Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Finał wybory tarczy zegarka ed. limit. KMZiZ 2010

Tarcza zegarka KMZiZ 2010  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oddaję swój głos na projekt kkwpk19.

 

Głosowałem na niego od początku, ponieważ idealnie wpisuje się w ideę zegarka klubowego na bazie Stowy.

Piękna, niepowtarzalna, autorska tarcza a jednocześnie od razu i jednoznacznie kojarzona z marką.

Oj, warto było po lobbować.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak by tak patrzeć, to oryginalna "Oryginalna" Stowa ...

...aż takim objawieniem nie była :P

Ożesz Ty ;) .. No toż dlatego jej nie wybraliśmy.. tej "oryginalnej" :D ..pokażemy tym g3rmań.com jak sie pr0jektuje oryginalne zegarki :P


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przepadł TACTIC głosuję na kkwpk 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

78 by klod...

 

 

 

 

ale rzeź        ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 kkwpk

Glosowalem na ten zegarek bo:

1. Zachowal styl stowy.

2. Zupelnie nie trafia do mnie projekt 78 Klod100

3. kkwpk potrafil skutecznie lobbowac ten projekt, mimo miazdzacej przewagi innych projektow w poczatkowej fazie glosowania polfinalowego potrafil wyprowadzic ten projekt na pierwsze miejsce. zrobil to nienachalnie i bardzo merytorycznie -dajac nam gwarancje, ze projekt jest w dobrych rekach.

4. Vizualizacja Maro66 dopelnila dziela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klod 78 choć już chyba "pozamiatane" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

kkwpk potrafil skutecznie lobbowac ten projekt

To fakt. Jeszcze tylko trzeba wylobbować po darmowym meshu od Jorga ;) i żyć nie umierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeśli mogę oddać to głos to głosuję na projekt 19 kkwpk

 

pozdrawiam

marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkwpk 19

dotychczas głosowałem na 78 ale datownik nie jest dla mnie bez znaczenia


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie głosuję na

 

kkwpk 19

 

Muszę jednak dodać, że gdyby wybrano tarczę Kloda, to nosiłbym również bez żadnych wyrzutów sumienia. W którymś momencie był nawet moim faworytem.

kkwpk 19 jest dość zadziwiający. Oto jak za pomocą kilku (w gruncie rzeczy dość niewielkich) zmian, z delikatnego, wysublimowanego, wybitnie garniturowego zegarka, zrobiono zegarek "do wszystkiego".

Myślę że mogą trochę żałować Ci, którzy na samym początku dyskusji (kiedy jeszcze rozważano Stowa, czy nie Stowa) zrezygnowali z zapisania się, właśnie ze względu na wybitną "garniturowość" Antei. Bo w rezultacie i tak mamy zegarek niemal sportowy.

Nooo dobra, sportowy to może za dużo powiedziane, ale na pewno jest dużo mniej "garniturowy", a dużo bardziej "casual".


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkwpk 19

 

choć nie widzę szans na wejście do listy głównej ;)

 

Pzdr

Pułkownik


Davosa Classic L.E., Blonex po Dziadku, Poljot budzik (MISTRZ dokładności!), Seiko 5 Aviator, Klubowa Stowa Antea,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć nie widzę szans na wejście do listy głównej ;)

Ja bym na Twoim miejscu przyglądał się sprawie wtedy kiedy przyjdzie do płacenia. Na ile znam życie, to entuzjazm u ludzi często przerasta możliwości finansowe. Nie zdziwiłbym się jakby na etapie płatności odpadło kilkanaście(dziesiąt) osób ze względu na "chwilowy brak funduszy".


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem w przypadku większego zainteresowania (ponad 50 chętnych) trzeba powiększyć limitację tak, żeby osoby z rezerwowej mogły się załapać. W niczym nie umniejszy wartości limitacji, jak będzie nie 50 sztuk, a dajmy na to 66 ;) . A i Jorg się pewnie ucieszy, zawsze lepiej mieć większy obrót niż mniejszy. Termin wykonania mógłby się pewnie lekko przesunąć, ale przeżyjemy. Inna sprawa, że po wyborze ostateczne deklaracje powinny wiązać się przynajmniej z jakąś sensowną zaliczką, tak aby deklaracje były stanowcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą: jaki jest obecnie szacowany koszt zegarka w wersji podstawowej (bez COSC) - modyfikacje to: tarcza, wskazówki (lub tylko sekundnik), rotor z logo i numerem - czyli łącznie ile - ja już się pogubiłem...;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt kkwpk nie zwiększa kosztów wykonania ponad standard. Tak więc koszty są takie jak w wątku z konfiguracją.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt kkwpk nie zwiększa kosztów wykonania ponad standard. Tak więc koszty są takie jak w wątku z konfiguracją.

Czyli 345 euro , bo też się pogubiłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedł głos na :

 

kkwpk 19

 

 

Choć,gdyby nie awersja do rzymskich cyfr ,projekt Kloda również założyłbym bez wstydu(czytaj:z przyjemnością).

 

Jednak Stowa kkwpk ma "więcej Stowy w Stowie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem w przypadku większego zainteresowania (ponad 50 chętnych) trzeba powiększyć limitację tak, żeby osoby z rezerwowej mogły się załapać. W niczym nie umniejszy wartości limitacji, jak będzie nie 50 sztuk, a dajmy na to 66 ;) . A i Jorg się pewnie ucieszy, zawsze lepiej mieć większy obrót niż mniejszy. Termin wykonania mógłby się pewnie lekko przesunąć, ale przeżyjemy. Inna sprawa, że po wyborze ostateczne deklaracje powinny wiązać się przynajmniej z jakąś sensowną zaliczką, tak aby deklaracje były stanowcze

 

Lejesz miód na mój nadgarstek;)

Jestem gotów na zaliczkę i na zakup.

Swoją drogą ciekaw jestem jak będzie wyglądała ostateczna lista nabywców.

Pzdr

Pułkownik


Davosa Classic L.E., Blonex po Dziadku, Poljot budzik (MISTRZ dokładności!), Seiko 5 Aviator, Klubowa Stowa Antea,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu powiększać limitacji na tym etapie. Najpierw niech wszyscy zainteresowani po wyborze tarczy potwierdzą chęć zakupu. Nie chciałbym aby jakieś zegarki zostały Jorgowi. Myślę, że nie będzie źle. Zobaczymy i pomyślimy.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And the Winner is ... 19

 

19

post-1039-0-79950400-1331252387.jpg

post-1039-0-08325300-1331252389.jpg

 

Gratulują kkwpk świetnego projektu. Ale przede wszystkim gratuluję faktu iż Twój projekt zostanie zrealizowany jako fizyczna tarcza zegarka KMZiZ 2010. Dobra robota!

 

Dziękuję wszystkim za głosowanie a najbardziej dziękuję tym, którzy głosowali na projekt 78 B);):D


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.