Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

laik amator

czy warto i czy oridżinal?

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas przymierzam sie do zakupu jakiegoś zegarka, nietuzinkowego, mechanicznego oczywiście...myslałem już poważnie na jakimś "rosjaninem"...niedawno wpadłem na allendro na coś takiego:

Pytanie moje czy warto w niego zainwestować (ma być na codzień), no i czy nie podróbka- bo znam się nie za mocno...dla mnie wygląda ok.

Z góry dzięki za odp.

 

zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oridżinal, tak ;) . Sugeruję się oryginalnym, szwajcarskim mechanizmem oraz tym, ze zeno faktycznie robi delux'y z tym automatem - znawcą marki niestety nie jestem. Co do ceny - nie wiem ile kosztuje nowy, ale <1000 zł za zegarek na tym mechanizmie to chyba nie tragedia. Spróbuj poszukać ceny katalogowej tego modelu i zobacz o ile jest taniej. Mechanzim dobry, sprawdzony, posłuży długie lata.

 

P.S.

 

Jest jeszcze kwestia paska - zawsze mam wrażenie, ze zegarki z granatowa tarczą lepiej wyglądają z czarnym niż z niebieskim paskiem (trochę paradoksalnie), choć to oczywiście póki co mało istotne - chodzi o to, że do ceny zegarka moze dojść jeszcze cena nowego paska :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.