Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Miszkolc napisał:

Potwierdzam dwu częściowe nato lub granatowy canvas. Chociaż ja w podobnym, na lato pozwoliłem sobie na czerwoną gumę

 

Fajnie to wygląda. Taki wakacyjny klimat. 🏊‍♂️

Panowie z Citizena biorą przykład z przemysłu samochodowego i dzięki unifikacji jeden zestaw wskazówek będzie niedługo służył w dziesięciu różnych modelach zegarków. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Fajnie to wygląda. Taki wakacyjny klimat.
Panowie z Citizena biorą przykład z przemysłu samochodowego i dzięki unifikacji jeden zestaw wskazówek będzie niedługo służył w dziesięciu różnych modelach zegarków.
Bezel też podlega unifikacji. Zamówiłem jeszcze do niego granatowego canvasa na skórze. Jak będziesz zmieniał pasek to pamiętaj, że masz prawdopodobnie grube teleskopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Miszkolc napisał:

Jak będziesz zmieniał pasek to pamiętaj, że masz prawdopodobnie grube teleskopy.

 

OK. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, clusca napisał:

 

Karol, nie podpasował, to za dużo powiedziane. Po prostu chyba za dużo oczekiwałem. Moje wrażenia na temat "first impression" w wątku Citkowym. Tam sporo wyjaśniam, dlaczego oczekiwałem duuużo. Bransoleta może być wygodna, nie twierdzę, że nie. Mi nawet prawie pasuje bez skracania (tu przestroga dla właścicieli większych nadgarstków - brać raczej na pasku, bo bransa nie jest za długa). Zegarek wcale nie jest zły, jest co najmniej "ciekawy". Chodzi mi o moje dość trudne do opisania, bardzo subiektywne odczucia towarzyszące obcowaniu z tym zegarkiem po raz pierwszy i o swojego rodzaju "fun factor", który również jest w tym przypadku dość niezidentyfikowany, bo z jednej strony zegar jest naprawdę "interesujący" i "godny polecenia", ale... no właśnie, nie ma tego WOW, którego się spodziewałem ;)

Maciek, znam to, jak się za dużo sobie obiecuje i wychwala przed oglądem.

Trzeba spojrzeć obiektywnie że to zajebibi zegar za małą kasę.

Przerobilem ponad 700 zegarków i powiem szczerze że w tym budżecie to dla mnie top10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony na pasku. Ten na bransie wraca do WS. Chciałem po prostu odesłać, ale zegarek mi się podoba, dlatego dałem mu drugą szansę ;)

Dokładnie tak jak piszesz. Jak się zbyt dużo oczekuje, to można się niemiło rozczarować, nawet gdy zegarek jest bardzo fajny. Tutaj właśnie tak było. Z drugiej strony, zdarza się, że zegar potrafi zaskoczyć bardzo pozytywnie. Też mi się zdarzyło kilka razy. Co ciekawe w większości w Casio serii G :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tomaliusz napisał:

Maciek, znam to, jak się za dużo sobie obiecuje i wychwala przed oglądem.

Trzeba spojrzeć obiektywnie że to zajebibi zegar za małą kasę.

Przerobilem ponad 700 zegarków i powiem szczerze że w tym budżecie to dla mnie top10 ;)

Hahaha

Chyba frytek, 

Jak to się nazywa? Psychologia tłumu! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Burns napisał:

Hahaha

Chyba frytek, 

Jak to się nazywa? Psychologia tłumu! 

Czegoś znów Marcinku się przyebał?

Rozumiem że to odwet za tą niby g-shokową, niby kwadratową kostkę? ;) 

A w ogóle to ciężko się ciebie czyta (rozumie - podpowiedź dla ułatwienia) i w sumie nie rozumiem co mają frytki do tego 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są w top 10 i można ich mieć 700 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Top ten  
 
IMG_20201203_163628.thumb.jpg.3ea0d8155df744b4ce139ea9f6250de6.jpg
Kiedy sprzedajesz? ;)

Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, BlackT napisał:

Kiedy sprzedajesz? ;)

Przykro mi ale już to pisałem, ma dożywocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale już to pisałem, ma dożywocie 

Cieszę się, że nie tylko u mnie i Karola tak to będzie wyglądać. Zegar naprawdę pocieszny, wygodny, czytelny. Nie udaje niczego, robi po prostu swoje. Dobry kompan na długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też będzie miał dożywocie, tylko nie wiem jeszcze, czarny czy niebieski. Natomiast sam zegarek rozwiał wątpliwości, po tym jak go założyłem. Jest perfekcyjny jako edc i mam świadomość, że po miesiącu podobno będzie porysowany jak posadzka w Auchan. Chociaż mam 3 inne tytany i sprawa nie wygląda tak beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no.. Pięknie was czytać. A miały być bazarki zaraz.. 🤣 Citki są wdzięcznymi i niezawodnymi, nie drogimi zegarami, a ten bn0118 to kwintesencja właśnie tej pięknej na swój sposób prostoty. U mnie trzeci dzień nie schodzi z ręki. Nawet moje ulubione kostki G mają wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie one były najtaniej że aż tyle na forum. Poniżej 1k na Ws?? 

