Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość mickeyyy

Fossil JR9307

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mickeyyy

Witam, przymierzam się do zakupy zegarka..chce żeby był trochę "inny" niż wszystkie, spodobał mi się Fossil JR9307 http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=928260 Chciałbym dostać jakieś może zdjęcia bo szczerze mówiąc mało ich jest w necie,a zwłaszcza koloru czarnego...ktoś ma już taki zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupy zegarka..chce żeby był trochę "inny" niż wszystkie, spodobał mi się Fossil JR9307 http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=928260 Chciałbym dostać jakieś może zdjęcia bo szczerze mówiąc mało ich jest w necie,a zwłaszcza koloru czarnego...ktoś ma już taki zegarek?

Jak się zalogowałem na tym forum, to też chciałem wypasionego fossila. A potem trochę poczytałem, pooglądałem... i czekam na pięknego mechanicznego aviatora. Co i Tobie polecam - nie zakup aviatora, a zainteresowanie się Zegarkami przez duże zet :)

(a na fossila nie mam zupełnie ochoty, od kiedy zegarmistrz mi niedawno powiedział że w środku jest chińska kwarcowa tandeta, a kosztują tyle co porządny mechanik. :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(a na fossila nie mam zupełnie ochoty, od kiedy zegarmistrz mi niedawno powiedział że w środku jest chińska kwarcowa tandeta, a kosztują tyle co porządny mechanik. :) )

Tak gwoli prawdy - w środku jest Citizen (Miyota) lub Ronda. "Chińska tandeta" tylko w mechanikach Fossila :)

Bezsprzeczna natomiast (na pewno na tym forum) jest wyższość mechanika (aviatora) nad kwarcokiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.