Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

roberto18

Seiko President SNK621 spieszy troche za dużo ...

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jak pisałem w temacie, mój Seiko President SNK621 kupiony nie dawno jako nowy ze sklepu spieszy się o 30-35 sek/dobę już drugi dzień. kilka dni temu jak mierzyłem było to jakieś 10-15 sekund. czy jest to normalne w tym modelu czy jednak za dużo? ostatnio prowadziłem prace na ogrodzie i ścinałem żywopłot za pomocą piłą i były drgania i może to ma na to wpływ że mógł się rozregulować ? nie wiem czy iść z tym do zegarmistrza czy poprostu zostawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Tak, to pewnie wina drgań wywołanych przez piłę. Podejdź do jakiegoś w miarę kumatego zegarmajstra, to nie powinien być duży problem dla niego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiepsko że przez taką głupotę od razu zegarek inaczej chodzi :/ przynajmniej będe wiedział na przyszłość że do prac ogrodowych należy ściągać zegarek :P ile taka usługa może kosztować i jak długo ona trwa ?

 

P.S sprawdzałem na drugim zegarku kiedy minie minuta na jednym i na drugim zegarku i na tym SNK621 różnie to jest, raz przyspieszy o 5 sekund, raz zwolni o 2 sekundy, kiedy na drugim zegarku minie minuta, to normalne że wartości są różne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.