Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Projekt tarczy dla zegarka klubowego - Finał

Głosowanie na tarczę zegarka KMZiZ 2010  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

post-23209-0-66199200-1331251861.jpg

"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI,

JESTEM TYLKO JA"

Śmierć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. po przespaniu się i porównaniu zegarków no i oczywiście po przeczytaniu jeszcze raz wszystkich postów w tym wątku zmieniłem swoje zdanie i oddaje głos na projekt kkwpk - 19 z kremową tarczą. Lobbującym na ten projekt -gratuluję. Przyczyniliście się do zmiany mojej decyzji.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze przy glosowaniu warto rozwazyc jeszcze jeden aspekt - czyli jaki kolor tarczy kazdemu odpowiada:)

Jezeli chcemy bialy - to projekt Taktic-83 - bo biel idealnie komponuje sie z niebieskimi wskazowkami

Jezeli chcemy kremowy - to kkwpk - 19 - krem+ czerwien - niezle pasuje, zegarek chyba od razu robi sie lekko postarzony.

Jezeli chcemy czarny - to chyba eye_lip, chociaz mam spore watpliwosci do tej tarczy w czerni- w graficie wygladala lepiej:)

Nie zgadzam się z tymi aspektami. Przecież w następnym etapie powinna być właśnie ankieta

dotycząca detali tarczy - między innymi odcienia itd itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz te większe indeksy bomba.. ale na jasnej tarczy ;)

Na szybko odwróciłem kolory:

 

chronometrfinal1.jpg

Dla mnie ideał!!!


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko odwróciłem kolory:

Ooo, fajna zabawa.

Też se coś odwróce

Pyk

gallery_27913_38_44375.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.. B) co poprawka, to lepsza. Koledzy, nieźle namieszaliście mi teraz w głowie ;)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem poszło...    :)

 

 

 

 

78 by Klod100       :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diesel - faktycznie w inwersji wygląda nieźle:

 

 

post-1039-0-95386400-1331251915.jpg

 

 

Sorry za jakość fotki - robiona na szybko :):)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość w omawianym projekcie zmiana koloru wskazówki sekundnika, czy to też jest absolutnie wykluczone??

 

 

czy może mi ktos pliz zrobić fotkę z niebieską sekundą? byłbym wdzięczny!

ps,po poprawkach rzeczywiście kkwpk zyskuje. proszę pokażcie jak to wygląda z niebieską!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skoro wybraliśmy 5 projektów do tego etapu, to nie modyfikujcie ich teraz tworząc zupełnie nowe, bo to nie fair....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skoro wybraliśmy 5 projektów do tego etapu, to nie modyfikujcie ich teraz tworząc zupełnie nowe, bo to nie fair....

 

Spoko i tak głosujemy na konkretne projekty. Po prostu głosowanie długo trwa i nudno jakoś :).


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że czytam z wielkim zainteresowaniem rozwój sytuacji. Ostatnie dwa projekty, powiększone indeksy zamienione kolory dają do myślenia, ale chyba na tym stopniu zaawansowania w projekcie byłby to całkiem inny projekt :) Chyba że znów większość wykaże się "za". Aha i ja bym jednak nie zwiększał limitacji. Do ilu? 70? Na pewno coś zostanie. 50 jest w sam raz żeby myślę zaspokoić wszystkich tym bardziej że uważam, po dostaniu do ręki kilka sztuk pojawi się w Bazarze. Na żywo jednak zegarki wyglądają ciut inaczej. Inna sprawa że te co mam na żywo wyglądają lepiej :)


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przedstawieniu tarczy a'la omega z powiększonymi indeksami czuję się jak rozkapryszona panienka i nie wiem, który bardziej mi się podoba - kold78 czy kkwpk19 (o ile wersja z większymi indeksami miałaby szansę okazać się produkcyjną). Cóż, nie można wykluczyć, że jeszcze raz zweryfikuję swój głos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto już teraz wybrać bazę zegarka klubowego na przyszły rok?

Omega byłaby świetnym wyborem zwłaszcza, że projekt jest już gotowy i szkoda by się zmarnował :)

 

P.S.

Skoro zegar forumowy spieszy o godzinę, więc może ustalmy do której dziś głosujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień strefę czsową w profilu

 

piotrek

Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niebieska wskazówka, to myślę że na białej tarczy byłoby lepiej...


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie zdecydowanie najlepszy projekt:

chronometrfinal1.jpg

 

Może dlatego, że jeszcze nie opatrzony. Niestety nie da się na niego zagłosować, bo Klod79 jest jednak inny.

Głosuje więc na inny biały projekt i chyba projekt który wygra czyli kkwpk - 19


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkwpk 19 bo stanowi nową definicje klasyki i spełnia wszystkie wstępne założenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkpwk 19 - po poprawkach.

Zmieniłbym też wysokość małych cyferek (sekundowych) - są za duże, równe indeksom (kreskom) pasowałyby lepiej.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.