Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

A pewnie... z forumowego bazarku, shark 20mm od lookas2. :) Ja mesha b. lubię, świetnie się sprawdza w upały, a przy tym daje poczucie pewności i solidności, nie tak jak pełna bransoleta ale zawsze coś. :P

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam.  :)  Bardzo zgrabny pilocik, faktycznie na zdjęciach wydaje się większy, a może to kwestia tego że u mnie wskoczył zamiast diverka 44mm. :rolleyes:

 

 

Faktycznie zgrabnie się prezentuje niezależnie od tego czy nato czy mesh. Muszę ten zakup obejrzeć na żywo ale wydaje się trafiony ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój trzeci Citizen, drugi eco, pierwszy zegar z tytanu... albo się pokochamy, albo nie.  :D Wiadomo jak to jest, jak się złapie bakcyla zegarkowego, zawsze jest jakiś zajączek którego się goni. :P


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś taki :

 

post-42346-0-32076600-1499962610_thumb.jpg


Citizen CB0027, Citizen Stiletto AR3015-53E, Seiko SSC257P1, SEIKO 6M25 - "Dancing Hands"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam

35854023431_d2eb7acb44_o.jpg

35854023691_8ed94a847c_o.jpg

35944791586_b9689fe741_o.jpg

35854023161_139bbf5861_o.jpg
 


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek na nadgarstku pokaż - świetny zegar :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nadgarstkowego nie zrobiłem, nie chciało mi się zmieniać filtra z uv na polara. Musiałbym łapę bardzo wyginać.  :D

 

35597427980_87cc5616a0_o.jpg

Edytowane przez Maro66

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę koloru dla odmiany. ;)

 

 

post-94542-0-72188700-1500915133_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot wylądował na czymś kolczastym... 14xchom.jpg

A nurek... Jak to nurek... Grzeje płetwy i ostrzy nóż...

2hyupmt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tego, że jajecznica będzie mnie bardziej cieszyć od czarnucha :P

post-33253-0-02684100-1501436494_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Panowie... Sygnatura to świetna linia - jajecznicy też bym nic nie zarzucił - no może brak bransolety tylko ale to do nadrobienia ;)

 

normalnie "czad":

 

DSC08211.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wątek chwalebny, więc wstawiam i ja swojego eco-driva:

post-98957-0-81305300-1502189807_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko się tak zastanawiam, jakim cudem wstawiło mi posta przed 11, jak zdjęcie zrobiłem półtorej godziny później. Normalnie podróż w czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie masz forum niespersonalizowane. Wejdź do ustawień i popraw sobie, jak Ci to przeszkadza.

 

Moje eco EDC.  :wub:

post-94542-0-54612500-1502216679_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z użytkowania Citizena Royal Marine? Są różne wersje tego zegarka jakie parametry ma Twój? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie, szukałem dokładnego, czytelnego. niezawodnego zegara na co dzień i ten trafia w 10kę. :D Mam go ponad miesiąc, nosiłem na meshu, od paru dni dla ożywienia afektu na "pułkowym" nato, rozmiar dla mnie idealny, wystarczy rzut oka, lekkie wygięcie ręki i widzę która jest. Parametry? Hmm, tytan monoblok, szafirowe szkło z AR, WR300, zakręcana koronka, eco-drive... czego chcieć więcej?     


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Normalnie masz forum niespersonalizowane. Wejdź do ustawień i popraw sobie, jak Ci to przeszkadza.

 

Moje eco EDC.  :wub:

attachicon.gifIMG_20170808_131342151.jpg

Dzięki, już jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie, szukałem dokładnego, czytelnego. niezawodnego zegara na co dzień i ten trafia w 10kę. :D Mam go ponad miesiąc, nosiłem na meshu, od paru dni dla ożywienia afektu na "pułkowym" nato, rozmiar dla mnie idealny, wystarczy rzut oka, lekkie wygięcie ręki i widzę która jest. Parametry? Hmm, tytan monoblok, szafirowe szkło z AR, WR300, zakręcana koronka, eco-drive... czego chcieć więcej?     

Dzięki za odp. bardzo fajny model. Myślę że jednolita koperta i WR na pozimie 300 czynią go typowym Diverem zgodnym z ISO. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.