Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Uzop

Katalog Apart

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z kolegów moglby załatwić mi jeden katalog?

Byłbym bardzo wdzieczny !

Jadę do Apartu. Brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli o mnie chodzi - katalog generalnie beznadziejny. To co tam jest to moge znależc na stronie producenta, czy odwiadzając pare lepszych sklepów "pobrać" sobie katalogi danych firm - jeszcze ładniej wydane,

Katalog nie zawiera nic ciekawego, poza PR'owskimi tekstami napisanymi przez copywriterów, ot taki bełkot reklamowy bez jakichkolwiek konkretów - jak przy opisie perfum - dla mocnego mężczyzny, świadczące o... itp itd ale w wielu przypadkach zero konkretu - skąd, gdzie, co w środku.

Człowiek odpowiedzialny za jego wydanie - poprosił marki o materiały reklamowe , zebrał i wydał (i to pewnie nie za darmo, ino Apart ich skasował). A można było się przyłożyć, popracować choć z tydzień nad jego koncepcją - tak aby nie był bezwartościowym za rok zbiorem zdjęć zegarków, ale czymś co zawierałoby choć 12 stron o: ... i tu można było dać jakieś ciekawostki, słowniki pojęć, a co to a jak sie na to potocznie mówi itp itd - to już tu na forum jest więcej ciekawostek (jest tam na końcu kilka podstawowych informacji - no ale takie mini-minimum to co na stronie www Apartu).

A można było poprosić o udostępnienie forumowych zasobów, poszukać w necie, pogadać z fachowcami i dodać cokolwiek od siebie - a tak to wsadzone w jedne okładki reklamy i zdjęcia zegarków kilkunastu firm, i to niekoniecznie dostępnych na sklepowej półce.

Jednym słowem - no jest, ale spodziewałem się czegoś ciekawszego w środku. Bezduszny, bez jakiejkolwiek koncepcji zlepek zegarkowych fotek.

Ale po nim pojechałeś. Trochę chyba przesadziłeś.

Przedwczoraj przejeżdżałem koło Magnolii(zadzwoniłem wcześniej czy mają katalog) i wziąłem- nie ma najmniejszego problemu, tylko trzeba poprosić, bo nie ma wystawionych. Zajęło to 5 sekund(razem ze znalezieniem miejsca na parkingu z pół godziny :) ).

I powiem, że nie jest zły, a wręcz inaczej to ujmę- jest niezły. Patrząc, że to jest tylko i wyłącznie darmowy katalog, który ma służyć reklamie. Dobry jakościowo papier, niezłe zdjęcia, do opisów też za wiele bym się nie czepiał- ktoś tam pisał o brakach wymiarów- średnice zegarków są podane.

Przecież nikt chyba nie oczekiwał, że katalog reklamowy będzie jakimś super kompendium wiedzy. A piszę to jako zdecydowany anty-fan aparta, bo całkiem niedawno w konia mnie zrobili i to całkiem konkretnie, więc na pewno wszystkim znajomym będę odradzał tam zakupy.

Ale katalog jest spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z Kolegów chciał to mam jeden wolny katalog :) Mogę komuś odstąpić.


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skapande - dzieki nie trzeba, juz mam jeden.


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonach Apart Exclusive są wystawiona na ekspozytorach katalogi wszytskich znamienitych marek zegarmistrzowskich, które Apart ma w ofercie.

Są wystawione dla klientów.

 

Zabrałem dziś pięknie wydane dwa w formie książki, w twardej oprawie, na kredowym papierze z piękną poligrafią: katalog IWC (272 str) oraz Jaeger-LeCoultre (208 str) :D

Są też dołączone wkładki z parametrami oraz cenami w euro. Bardzo mile mnie zaskoczyli !


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katalogi może ładne i profesjonalne, ale jakość zegarków i obsługi pozostawia wiele do życzenia. przykro mi o tym pisać, bo miałam bardzo dobre wyobrażenie na temat apartu, ale się mocno przejechałam. Kupilam zegarek marki Ted Lapidus - piękny, elegancki, wymarzony z czarnym skorzanym paskiem. Niestety pasek rozpadł się na 3 częsci, wygląda jak psu z gardła wyjety. Najlepsze, ze stalo sie to po 6 miesiącach użytkowania i to okazjonalnego, w dodatku w miesiącach jesienno-zimowych, więc powoływanie się firmy na dzialanie potu (odmowiono mi reklamacji) wydalo mi sie absurdalne.... Ale to nie wszystko, juz ponad rok probuje uzyskac rzetelna informacje. bardzo szybko zostalam bez zegarka. odmowiono mi reklamacji. potem chcialam kupic nowy pasek i dostalam pytanie, dlaczego nie reklamuje. zareklamowalam, odmowiono wymiany. no to chcialam kupic, poinformowano mnie, ze nie ma takich paskow (dodam, ze kupilam zegarek z nowej kolekcji),mieli zadzwonic, nie zadzwonili, zwrocilam sie do centrali. Dostalam informacje, ze firma nie ma obowiazki dostarczac czesci zamiennych. ale ja sie pytam, jak taka firma moze sobie pozwolic na podobne traktowanie klienta? a do tego jakosc... przezylam autentyczny szok. czy ktos by pomyslal, ze zegarek apartu moze sie tak szybko zniszczyc? co mi z mechanizmu, jak nie mam paska, a firma sie na mnie wypiela... uprzedzam wiec, ze katalogi fajne, kampania reklamowa super profesjonalna, ale jakosc... no comment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.