Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.09.2020 o 13:47, incubus05 napisał:

To musiało się tak skończyć...dziś zagościł.

20200918_134213.jpg

20200918_133921.jpgale ładny...

 

To musiało się tak skończyć...dziś zagościł.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.09.2020 o 16:12, incubus05 napisał:

Dzięki. Ja miałem dylemat pomiędzy BN 0150 a BN 0190. Finalnie kupiłem ten drugi, chyba trochę bardziej uniwersalny.

 

 

 

Właśnie sprzedałem niebieskiego, był jakiś taki za bardzo "biżuteryjny". Tylko.. teraz czarny zaczyna mi się podobać :)


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, BlackT napisał:

 

Właśnie sprzedałem niebieskiego, był jakiś taki za bardzo "biżuteryjny". Tylko.. teraz czarny zaczyna mi się podobać :)

Jeśli sprzedawałeś na olxie to chyba nawet się nad nim zastanawiałem 🙂 niebieski też bardzo fajny, czarny po prostu pasuje do niemal każdych ciuchów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niebieskiego citka at2340-56 i do tego niebieski diver jakoś nie przypasował.

Tak, był na olx. Ten portal to wyzwanie... Części negocjatorów już pod koniec odpisywałem "Nie sprzedaję na raty." lub "Którą część zegarka wysłać w podanej przez Pana cenie" :)


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, incubus05 napisał:

Nowe ciuszki

 

Kolego jakie wymiary paska? Z 23mm schodzi na 20mm?

 

Super wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma może ktoś model Citizen BM7480-81L i podzieli się obserwacjami na jego temat. Spodobał mi się, ale w pobliżu nie ma w sklepach.

 

 

89628976a0bd041d.jpg

 

fot. chrono24 pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowej skórce



Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka



eb3ad832b48c995113995c96b3433412.jpg


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20200926_100454.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój Citek z olejem w środku, zdjęcia słabe ale naprawdę jest o wiele wyraźniejszy i piekniejszy, hydromod faktycznie daje radę a no i nie zaparuje nigdy haha

DSC_1467.JPG

DSC_1468.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

a ten olej to nie zakłóca pracy elektroniki i czy aby nie robi oporów przez co zegarek może więcej się późnić ?

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2020 o 19:16, unadarek napisał:

Witam

a ten olej to nie zakłóca pracy elektroniki i czy aby nie robi oporów przez co zegarek może więcej się późnić ?

 

 

zupełnie nic, żadnego oporu olej silikonowy nie stawia, bo praktycznie jest jak woda, wiadomo wskazówki pracują w innym otoczeniu ale nie ma problemu i nic się nie późni, chyba, że nalejesz Kolego oleju do smażenia frytek to pewnie będzie się późnił. Robiłem już tak dwa Casioki i nic i teraz Citka z eco drivem i nic, 

ps. polecam bo super wygląda a pół godziny roboty :) WARTO... ;) 

ps. ja zostawiłem sobie bąbelka aby się przemieszczał i żeby było widać co jest w środku, jak zrobiłem Casio bez bąbla to nikt tam nie widział oleju tylko ostry obraz tarczy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, KobyS0 napisał:

zupełnie nic, żadnego oporu olej silikonowy nie stawia, bo praktycznie jest jak woda, wiadomo wskazówki pracują w innym otoczeniu ale nie ma problemu i nic się nie późni, chyba, że nalejesz Kolego oleju do smażenia frytek to pewnie będzie się późnił. Robiłem już tak dwa Casioki i nic i teraz Citka z eco drivem i nic, 

ps. polecam bo super wygląda a pół godziny roboty :) WARTO... ;) 

ps. ja zostawiłem sobie bąbelka aby się przemieszczał i żeby było widać co jest w środku, jak zrobiłem Casio bez bąbla to nikt tam nie widział oleju tylko ostry obraz tarczy :) 

Podrzucisz link do sprawdzonego oleju"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.