Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość robmaz

zegarek ok .1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robmaz

Witam,

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna zegarka, a z racji zbliżającej się gwiazdki chciałbym sobie sprawić miły prezent ;)

Moje fundusze to około 1000zł. Wiem, że mechanik to coś pięknego, ale z tym budżetem ciężko jest kupić coś co będzie mi się podobać...więc wypadło na kwarc.

Może w przyszłym roku, rozejrzę się za jakimś mechanikiem.

Jeśli chodzi o typ to mniej więcej coś w stylu załączonych zdjęć(kolor tarczy nie ma większego znaczenia, w jednych modelach ładniejsza jest czarna w innych jasna)

Jeśli możecie coś jeszcze zaproponować byłbym wdzięczny.

 

T3B791.jpg

 

e7b039608d2b2145med.jpg

Fotka skopiowana od użytkownika forum...jeśli już to wersja 1

adriatest.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-25253-0-59169400-1331251792.jpg post-25253-0-62916800-1331251793.png

 

post-25253-0-59770200-1331251794.jpg post-25253-0-97666100-1331251794.png

 

Mechaniczny, kultowy, z serduchem, chronograf, za ok. 1000 zł- niczego lepszego od rosyjskiej obecnie Striely(Strzały) nie dostaniesz ;) Nie wiem czy w tej cenie w ogóle dostaniesz jakikolwiek mechaniczny chronograf... na Twoim miejscu z kwarca bym zrezygnował B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-26110-0-19485100-1331251798.jpg

“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robmaz

Rzeczywiście, bardzo fajne zegarki.

Jakoś umknęła mi produkcja naszych wschodnich sąsiadów, jak dla mnie napis SWISS MADE nie jest konieczny ;)

ale szafirowe szkiełko by się przydało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1000zł nie można mieć wszystkiego ;) Ja na swojej nie zauważyłem jeszcze żadnej ryski więc nie jest źle z tym szkiełkiem...


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem pokazać ten model co szymon_k, ale jakoś nie znalazłem na szybciora ;) Piękny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gato

Witam,

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna zegarka, a z racji zbliżającej się gwiazdki chciałbym sobie sprawić miły prezent ;)

Moje fundusze to około 1000zł. Wiem, że mechanik to coś pięknego, ale z tym budżetem ciężko jest kupić coś co będzie mi się podobać...więc wypadło na kwarc.

Może w przyszłym roku, rozejrzę się za jakimś mechanikiem.

Jeśli chodzi o typ to mniej więcej coś w stylu załączonych zdjęć(kolor tarczy nie ma większego znaczenia, w jednych modelach ładniejsza jest czarna w innych jasna)

Jeśli możecie coś jeszcze zaproponować byłbym wdzięczny.

 

T3B791.jpg

 

e7b039608d2b2145med.jpg

Fotka skopiowana od użytkownika forum...jeśli już to wersja 1

adriatest.jpg

 

 

 

Za kwote do 1000 złotych spokojnie kupisz dobrej klasy zegarek automatyczny lub mechaniczny. Przejrzyj ofertę zegarków seagull. Wpisz w google usseagull i przejrzyj ofertę. Zmieścisz się, spokojnie w cenie, a nawet w 550 do 700 złotych włącznie z wysyłką. O jakość wykonania i dokładność chodu możesz być spokojny. Kładzie na łopatki niejednego szwajcara ze średniej i wyższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRC200 mam i mogę polecić,naprawdę świetnie wygląda,ja uwielbiam ten zegarek (nad mechanizmem nie ma co się rozwodzić bo to kwarc).

Natomiast mam pytanie co to za Adriatica,ta z niebieskimi cyframi?Można prosić o nr ref.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Już zacząłem się zastanawiać czy by go nie kupić bo mi się podoba,a i cena przystępna,ale 46mm to dużo za dużo jak dla mnie,jakby miał 40-42mm to pewnie bym go kupił.Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech Tissot. Ew. w tej samej cenie Certina DS Podium np. C536.7029.96 albo Citek AT0607-08E, jeśli "upierasz" się przy kwarcach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniek

Ja bym brał zegarek Tissot jest bardzo ładny , ( chociaż Strieła wygląda super to wybrał bym kwarca )i praktyczny, nie musisz regulować i na pewno wygląda lepiej niż Tx czy Adriatica, a tak wogóle to adriatica za duża jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko Tissot , Adriatica to najniższa szwajcarska półka i bardzo licho wykonane zegarki sam mam na bransolecie pozlacaną Adriatice i jej awarie doprowadziły do wymiany odpłatnej jej beznadziejnego kwarcowego mechanizmu.


Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robmaz

Ostatecznie pewnie będzie to tissot albo jedna ze "strzał" - się zastanowię.

Oferta chińczyków sea-gull też daje trochę do myślenia(cena malutka, szkoda tylko że nie można dotknąć przed zakupem).

 

Raczej trochę przekombinowane wskazywanie daty, chronografy jednak mają ładniejsze...ale rzymskie indeksy są dla mnie nieakceptowalne.

m171s2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dziura na tarczy nie wprowadza wg Ciebie zbyt wielkiego "zamieszania" na tarczy? Jest wiele ciekawszych, bardziej stonowanych modeli Seagull'a imo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robmaz

masz rację, bez dziury byłby ładniejszy

tylko że: seria classic jakoś do mnie nie przemawia, a z kolei chronografy byłyby idealne gdyby nie miały rzymskich indeksów

chyba nigdy nie kupię zegarka...zbyt wiele kompromisów ;)

 

przykładowy chronograf

m190big.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.