Gratuluję wszystkim. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kornel91 napisał:

To gdzie one były najtaniej że aż tyle na forum. Poniżej 1k na Ws?? 

Gratuluję wszystkim. 

 

Aktualnie z kodem SWIETA2020 za niebieski wychodzi 957,88zł, czarny na pasku z kodem SWIETA300 za 1176,00zł, a czarny z bransoletą z kodem SWIETA300 za 1234,00zł na watchshop.pl.

 

Dla przykładu:

https://www.watchshop.pl/zegarki/citizen/meski/bn0118-55e

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kornel91 napisał:

To gdzie one były najtaniej że aż tyle na forum. Poniżej 1k na Ws?? 

Gratuluję wszystkim. 

Hehe 

Dobrze by było Marcin a niektórzy nawet się deklarowali że jak spadnie do 500 zeta to kupią lub odkupią z bazarku ^_^ 

Ja kupiłem za 1076 zeta czarnego na szmacie i to była imo b.dobra cena, był przez moment nawet za 1026 zł. ale szybko wrócił do wyższej ceny.

A czy może być taniej?

Pewnie może, WS już mnie z niczym nie zaskoczy :D 

Ta cena za niebieskiego to już imo rozbój w biały dzień :blink: 

Przez chwilę nad nim też myślałem ale do tej stylistyki jakoś ten kolor mi się nie widzi ale jakby był zielony/khaki to już byłby mój ^_^

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe 
Dobrze by było Marcin a niektórzy nawet się deklarowali że jak spadnie do 500 zeta to kupią lub odkupią z bazarku  
Ja kupiłem za 1076 zeta czarnego na szmacie i to była imo b.dobra cena, był przez moment nawet za 1026 zł. ale szybko wrócił do wyższej ceny.
A czy może być taniej?
Pewnie może, WS już mnie z niczym nie zaskoczy  
Ta cena za niebieskiego to już imo rozbój w biały dzień :blink: 
Przez chwilę nad nim też myślałem ale do tej stylistyki jakoś ten kolor mi się nie widzi ale jakby był zielony/khaki to już byłby mój 
 
 
 
 
 
 
Ja za czarnego dałem tyle co Ty, a za niebieskiego 941, miałem jednego wybrać i niebieskiego odsyłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tomaliusz napisał:

Hehe 

Dobrze by było Marcin a niektórzy nawet się deklarowali że jak spadnie do 500 zeta to kupią lub odkupią z bazarku ^_^ 

Ja kupiłem za 1076 zeta czarnego na szmacie i to była imo b.dobra cena, był przez moment nawet za 1026 zł. ale szybko wrócił do wyższej ceny.

A czy może być taniej?

Pewnie może, WS już mnie z niczym nie zaskoczy :D 

Ta cena za niebieskiego to już imo rozbój w biały dzień :blink: 

Przez chwilę nad nim też myślałem ale do tej stylistyki jakoś ten kolor mi się nie widzi ale jakby był zielony/khaki to już byłby mój ^_^

 

3 godziny temu, tomaliusz napisał:

 

 

 

 

 

 

No widzialem że był chyba za 950 nie moja stylistyka ale niech cieszy jak najdłużej. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynudzę, ale co zrobić.. Zejść nie chce.
6e715b4122d51c767ef4d2d870b3e22c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Panowie, ja wiem - zbliżenia, fajny (dla mnie piękny i niesamowity) foty pod odpowiednim kątem ale prawda wygląda tak...

No qrfa mikrus dla dziewczyn 😐

 

 

 

 

5D68D49B-253C-4E68-B20E-462409CDBFEC.jpeg

C2562F70-762C-415D-9858-1E0A630516B2.jpeg

E7D3D9AF-826A-469C-95CA-4E93942C4C5D.jpeg
 

Edyta: już odłożyłem do pudełka żony...

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, maritimeeng napisał:

Panowie, ja wiem - zbliżenia, fajny (dla mnie piękny i niesamowity) foty pod odpowiednim kątem ale prawda wygląda tak...

No qrfa mikrus dla dziewczyn 😐

 

 

 

 

5D68D49B-253C-4E68-B20E-462409CDBFEC.jpeg

C2562F70-762C-415D-9858-1E0A630516B2.jpeg

E7D3D9AF-826A-469C-95CA-4E93942C4C5D.jpeg
 

Edyta: już odłożyłem do pudełka żony...

No przy takich gabarytach raczuni to prawie damka😉😂😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.