Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość GineK

Atlantic Worldmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GineK
post-0-0-65149500-1331254332.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Daj odertę do działu "sprzedam". Dobrze byłoby, gdybyś dołączył więcej i lepszych zdjęć, oraz opis zegarka. Szczególnie jeśli chodzi o posiadane do niego dokumenty, czy jest po przegladzie, jak chodzi, jakie ma niedostatki techniczne lub estetyczne itp. Oferta powinna zawierać cenę. Sam moze byłbym zainteresowany, ale tu zdecydowanie za mało informacji


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GineK

Witaj

Daj odertę do działu "sprzedam". Dobrze byłoby, gdybyś dołączył więcej i lepszych zdjęć, oraz opis zegarka. Szczególnie jeśli chodzi o posiadane do niego dokumenty, czy jest po przegladzie, jak chodzi, jakie ma niedostatki techniczne lub estetyczne itp. Oferta powinna zawierać cenę. Sam moze byłbym zainteresowany, ale tu zdecydowanie za mało informacji

 

Mogę go dać do działu sprzedam, jednak więcej fotek dołączę jak będzie lepsze światło, ponieważ te zdjęcia robiłem z komórki przy słabym oświetleniu.

Nie mam do niego żadnych dokumentów i nie wiem kiedy był ostatni przegląd. Jeśli chodzi o niedostatki estetyczne to muszę powiedzieć, iż nie zauważyłem ich, natomiast estetyka to już kwestia indywidualna, jak zrobię fotki to proszę oceniać. Nie wiem jaką mam podać ponieważ sam się chciałem dopytać ile jest wart ten zegarek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.