Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

W swojej skromnej kolekcji posiadam dwa zegarki Citizena o napędzie eco-drive:

- CC3001-51L (satellite wave), na zdjęciu wyszedł w kolorze czarnym, w rzeczywistości granatowy,

- AR1133-15A  (stiletto).

 

post-102388-0-01537100-1528148435_thumb.jpg

 

 

Z obu zegarków jestem bardzo zadowolony, chodzą bez zarzutu. Może trudniej ocenić garniturowca (grubość 4,8 mm), bo nie ma sekundnika, ale od pierwszego ustawienia, nie korygowałem jego ustawień (4 miesiące). Każdy z nich jest godny polecenia, pierwszy jako EDC.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo nie zbyt optymistycznego podejścia do Eco.. wczoraj zagadał i stałem się posiadaczem zegarka AW1420-04E. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Ciężki (dla mnie plus), bezel chodzi precyzyjnie, bez luzów, koperta wykonana precyzyjnie, zakręcaną koronka, niebieska luma wygodny mimo wielkości (na razie jeden dzień na ręce). Jak jest ktoś zainteresowany tym zegarkiem, to za jakiś czas mogę napisać kilka słów więcej o swoich odczuciach.c333ddc4c14a9526856c9e4c6713e51e.jpg0a697ba060acb75a0244f28327b8e8fe.jpged5636b78352e48fe0fde52e93997587.jpg

 

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Już widzę jeden minus. Bezel jest polerowany, bez ostrych, chropowatych wypustek. Co sprawia, że jego obrót jest lekko utrudniony.

Edytowane przez Wojtek Kiwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie Eco w tym wypadku zdecydowanie OK. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie Eco w tym wypadku zdecydowanie OK. ;)

Muszę powiedzieć, że z każdym kolejnym dniem bardziej podoba mi się bycie w gronie Eco... Z ostatniego zakupu jestem bardzo zadowolony i odnoszę wrazenie, że szybko ten sikor mi się nie znudzi.

 

Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie mega zacny, a najbardziej podoba mi sie alarm :D takie male cos a cieszy, w zegarku wskazowkowym alarm, szok nie? ;) to moj najpiekniejszy sikor w zyciu tak sobie mysle :) i udalo mi sie go zakupic za 404€ bo mial ryske na kopercie wiec 10% utargowałem, cena wyjsciowa byla 449 

post-78653-0-63686900-1528927681_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie mega zacny, a najbardziej podoba mi sie alarm :D takie male cos a cieszy, w zegarku wskazowkowym alarm, szok nie? ;) to moj najpiekniejszy sikor w zyciu tak sobie mysle :) i udalo mi sie go zakupic za 404€ bo mial ryske na kopercie wiec 10% utargowałem, cena wyjsciowa byla 449 

Twój Citek robi wrażenie, podzielam Twój zachwyt :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze cisza w temacie wiec jeszcze pospamuje, bo jakos tak mnie urzekl ze ach i och :D

milej niedzieli wszystkim ;)

post-78653-0-66146000-1529213763_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze cisza w temacie wiec jeszcze pospamuje, bo jakos tak mnie urzekl ze ach i och :D

milej niedzieli wszystkim ;)

Ładny model choć dla mnie niezbyt praktyczny - sokołem nie jestem już ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo czytelne jest ;)

Masz lepszy wzrok i tyle. :)

Ja mam CC3001-51L, prostszy i z ilością informacji strawną dla moich oczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz lepszy wzrok i tyle. :)

Ja mam CC3001-51L, prostszy i z ilością informacji strawną dla moich oczów.

tez mi sie podoba, a najbardziej subtarcza :) mialem kiedys CB0010-02E i CB0010-53A, nie wiedzialem na ktory sie zdecydowac wiec sprzedalem obydwa ¯\_(ツ)_/¯ i kupilem  AT9030-55L :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bez szaleństw, na spokojnie.

 

post-94542-0-63461400-1529324433_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie podoba, a najbardziej subtarcza :) mialem kiedys CB0010-02E i CB0010-53A, nie wiedzialem na ktory sie zdecydowac wiec sprzedalem obydwa ¯\_(ツ)_/¯ i kupilem  AT9030-55L :D

Co tu gadać, wybrałeś piękny okaz. Mój wybór był, pomijając sprawy wzroku, kompromisem między możliwościami finansowymi, a nieopanowaną chętką posiadania "satellite wave". W praktyce te dodatkowe tarczki na ogół są mało wykorzystywane, pełnią raczej funkcję dekoracyjną (skutecznie). Twierdzenie oparte na innych zegarkach, które posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w prezencie jakiś czas temu. Divery jakoś niezbyt mi leżą ale ten jest jakiś taki przyjemny i noszę go całkiem regularnie :) polecam

post-104095-0-11778000-1531560667_thumb.jpg

post-104095-0-20035000-1531560676_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a25d9a87765a11dc4020ec7f3a0a076e.jpg7edd3fe1176804562f559b0d09ffd974.jpg58191e56b8af67bd8216752de21dd3d4.jpg

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hawanę bym chętnie założył.

Na razie miałem tylko czarnego :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hawanę bym chętnie założył.

Na razie miałem tylko czarnego :)

Na hawanę się kiedyś zapisałem w DF tak "na wszelki wypadek"  potem sobie oglądałem posty na WUS i na krajowych forach  i w końcu jak się zaanonsował to go wziąłem i nie żałuję. Stosunek jakości do ceny - OK. Pasek podstawowy oczywiście budzi kontrowersje ale są na to pomysły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja wrzuce czarnego :-)

Jeszcze nie bylo czasu skrócić bransy, wiec tymczasowo - natofdf37020a289ef58c2a0dd6fd5976465.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.