Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

roberto18

Seiko President SNK621 spieszy troche za dużo ...

Recommended Posts

witam. jak pisałem w temacie, mój Seiko President SNK621 kupiony nie dawno jako nowy ze sklepu spieszy się o 30-35 sek/dobę już drugi dzień. kilka dni temu jak mierzyłem było to jakieś 10-15 sekund. czy jest to normalne w tym modelu czy jednak za dużo? ostatnio prowadziłem prace na ogrodzie i ścinałem żywopłot za pomocą piłą i były drgania i może to ma na to wpływ że mógł się rozregulować ? nie wiem czy iść z tym do zegarmistrza czy poprostu zostawić ?

Guest zimny-wiatr

Tak, to pewnie wina drgań wywołanych przez piłę. Podejdź do jakiegoś w miarę kumatego zegarmajstra, to nie powinien być duży problem dla niego :P

to kiepsko że przez taką głupotę od razu zegarek inaczej chodzi :/ przynajmniej będe wiedział na przyszłość że do prac ogrodowych należy ściągać zegarek :P ile taka usługa może kosztować i jak długo ona trwa ?

P.S sprawdzałem na drugim zegarku kiedy minie minuta na jednym i na drugim zegarku i na tym SNK621 różnie to jest, raz przyspieszy o 5 sekund, raz zwolni o 2 sekundy, kiedy na drugim zegarku minie minuta, to normalne że wartości są różne ?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.