Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

Vonziej, na oryginale dla mnie też jednak wygląda najlepiej, bo najbardziej spójnie. I właśnie jak wrócę, to do wersji LM. Jak się trafi jakaś z fajna ceną.

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pomogło. Wynika z tego, że Citek górą :)

Ale, czy wytrzymuje spokojnie do rana ?

 

Zdecydowanie!! Mam dwa i oba trzymają. Czarny ma troche jakiś inny odcień i początkowo słabiej świeci, ale jak się ułożą to dają tak samo do rana ;)

 

Jak dla mnie świeci lepiej niż SKX + ma piękny odcień. Ta w SKX i ogólnie zielona MZ jest obrzydliwa i unikam zegarków z takim kolorem lumy. O Sumo nie powiem, bo nie miałem. Co do rozmiaru to nie masz sie co martwić. Ja mam 17 cm nadgarstek i leży świetnie - bardzo wygodne są. Czy to na gumie, czy bransie, czy paseczku

 

Vonziej, na oryginale dla mnie też jednak wygląda najlepiej, bo najbardziej spójnie. I właśnie jak wrócę, to do wersji LM. Jak się trafi jakaś z fajna ceną.

 

Tylko uważaj na te oferty na jebaju, bo tam sprzedają z innymi bransami. Ciężko złapać na bransie - a samą widziałem właśnie na zatoce wczoraj za 1000 PLN z dostawą  :o

 

Nie rozumiem czemu Citizen Prime jest tak mało popularny, to jest po prostu nie do pobicia. Jak jeszcze dołoży się do tego szafir (którego w sumie nie trzeba, ale można) to nie da się przebić. - tak są szafiry do tego modelu ;)

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej powala w tym BN0151-17LM właśnie luma, jej piękny turkusowy/niebieski kolor (też nie lubię tej zielonej w seiko), grubiutkie wskazówki i indeksy. Bajka.. Wg mnie skx nie ma startu do tego citka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dorzucę 3 grosze, bo Bn1050 był u mnie przez chwilę. Ma dość nietypowe dla mnie połączenie bezela i koperty, tzn wkładka jest stosunkowo mała, a do tego koperta jakby się rozszerza w stronę nadgarstka. Na zdjęciach wygląda super ale na ręce jak kartofel... Ale może ja się nie znam, bo Żółw też mi zupełnie nie leżał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dorzucę 3 grosze, bo Bn1050 był u mnie przez chwilę. Ma dość nietypowe dla mnie połączenie bezela i koperty, tzn wkładka jest stosunkowo mała, a do tego koperta jakby się rozszerza w stronę nadgarstka. Na zdjęciach wygląda super ale na ręce jak kartofel... Ale może ja się nie znam, bo Żółw też mi zupełnie nie leżał ;)

 

Jest po prostu inny i nie papuguje nic. Tego nie można mu i ogólnie często Citizenowi odebrać. Do niczego nie jest podobny i to do mnie osobiście przemawia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Oba Citki bardzo mi się podobają :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między BN0190 a BN0151? Poza wyglądem. Chcę sobie kupić któryś z nich. O BN015 jest dużo na forum, a o tym pierwszym mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między BN0190 a BN0151? Poza wyglądem. Chcę sobie kupić któryś z nich. O BN015 jest dużo na forum, a o tym pierwszym mało.

 

Czyż zegarki nie mają różnić się wyglądem ? ;) Właśnie o to chodzi. Jest po prostu inny z wyglądu. Ma inny charakter. Nie wyklucza się z BN015X - wybór zależy od tego co chcesz mieć na ręku. Ja, jak się skończy całe larum kwarantannowe zastanowię się mocno nad 190 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :) , ale tu na forum większość pokazuje swoje 150, a dla mnie ładniejszy (elegantszy) jest 190. Myślałem że może ma jakąś "wadę" albo "cuś" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :) , ale tu na forum większość pokazuje swoje 150, a dla mnie ładniejszy (elegantszy) jest 190. Myślałem że może ma jakąś "wadę" albo "cuś" ;)

Nie, to jest praktycznie to samo tylko w innym wydaniu. Jeżeli bardziej Ciebie kręci elegancki diver to łap go, albo zastanów się nad Excaliburem :)

 

Tymczasem mój Toolwatch do pracy :)

 

 

7f7c553d0a4a75e3217f5ecb58aa2a44.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e5e1ce4e99150a74664fdcef7697f837.jpg

b38540b602edfd6989e2f8834913a814.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kasacji

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładujemy Panowie ;)

 

Już jutro będzie świąteczny dzień - kilka dni kwarantanny i... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a603f3897ba39fc65427062f58253380.jpg Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.