Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Projekt tarczy dla zegarka klubowego - ETAP II

Głosowanie na tarczę zegarka KMZiZ 2010  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

...to raczej "Limited Edition for KMZiZ" ale to dłużyzna.

Krócej "Limited for KMZiZ", ale tak jak mówiłem, na razie nie ma co się tym martwić, to jest dyskusja na poźniej lub na nigdy..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wyżej Limited a pod spodem KMZiZ


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Limited Edition byłoby w sam raz, a reszta napisów ew. na deklu np.Logo Klubu... Co Wy na to?? :P

 

Jestem za ta minimalistyczna forma, a nawet tylko Limited:)

 

Jezeli chodzi o glosowanie - troszke mnie zaskoczylo, przepadlo kilka fajnych projektow B)

 

Ze swojej strony widzialbym nastepujace drobne modyfikacje:

 

24 eye_lip - logo Stowy jest odrobine za male, mozna by bylo je odrobine powiekszyc.

83 Taktic - tu dobrze by bylo poprawic indeksy od 7 do 11 - bo sa lekko rozmyte w stosunku do 1-5.

 

A pomysl ze starym logo Stowy z "zegarem slonecznym" - byloby fantastycznie, mysle, ze wtedy nawet nie trzeba bedzie oznaczac zegarkow jako limited:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomysl ze starym logo Stowy z "zegarem slonecznym" - byloby fantastycznie, mysle, ze wtedy nawet nie trzeba bedzie oznaczac zegarkow jako limited:)

Podpisuję się pod tymi słowami obiema rękami i nogami i czym tam jeszcze mogę :P


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27913-0-68860600-1331251540.jpg[

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , macie racje, stare logo To Jest To, samo by mówiło że to specjalna seria )). Ale by się taki zegareczek nosił.... Mmmmm


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to potrafisz, to zrób to, bo ja za bardzo nie wiem jak to zrobić.

Tarcza jest wzięta z realnego zdjecia Stowy poniżej.

Na skutek refleksu słonecznego, czy też oświetlenia, dolne indeksy są jaśniejsze. Zdjęcie było robione pod pewnym kątem. Dodatkowo tarcza została sztucznie powiększona (żeby dostosować do innych), co spowodowało dodatkowe rozmycie indeksów oraz ogólną nieostrość zdjęcia.

Oczywiście wiadomo, że jeśli projekt będzie realizowany, to w rzeczywistości indeksy będą ostre i równe kolorystycznie.

 

 

Tak jak pisalem wczesniej niestety z grafika nie jestem za pan brat:), jedyne co potrafie, to czerwone oczy zmienic w picassie :)

Oczywiscie, jezeli projekt bedzie realizowany, to w rzeczywistosci bedzie wszystko ok, ale musi najpierw zostac wybrany, a jak wiadomo ludzie wybieraja oczami, wiec do glosowania powinien byc perfekcyjny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a co tu taka CISZA??? :)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a co tu taka CISZA??? :)

Przed burzą :):)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff, a ja już myślałem że mi się coś z kompem stało).RUSKI, I co myślisz w związku z tym wszystkim? co nas czeka w finale?


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27913-0-73082300-1331251555.jpg

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff, a ja już myślałem że mi się coś z kompem stało).RUSKI, I co myślisz w związku z tym wszystkim? co nas czeka w finale?

Przed finałem polecam troszkę śmiechu. Zobacz w żarty żartami...

Pigeon pose

Uspokój swe ciało, popraw swoją elastyczność i daj odpocząć umysłowi


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A DZIĘKI, DZIĘKI )) . WIADOMO JUŻ KIEDY FINAŁ?


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.