Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Finał wybory tarczy zegarka ed. limit. KMZiZ 2010

Tarcza zegarka KMZiZ 2010  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również gratuluje kkwpk....świetny projekt....

 

I podobnie jak Klaudiusz, dziękuje tym, którzy głosowali wcześniej na moje projekty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gallery_27913_38_640.gif Gratulacje dla kkwpk.

 

Wszystkim dziękuję za wysoki poziom dyskusji. Krew się nie polała, a w Sejmie nie pojawił się projekt powołania komisji śledczej d/s afery zegarkowej ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za poparcie mojego projektu. Mam nadzieję, że nie będzie za dużo rezygancji. Oby bez problemu udało nam się zrealizować przedsięwzięcie jakim jest zegarek klubowy.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And the Winner is ... 19

 

Jak mawiał klasyk "Yes, Yes, Yes !".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Dziękuje Wszystkim za okazję brania udziału w tak emocjonującym przedsięwzięciu. A KKWPK - autorowi zwycięskiego projektu - SZCZERZE GRATULUJE !!! ;)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkwpk - gratulacje i podziękowania

docenić należy również wkład pozostałych Autorów - aż żal bierze, że tylko jeden projekt będzie zrealizowany (na razie, może Jorg się zainteresuje?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Czyli 345 euro , bo też się pogubiłem ?

 

No ja też się pogubiłem. 280 euro czy doszedł ten zdobiony rotor i 345 euro z tego powodu ?

 

Gratuluję zwycięzcy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KKWPK - gratulacje. Nie głosowałem na Twój projekt, ale beę taką "Stówkę" nosił z taką samą przyjemnością jak mojego faworyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje kkwpk zwycieskiego projektu, wszystkim pozostalym projektantom ich pomyslow, Klod100 - za organizacje calego przedsiewziecia i sprawowanie nad nim pieczy, oraz dziekuje wszystkim, ktorzy wypowiadali sie w tematach zwiazanych z projektem - swietnie sie bawilem, a temat ten spowodowal pewne ozywienie forum, przez co bylo ciekawie, mam nadzieje na dalsze fajne pomysly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwyciezcy konkursu, ale rownie wielkie dla organizatora. Okazuje sie ze mozna cos zorganizowac szybko i sprawnie. Ciesze sie ze nie zwyciezyla idea wielomiesiecznych dyskusji z mizernym efektem. Cieszy rowniez merytoryka watku i poziom wymiany zdan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Mariusz, wiedziałem, ze się uda. Odwołałem nawet zaplanowane wcześniej zakupy zegarkowe i tak jak mówiłem, nie wiem, czy kupiłbym zegarek z inną tarczą.

 

Wielkie podziękowania kieruję również dla Klaudiusza, któremu się chciało i do tego szybko i sprawnie przeprowadza całą akcję z tym zegarkiem.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkwpk, gratuluję i czekam na zegarek ;)

Prawdziwe brawa należą się jednak Klaudiuszowi (jak niektórzy przede mną już wspomnieli)

za bardzo wysoki poziom prowadzenia konkursów. Profesjonalizm stuprocentowy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję. Gratuluję również autorom innych projektów.

Dziś wieczorem będę widział Anteę na żywo. Mam nadzieję, że pozwoli mi to znaleźć kilka ostatecznych rozwiązań związanych z detalami projektu.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla kkwpk za orginalny-zwycięski projekt oraz dla pozostałych autorów za wyjątkowo ciekawe pomysły tarcz zegarka klubowego, które wywołały gorącą- czasami i merytoryczną dyskusję. Szczególne słowa uznania dla Klaudiusza za wkład pracy przy realizacji całego przedsięwzięcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również gratuluję!

i choć nie zagłosowałem w finale (w natłoku zajęć wyleciało mi z głowy) to i tak głosowałbym chyba jednak na jasną tarczę - już nawet do tej sekundy się przyzwyczaiłem. Zatem wiele nie straciłem.

pozostaje pytanie:

Jak teraz jest z zamówieniami? niektórym się ten projekt przecież nie podoba i nie zamówią - gdzie dowiemy się kto z listy rezerwowej wchodzi?

Ja ze swojej strony deklaruję w dalszym ciągu zainteresowanie zakupem!

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję kkwpk za świetny projekt,

a Klaudiuszowi za organizację tego przedsięwzięcia dziękuję,

z niecierpliwoscią czekam na realizację projektu.

 

Mam pytanko: czy jest szansa na sygnowaną logo Stowy koronkę?


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla kkwpk. Dobra robota. Fajny pomysł, który w końcu mnie przekonał.

 

Gratulacje dla klod100 za edycję, za to, że mu się chce.

 

Zwiększcie limit!!! Litości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla kolegi kkwpk - nikt zapewnie nie powstydzi się takowej wersji Stowy.

 

Podziękowania dla kolegi klod100 za chęci i poświęcony czas na przeprowadzenie całej akcji.

Dziękuję również wszyskim wypowiadającym się w kwestii projektów - za uzasadnienia głosów za i przeciw, które pozwoliły mi na bardziej obiektywne spojrzenie na projekty.

 

pozdrawiam

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Klaudiusza za całokształt i najlepszy projekt (aczkolwiek "ten gorszy" także wielce mi przypadł do gustu).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kkwpk - GRATULACJE!!!

 

Klaudiusz - DZIĘKI!!!

 

Uczestnicy zabawy i przyszli "nosiciele" klubowej Stowy - Dzięki za zabawę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuła , faktycznie , wczoraj słyszałem ze wygrała nie koniecznie najładniejsza B) wiadomo gusta i guściki , ale przyznaje rację Kolegom od których to slyszałem ;) - to tak dla równowagi żeby słodycz tego wątku wszystkich nie zemdliła :D

Dobra na dzisiaj limit mocno przesadzonych aluzji - wykorzystany ! Organizacja i wkład pracy oczywiście ogromny , tylko wybór coś nie teges - ale to tylko moja opinia ,nooo moze jeszcze kilku Kolegów , ważne ze wszystkim przyszłym kupujacym się podoba - chociaż właśnie to byli kupujący ....


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy uznania dla autorów projektów i organizatora naszych igrzysk Klaudiusza!

Kiedy następny etap? Ruszam na parę tygodni w góry w przyszłym tygodniu i nie chciałbym by mnie coś ważnego ominęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.