Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

buldogg

TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dzisiaj jestem posiadaczem tissota dokladnie ten model ( http://www.dolinski.pl/index.php?p2035,tissot-t-race-ref-t011-417-17-051-00 )

dlatego pytam czy dobrze wydalem zarobione pieniadze.....

 

zegarek od dluzszego czasu wkradal mi sie w oko w sklepach

 

 

prosze o jakies opinie

 

cena zegarka (nowego,gwarancja 2 lata pudelko papiery itp,nowka ze sklepu) to 1050zl (kupiony w niemczech)

 

pozdrawiam i czekam na surowa ocene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Fajnie, że się Tobie podoba i to najważniejsze, ale nie rozumiem po co nasze opinie na temat tego zegarka skoro już go kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-) to nie mój styl zegarków :-) ale najważniejsze że podoba się tobie :-) :-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na zegarkach, w głównej mierze kieruję się wyglądem i dlatego nie wziąłbym go- nie jest w moim guście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tutaj mało kto Cie pochwali - jakby chodziło o coś niekoniecznie bazującego na ziarenkach piasku w brzuszku, pewnie by było och i ach. A tak - kwarc jak kwarc, po prostu jest i czas odmierza. Takie brutalne zasady u tych wykrzywionych w jedną stronę. 


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.