Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
_prezesso_

A Sarpaneva?

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu jeszcze nikt tego nie wstawił? Dziwne.

 

Myślę, że firma raczej znana na forum...

dla tych, którzy nic o niej nie wiedzą:

Stepan Sarpaneva to zegarmistrz, stojący za przedsięwzięciem - urodzony w rodzinie znanych fińskich designerów i jubilerów.

IMO świenty, oryginalny styl.

 

Więcej tu:

http://www.sarpanevawatches.com/en/home.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Stepan-ie Sarpanewie było. TO przesympatyczny człowiek, którego zegarki zawsze mnie zachwycają. Planuję przedstawienie jego dorobku. Jednak chciałbym poczekać z tym do targów w Bazylei, gdzie będą nowe kreacje oraz materiały. Może uda się też zrobić z nim wywiad. Chciałbym też aby Stephan Sarpanewa pojawił się na którymś spotkaniu klubowym.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Stepan-ie Sarpanewie było. TO przesympatyczny człowiek, którego zegarki zawsze mnie zachwycają. Planuję przedstawienie jego dorobku. Jednak chciałbym poczekać z tym do targów w Bazylei, gdzie będą nowe kreacje oraz materiały. Może uda się też zrobić z nim wywiad. Chciałbym też aby Stephan Sarpanewa pojawił się na którymś spotkaniu klubowym.

 

to byłoby coś! już się nie mogę doczekać.

PS. a gdzie było? tutaj nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem fanem zegarków Sarpeneva, są naprawdę niesamowite i zarazem łatwo rozpoznawalne. Gdyby się go udało zaprosić na jakieś nasze spotkanie byłoby doskonale, trzymam kciuki.

 

W necie można wyszperać o nim trochę więcej (np. na Wachismo), w jednym z ostatnich wydań International Watch też był o nim artykuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości - ktoś wie ile kosztują jego zegarki?

 

i świetne spinki dorzucają : )


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stepan przesłał mi listę cenową.

ceny są spore, przynajmniej jak dla mnie.

przykładowo KORONA K3 HARVEST MOON kosztuje 11 k EUR plus VAT. osławiony limitowany model KORONA K3 BLACK MOON z książeczką i spinkami 12,2 k EUR (exc. VAT).

natomiast seria S.U.F The Flying Finn - ceny zaczynają się od 2900 EUR (incl. VAT).

 

będę co najmniej dwukrotnie w Finlandii w tym roku i postaram się gdzieś znaleźć jego zegarki i przymierzyć ;)

 

to by było na tyle....

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarki na prawdę fajne.

przed świętami przymierzałem model Korona K2 w Helsinkach. fajnie prezentuje się na nadgarstku. cena 8300 EUR.

inna sprawa że odczytanie czasu na Moonshine dokładne nie będzie. chyba że się mylę.

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

o kurna...

fajne sa.

ciekawe koperty, super tarcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te ich Księżyce. Pobrałem nawet aplikację Sarpaneva z fazami Księżyca. Taka idea ich prezentowania i to szkieletowanie tarcz bardzo mi się podobają. Nawet mnie na Insta zapraszali do kupna w prywatnej wiadomości ale podałem im budżet jakim dysponuję i średnie zarobki w Polsce to już nie odpisali ;) Niestety. Muszę zadowolić się aplikacją i zdjęciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są na to inne sposoby :)

czyli własny projekt

 

3191e0b51d3eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ostatni wpis był mój. A teraz odświeżam ponieważ mój projekt wzorowany na zegarkach sarpanevy szuka nabywcy20201021_122904.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S.U.F. Helsinki - nowy dial w modelu 180. “Frosted Salmon”. Nic tylko brać...

cf09b22fc5b7c1c8659b6b66f909195f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.