane to nie byłoby ostrych kantów.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, art_69 napisał(-a):

Chyba nikt nie bawiłby się w złocenie dla takiej Rakiety... Jak by  było odnawiane to nie byłoby ostrych kantów.

Ale przyznasz że odcień inny niż wskazówki. Widać to jak na dłoni 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ze 3, 4 takie modele w moich odcień jest taki sam, chociaż pamiętałem, że inny...  W zupełnie innym modelu Rakiety koperta taka jak Big Zero - to mam zupełnie inne odcienie w takich samych kopertach. Może wpływa na to czas produkcji koperty lub może silne  polerowanie lub światło.

- - -

Często jak robię zdjęcia tego samego zegarka, pozłacana koperta może mieć inny odcień w zależności od pory dnia.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaja na turlich! :) to bliźniaczka majaka


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, cofer napisał(-a):

jaja na turlich! :) to bliźniaczka majaka

W sumie tak ale raczej nurtuje mnie czy w takich wskazówkach i kopercie to szło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wersję białą (odpowiadającą białemu majakowi) i także różni się tylko napisem na tarczy... ale w kwestiach co? kto? i kiedy? w niej grzebał i kombinował, to wiedzy nie mam :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2021 o 19:09, Progfan_87 napisał(-a):

W sumie tak ale raczej nurtuje mnie czy w takich wskazówkach i kopercie to szło.

Koperta jak najbardziej, we wskazówkach podejrzewam iż to wypełnienie dostały później. W białych tarczach jest takie zielonkawe, w czarnych przeważnie nie ma wypełnienia lub jest takie jak w białych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając w sieci poradniki na temat chińskich podróbek tarcz Poljotów de Luxe (no i widząc oferty sprzedaży takich tarcz) zauważyłem, że mają wycięcia w kształcie łódek, a nie proste. No i tarcza tego Wostoka takie właśnie posiada. Dobrze interpretuję, że to jakiś składak? (link do aukcji: https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-wostok-precision)

Zdjęcie oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cjareck napisał(-a):

Oglądając w sieci poradniki na temat chińskich podróbek tarcz Poljotów de Luxe (no i widząc oferty sprzedaży takich tarcz) zauważyłem, że mają wycięcia w kształcie łódek, a nie proste. No i tarcza tego Wostoka takie właśnie posiada. Dobrze interpretuję, że to jakiś składak? (link do aukcji: https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-wostok-precision)

 

To jest Wołna ze współczesną podróbką tarczy WP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cjareck napisał(-a):

Oglądając w sieci poradniki na temat chińskich podróbek tarcz Poljotów de Luxe (no i widząc oferty sprzedaży takich tarcz) zauważyłem, że mają wycięcia w kształcie łódek, a nie proste. No i tarcza tego Wostoka takie właśnie posiada. Dobrze interpretuję, że to jakiś składak? (link do aukcji: https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-wostok-precision)

 

 

Składak, składak ...


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kchrapek napisał(-a):

To jest Wołna ze współczesną podróbką tarczy WP.

 

Teraz, mkoch napisał(-a):

 

Składak, składak ...

Dzięki Panowie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem laikiem w temacie zegarków, ale ponieważ jestem też nieudolnym modelarzem, potrafię dostrzec ślady kleju - takie są widoczne przy tych złotych indeksach (np. między 10 a 12, 12 a 14, 22 a 24, 24 a 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cjareck napisał(-a):

Jestem laikiem w temacie zegarków, ale ponieważ jestem też nieudolnym modelarzem, potrafię dostrzec ślady kleju - takie są widoczne przy tych złotych indeksach (np. między 10 a 12, 12 a 14, 22 a 24, 24 a 2)

Patyna czasami też tak osiada ale jednoznacznie ciężko stwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś taką Rakietę?

raz:    pierwszy raz widzę numerację indeksów obróconą o 180°

dwa:  pierwszy raz widzę raketę 24h  w takiej kopercie

 

hmmm... może jednak coś jest na rzeczy w sugestii @cjareck ??


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.