Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość k00ky

Seiko Skx031 vs Seiko SNZF17

  

25 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k00ky

2 temat podobny (obiecuje, ze ostatni), tym razem Seiko vs Seiko. Modele bardzo podobne. Chce na pewno kupic ktorys z nich. Pytanie jaki i dlaczego.

 

Dzieki za pomoc. Czytalem o nich na forum ale lepiej porownanie konkretnych dwóch.

 

 

1. 166b0vt.jpg

 

 

2. 2cmouom.jpg

 

 

nadgarstek okolo 17.5 cm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to SKX031 , pomimo tego , że tylko WR100 ( preferuję divery WR200 ). Ma mniej zupełnie niepotrzebnych napisów na tarczy , a to przy diverach duży plus no i koronkę zakręcaną .

 

Pozdro


Seiko Ninja Limited Edition

Seiko Orange Samurai Limited Edition

Seiko Black Samurai dwie sztuki

Seiko White Samurai

Seiko Orange Monster

Seiko SARB001

Seiko Black Bullet

 

i jeszcze kilka Seiko i Citizenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie SNZF17, jakoś mi się bardziej podoba, indeksy i wskazówki jakoś bardziej mi leżą :-) i ... datownik jest w kolorze tarczy :-) czuli białe literki na czarnym tle :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to SKX031 , pomimo tego , że tylko WR100 ( preferuję divery WR200 ).

No to lepiej SKX013. Też rozmiar junior, a prawdziwy diver z falą ISO rated 200m


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co cudowac i od nowa wymyslac kolo? bierz 007 a jak za duzy (skx007 wcale nie wyglada na swoje 42) i wolisz mniejszy to tak jak Tactic radzi 013 (38mm)


jak zwykle pozdrawiajacy...

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k00ky

No wlasnie 007 odrzucilem, bo nie podoba mi sie z wygladu [tzn. mniej niz te 2], a tak naprawde WR100 czy 200 nie robi mi roznicy, a przez to jest okolo 100$ drozszy.

 

013 jest za maly i tez w sumie zblozony do tych w temacie. Natomiast 031 i snzf17 maja oba 42mm, dlatego wlasnie miedzy nimi sie zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skx031 ma te 42 czy 43 mm ale z koronką!!!

zastanawiam się,dlaczego SKX007 odrzucasz ze względy na wygląd.. jest niemalże identyczny z skx031;) no ale może niuanse decydują, a o gustach się nie rozmawia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch zdecydowanie SNZF17 !


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam skx031 i jest to jeden z moich ulubionych. Szczerze polecam. Nie ma wielkiej różnicy pomiędzy 007 jeżeli chodzi o wielkość (wizualnie) ale 007 jest znacznie grubszy no i ma okropną oryginalną branzoletę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie SNZF17 ale jesli chcesz cos wiekszego to Nowe Mako jest podobny stylistycznie, wr200 i cenowo tez dosyc przystepnie.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.