Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość ten_blue_fingers

Longines- prośba o wycenę oraz informacje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ten_blue_fingers

Witam. Dostałem wczoraj starego Longinesa Conquest- pamiątkę po zmarłym wujku. Szukałem wszędzie, ale nie znalazłem żadnych informacji o tym zegarku. Nie jestem na tyle doświadczony, by wykonać zdjęcia mechanizmu, może ktoś skojarzy ten model, na jednym ze zdjęć widać numery seryjne. Jestem bardzo ciekaw z jakich lat pochodzi zegarek oraz jaką ma wartość. Nie mam zamiaru go sprzedawać, planuję zmienić pasek i go nosić;)

Numer seryjny: 17127267

Zdjęcia:

img1436j.th.jpg

post-0-0-16802600-1331254857.jpg

Pozdrawiam.

 

Edit: Przepraszam za podwójny post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 1969 , wartość ok 400- 500- moze 600 PLN pod warunkiem ze werk jest w dobrym stanie , co do mechanizmu też można znależć najprawdopodobniejszy - tylko trzeb troszkę modeli przejrzeć , a nie bardzo jest czas na to .Ponieważ jest pozłacany - więc jego wartość jest niższa niż stalowego , taka aktualnie panuje moda , w czasie gdy był robiony - zapewne bylo inaczej . Cena 400-500 to taka realna maksymalna kwota za niego .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ten_blue_fingers

Dziękuję bardzo za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.